Stranica 219 od 236 PrvaPrva ... 119169209217218219220221229 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,181 do 2,190 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

atila, grozda, koji je jedini imao još volje nakon svih tvojih ispada nešto i pokrenuti ,nitko nije spominjao i ne uvlači sad druge da pojedu tvoju čorbu, ti si bio taj koji je stalno postavljao nekakve zahtjeve, uvjete i prohtjeve.....
    Samo ću jedno još reći
    EGO JE POJEO IGRU.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Hahaha,koja ste vi saka jada svi zajedno,cijeli server svi muljate i onda kada dodje kraj pa kad vidite da niste uspjeli postici nista sa podmetanjem onda udri jedan po drugom,nema veze bio saveznik ili protivnik glavno da ga se izvrijedja i nabije na nos nesto sto ste svi radili,al to je ionako uobicajeno za ove nase servere,jos ni jedan nije zavrsio da se svi niste izvrijedjali kriz i napopreko,pa se uopce pitam koji je vama cilj igre,jel da se zabavite,igrate il samo da na kraju iznosite komentare kako je ovaj ili onaj gad,lopov,izdajica,a a vi ponaosob ste sve naj,naj,naj.
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

bloom sve si svojim postom rekla, pa čak i o sebi dovoljno.
    ne znam što se petljaš u stvari koje se ne tiču tebe.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Sep 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Hahaha,koja ste vi saka jada svi zajedno,cijeli server svi muljate i onda kada dodje kraj pa kad vidite da niste uspjeli postici nista sa podmetanjem onda udri jedan po drugom,nema veze bio saveznik ili protivnik glavno da ga se izvrijedja i nabije na nos nesto sto ste svi radili,al to je ionako uobicajeno za ove nase servere,jos ni jedan nije zavrsio da se svi niste izvrijedjali kriz i napopreko,pa se uopce pitam koji je vama cilj igre,jel da se zabavite,igrate il samo da na kraju iznosite komentare kako je ovaj ili onaj gad,lopov,izdajica,a a vi ponaosob ste sve naj,naj,naj.
    Krece post sa:
    Hahaha,koja ste vi saka jada svi zajedno

I zavrsava sa:
    da na kraju iznosite komentare kako je ovaj ili onaj gad,lopov,izdajica,a a vi ponaosob ste sve naj,naj,naj.

Sta reci? Koju poslugu porati? Kome?

Ko da krene pisat jedna osoba, pa zavrsi druga.
    Ili je jedna te ista osoba ali malo previse licemjerna?

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

pa ticu me se jer sam 120 dana bila na serveru i igrala i znam tko je sve i sa kim muljao,onda mi se sve zgadilo pa sam izbrisala,znam kako je jedan dan bilo pljuvanja da bi se drugi dan sve zaboravilo samo zbog jednog arta i tako unedogled.
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Uobičajeno

Bloom, ovo cudo od srv. ko god da osvoji, platio je za to debelo, zivcima, nespavanjem, goldom, i cime sve ne...ocaj od servera, sreca jos 15 dana
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

betty mi je svjedok,
    proverli smo dovoljno na skypu jedno vrijeme još dok smo kao cmc prekinuli sa ptsp. nudila se suradnja cmc sa njezinim savezom, ja sam to prenio ekipi oni nisu bili raspoloženi za bilokakvu suradnju, Atilla je bio jedan od onih koji nije htio uopće razglabati o nekoj opciji da cmc ulazi s nekim u savezništvo a kamoli o spajanju. i tako je donesena odluka da se CMC neće s nikim udruživati niti koalirati, radit ćese nered malo i tako ćemo složno doćelkati kraj servera jer nikome nije do pobjede,

Sve ok da netko nije pokupio dva velika dg i odlučio ipak zaigrati za jednu od strana i napravio budale od ostalih. a silno je bio protiv koaliranja i udruživanja.
    Sad tko je muljao i igrao zakulisne igre to je radio za svoje vlastite interese a ne u ime saveza.

tek toliko da se zna za buduće servere što se od koga može očekivati.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

odlično je za vidjeti kad travianske alfa igračine i "poštenjačine" pričaju o nekom poštenju i fer igri (bow) (bow)

Attila, ne daj se :air kiss:
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    odlično je za vidjeti kad travianske alfa igračine i "poštenjačine" pričaju o nekom poštenju i fer igri (bow) (bow)

Attila, ne daj se :air kiss:
    Da nešto slično pa i nije isto sam slušao oko slučaja vader hahaha i opet žena.Nemam pojma jel si ista al mislim da jesi.Pusti se njihovog poštenja hahahhaaaa:air kiss:Kaj se vadera tiče nebi me čudilo da je nick promjenio:pizza:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Veliki plan za bolje izviđače IV
    Područje djelovanja račun
    bonus ‎**3‬×‬‎
    Trenutni učinak u uporabi Artefakt

Ovako samo pravi team player može paliti ućinak 15 dana prije kraja servera.
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27