Stranica 198 od 236 PrvaPrva ... 98148188196197198199200208 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,971 do 1,980 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    oteo si nemasus accu tomo...
    savages mu je site i cuva taj acc... a jbt ovdje svak svakome odvjetnik.. tu niko nezna reci nista za sebe

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    da neki prate... ja sam ga pratio i taj art je stajao 14 h neaktivan dok ga vi niste uzeli
    da u dosadasnjem iskustvu si dobro naucio manipulirat ljudima i savezima i prodavat lazi naivcima.. meni nemozes...

akcija cmc nav je odigrana.. imam izvjestaje za pokazat...
    a sto se tice prijetnji... pa sta se prijetis..kada to vec radite.....tak da se nemas sta prijetit... sad u nove akcije ce te zvat i igrace samce poput robija da vam probijaju ili ciste...

i na kraju sa kime se to cmc nav i nvc tuce....
    dal ima koja borba cmc-nvc ili cmc- nav... ili obratno.... os vidjet nase statistike i napadce...
    auuuu ranije si brija da je PTSP i NVC u koaliciji nekoj, sada briješ opet CMC i NAV, a ja mislim da bi na to svaki igrač koji je odigra barem jedan s1 server pošteno se odalamio glavom u zid...

uglavnom Megan*2, koliko god to možda tebi bilo nevjerovatno, da ste vi samo tako osvojili to selo, u kojemu je trebalo biti upaljeno skrovište, kao šta je dosada bilo

ajde ti meni daj report di ste vi u ovih 2 dana skinuli tu rezu, ali na slijepo brate, a ne ovo naštimano...

i onda ti pričaš o koalicijama, a sam si napravio takvu koje bi se svaki ozbiljniji igrač stidio
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma Rasputin's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Daj izvještaj da mirne duše obrišem acc. Ne kažem da nebi sad sve arteve da ih imam dao PTSP-u al da se zajednička akcija dogodila negiram. CMC sam doživio kao savez "boli me kiki" i tako je od početka. Vi ste glavna meta samo zato što Vas ima ohoho i što ste zasrali server sa tim ohoho.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

savages mu je site i cuva taj acc... a jbt ovdje svak svakome odvjetnik.. tu niko nezna reci nista za sebe
    bili smo mu sitteri, ali tada ak se dobro sječaš su vaši napadi sjedali oko 8h, čist onak slučajom je NVC sjeda oko 7h...

i ti tu pričaš o prozirnosti...

sretno ti bilo s tom ribom u čarapi Megan*2

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Rasputin Vidi post
    Daj izvještaj da mirne duše obrišem acc. Ne kažem da nebi sad sve arteve da ih imam dao PTSP-u al da se zajednička akcija dogodila negiram. CMC sam doživio kao savez "boli me kiki" i tako je od početka. Vi ste glavna meta samo zato što Vas ima ohoho i što ste zasrali server sa tim ohoho.
    :101010:, ma Megan*2 drži ribu u čarapi rekoh ti rasp

baš zbog takvih likova trebamo odigrati ovo do kraja, da im pokažemo da takav bezobrazluk ne vrijedi niš...

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

da neki prate... ja sam ga pratio i taj art je stajao 14 h neaktivan dok ga vi niste uzeli
    da u dosadasnjem iskustvu si dobro naucio manipulirat ljudima i savezima i prodavat lazi naivcima.. meni nemozes...

a sto se tice prijetnji... pa sta se prijetis..kada to vec radite.....tak da se nemas sta prijetit... sad u nove akcije ce te zvat i igrace samce poput robija da vam probijaju ili ciste...

i na kraju sa kime se to cmc nav i nvc tuce....
    dal ima koja borba cmc-nvc ili cmc- nav... ili obratno.... os vidjet nase statistike i napadce...
    ja kao dio vodstva moram manipulirat igračima inače čemu savez???
    a ti kao vodstvo megakoalicije itekako znaš izmanipulirat i igrače (koji ti samovoljno daju passeve) i saveze (misliš da neznam koliko si naporan ko proljev CMC-u i koliko ih vrbuješ za tvoje drage VIRUS-eke) a to što kažeš da tebi nemogu...pa naravno da nemogu muljat muljatora

akcija CMC-NAV nije odigrana ali ponavljam...ako hoćeš da odigramo onda će bit u sekundu i nećeš se morat zamarat time dal je ili nije...jbg ovaj put je bilo slučajno. sorry

ništa se ne prijetim...karte su na stolu a to dal će nam robi pomoć ili ne to samo nebo zna
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

http://prntscr.com/5idbec

nema šta, da san zna da je tako lako osvojiti velika skrovišta bome bi i ja slao admine prije offa, onako znajući da će 3 sec poslije biti dignuta reza :cerek:

svaka čast virusi ne da ste gori od NVCa nego zaista...

i onda ovom Megan*2 dajete da se hvali o tome...

svaka čast!

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    http://prntscr.com/5idbec

nema šta, da san zna da je tako lako osvojiti velika skrovišta bome bi i ja slao admine prije offa, onako znajući da će 3 sec poslije biti dignuta reza :cerek:

svaka čast virusi ne da ste gori od NVCa nego zaista...

i onda ovom Megan*2 dajete da se hvali o tome...

svaka čast!

daj me nemoj zahebavat da ne vidis sta izvjece znaci... znaci da je jedan napad igran jedan dan ...a drugi napad 24 h nakon toga drugi dan.... e ja stvarno ne kuzim kaj vam se treba jos crtat...e da znas.. da imamo dogovor i sa nav-ptsp... upravo su nam dali posebne izvidnike.. hvala vam.. castim kavom po dogovoru.....

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

u onom trenutku kada su nastali virusi.... tada je nav imao 2 saveza sa oko 100 igraca dok je tada nvc bio na 3 saveza + manji wingic... oko 180 + igraca a virusi su imali oko 160...

steta sta smo pogasili ili su se pogasili ostali da ostavili svoje saveze na mukama

kako besramno ovaj buda laže Nav ovaj server nikad nije imao 100 igrača ali nikad
    ni kad smo se spojili sa ptsp nismo bili na 100 acc tako da ne drobi
    NAV :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Rasputin Vidi post
    Ma mi smo fake slali par dana na taj Nemassus jer smo trebali osvojit neki support od VIRUSA.
    Da smo znali da ide CMC u akciju poslali bi sve na neki drugi DG i rokaj.

Znaci budha, ako CMC ide u akciju da mi nesaljemo bar 2-3 dana nista da nebi bilo zajednicko ?
    Koji naporan lik.

Ajd brate nemoj vise pisat po forumu.... imas 180 accova, ili ti ga pola servera, igras na ko zna koliko drugih i nema potrebe pisat previse....

Ako nas do sada nisi presa sa bodovima sa 3 x vise ljudi pa sta imamo vise pricat?

To je 3 offera na svakog deffera, 3 deffera na svakog offera.
    Pa o cemu pricas vise?

Pokrij se usima, i idemo to vise odradit do kraja.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913