Stranica 217 od 236 PrvaPrva ... 117167207215216217218219227 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,161 do 2,170 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Uobičajeno

Meni se sve cini da je CMC glavni.

Bodovi nisu jedini pokazatelj ko je glavni

A sto se tice piva, ima i u virusima piva i ne samo piva
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Atomic Betty NCLS Vidi post
    Meni se sve cini da je CMC glavni.

Bodovi nisu jedini pokazatelj ko je glavni

A sto se tice piva, ima i u virusima piva i ne samo piva
    imamo mi bolje od virusa i nešto ispod ili iznad peke

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    imamo mi bolje od virusa i nešto ispod ili iznad peke
    e to su reci
    to

nudi li ko vise:pizza:
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

e da
    gama

da vidimo tko će ponuditi više?
    Virusi su se očito istrošili kad su platili atillin transfwer sa dva velika arta,
    ali ako su njemu platili 1600 goldića po artu
    pa valjda naša dva vrijede barem 600 svaki?
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma Rasputin's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ček ček ček vas dvojica. nećemo se tako igrat. Sad se šamaramo artima,a mi bez smrdimo.
    Od njih ćete dobit arte koje nećete moć sačuvat tako da se nudi i 150 kila deffa, smrdljive bičve heroja na štapu druida i moralni bonus pa podebljajte malo te goldiće

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zoran fest Vidi post
    e da
    gama

da vidimo tko će ponuditi više?
    Virusi su se očito istrošili kad su platili atillin transfwer sa dva velika arta,
    ali ako su njemu platili 1600 goldića po artu
    pa valjda naša dva vrijede barem 600 svaki?

stari moj meni nitko nije nudio ništa, javio sam im se sam jer mi je dosta glumatanja Unprofora.. Znamo svi na koji način su oni djelovali, šatro neutralni, a ispod stola su pomagali kome su već pomagali

10:00h
    P.S. Unprforac me počel izviđat sve si trebal poslat tuljo tulavi... a sad ću ti i vratit, pa ti zaspi...
    Uređeno od strane cokolinozder (21.01.15 um 10:05 Uhr)
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

pa kome si ti pomagao, atilla, onda?
    ne kužim ja tvoju motivaciju za igru, malo si tu malo tam, pa bi malo bio nesvrstani, i sa tom logikom smo igrali da nas ne interesira pobjeda i da će cmc ostati po strani, a sad ti se ne da bit unprofor.
    Ako smo rekli da ćemo kao cmc igrati do kraja jer smo tako odlučili od kuda si sad odjednom doživio takvo prosvjetljenje da se odjednom imaš potrebu uključiti u utrku za osvajanje servera?

btw, ne možeš reći da nisi bio jedan od vodja u cmc i da nisi kreirao politiku saveza, tako da taj unprofor koji spominješ si sam kreirao i vodio.
    Uređeno od strane zoran fest (21.01.15 um 12:41 Uhr)
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

ne kužim ja tvoju motivaciju za igru, malo si tu malo tam, pa bi malo bio nesvrstani, i sa tom logikom smo igrali da nas ne interesira pobjeda i da će cmc ostati po strani, a sad ti se ne da bit unprofor.
    Ako smo rekli da ćemo kao cmc igrati do kraja jer smo tako odlučili od kuda si sad odjednom doživio takvo prosvjetljenje da se odjednom imaš potrebu uključiti u utrku za osvajanje servera?

btw, ne možeš reći da nisi bio jedan od vodja u cmc i da nisi kreirao politiku saveza, tako da taj unprofor koji spominješ si sam kreirao i vodio.

puno prometa, mala zarada, mogao si samo ovo zadnje napisat.. ja tebi nisam niti a napisao kad si jednostavno pa nestao sa svog računa, znali smo da se ne borimo više za pobjedu pa si zbrisal
    sad je grbavo pa si uskrsnul i meni ideš neke moralne fore prodavat??

aha, bio sam za spajanje, pa kad smo vidjeli da to baš ne radi, bio sam da se vratimo na staro..i držimo sa strane.. pa ne znam baš da se netko ko je slagao napade držao svojim akcijama nesvrstano meni je to bilo bezveze i više puta sam pitao zašto se napadaju samo jedni.
    Cmc bi uzimao arte samo jednoj strani i onda je to tebi nesvrstano?? ok, meni nije

ja CMC nisam nilim oštetio svojim prijelazom, a da mi je netko napisao, mi ćemo bit na strani PTSP i ostalih, fino bi ga poslao u 135 pm, ugasio acc, ili se maknuo s njega jer ne igram sam i ta priča bi davno bila gotova...

samo se šutilo, ko p.... , a ja da sam šutljiv tip i nisam..

e da skoro sam zaboravil..
    Grozd sad pošalji 1000 izvidnika, nije prošlo 2000, nije prošlo 1500, 1000 ide ko kroz putar
    Uređeno od strane cokolinozder (21.01.15 um 14:01 Uhr)
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Dec 2014

Uobičajeno

attila procitaj Božanstvenu komediju od Dantea i pogledaj u koji krug pakla spadaju izdajice (;
    Uređeno od strane oblic (21.01.15 um 18:58 Uhr)
    YES WE CAN

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

a kojom logikom ti igras.... vas neinteresira pobjeda i cmc je stajao po strani?????? pa koga ti lazes ... a tko je to onda stukao 500 000 k ofa ukupno na moje drevne... to je moja baba slala na viruse..

vi ste igrali do kraja.. jeste ali u dogovoru sa ptspom od prvog dana ste skupa i skupa lupate po virusima..a pravite se mutavi da VI igrate sami za sebe..... pa ako igrate sami za sebe... zasto su vasi napadi isli samo na viruse i na nikoga drugoga...

dokazi o vasim napadima postoje..a ti biseru..pokazi mi ijedan dokaz da ste napadali nekog drugog osim virusa..

dali ste mozda napali ijednom nekoga iz nava ili ptsp-a????? nisteeeeeeeeeeeee... pa sta onda glumite postene kurve...

naguzite se i dalje i davajte svoje guze najboljem ponudjacu

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 15:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4