Stranica 222 od 236 PrvaPrva ... 122172212220221222223224232 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,211 do 2,220 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma Teuta88's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

"jedan dokaz tražim da mi dostavite da se akcije NEUTRALNOG CMC -a nisu preklapale s akcijama Ptsp, Nvc i bog te pitaj koga sve još ne na dg- Virusa"

Na kraju se cijeli server sveo samo na CMC ..... zašto ? tupi se stalno kako CMC drži svoje dg i ne da ih nikom i kao po tome je neutralan .

Pa što onda što pomaže NAV-u i ostalima u akcijama protiv VIRUSA to je igra . Stvar je samo u tome što se hoće ostaviti dojam da je CMC po strani i samo gleda .
    Svi smo shvatili da nije i da je odabrao stranu čemu je skrivati ??? nema potrebe , nevažno je .
    Pustite CMC i njihove igre ima još 13 dana do kraja netko će pobijediti .
    Dajte važnost tome savezu ....ne pridajte ga toliko CMC-u nevažni su oni imaju svoju stranu kao i svi ostali :-)

Nije mi jasno ćemu toliko halabuka oko njih ..... i zašto ih se hoće prikazati kao neki poseban savez nesvrstani ..... i zašto oni sami tome teže :-)
    S2 prvi i ne znam savez S1- teuta (IBZ), S2 obitelj Olimp (WR), S1 tedej08 (ONI), S3 blaf (112), S3 teuta&sova( NN ), S1- JaBaDaBaDu ( SC),S1- Stara Lopina ( SC ) , S5- El Mayo ( EO) - S3 teuta (CMC)- S1-Nevolja ( Šlapice)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Teuta88 Vidi post
    Nije mi jasno ćemu toliko halabuka oko njih ..... i zašto ih se hoće prikazati kao neki poseban savez nesvrstani ..... i zašto oni sami tome teže :-)
    To je naš grozd zaglumio nekakvog vođu..isao je kopirati igru SC-a i KRIK-a sa prošlih servera, samo šora, akcije, bla bla, a na kraju je zapravo samo vodonoša NAV-u sa forsiranjem napada isključivo na VIRUSE(a bilo ja sam grozd, i ja sam neutralan)

hahaha, a sad sam se sjetio kako je pljuvao NAV prošli s1 po skypu, vikao da idemo na NAV i slične stvari.
    Uređeno od strane sbk83 (23.01.15 um 21:55 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

uopce nemam pojima kaj se uzbudujete svi oko ove igre
    mi se igramo, to kaj vam sad i jednima i drugima treba cmc da bi pobedili nije nasa briga
    da ste prije poceli s nekim fajtom ne bi bili u toj situaciji
    glavne akcije servera su nazalost
    kako vrbovati jos saveza sa njihovim dg

atila je dobro reko cmc je napadal eo savez, on je jedini slal na ptsp nekaj ak se sjecam dobro. nije mu se dopalo otisel je. mislil je da treba malo vas malo ptsp bar pretpostavljam. kak sam ja shvatil vecini je bilo bedasto posle neuspjesnog saveznistva s ptspom napadat iste. neke ofova smo imali ako su dve strane samo hebajga vi ste dobili ofove. kaj bi sad trebali. isto ko dok igor iz bozje vukohebine slal ofove na ww od krika i odlucival pobjednike servera kaj smo trebali plakati po forumu i rastezatii to bezveze. non stop jedno te isto, pa muka mi je
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

"to kaj vam sad i jednima i drugima treba cmc da bi pobedili "

gama .... kome treba cmc ? ili ja možda ne znam da vas je netko zvao ili pitao ili tražio dg ......možda je ali ja stvarno to ne znam ....

to kako vi igrate i za koga igrate je vaša stvar ..... meni stvarno nevažna ..... nekima možda nije :-) njihova stvar :-)

samo kažem previše buke oko CMC-a nepotrebne kad se sve ionako zna :-)

ćemu onda toliko povlačenje po forumu oko toga ....
    S2 prvi i ne znam savez S1- teuta (IBZ), S2 obitelj Olimp (WR), S1 tedej08 (ONI), S3 blaf (112), S3 teuta&sova( NN ), S1- JaBaDaBaDu ( SC),S1- Stara Lopina ( SC ) , S5- El Mayo ( EO) - S3 teuta (CMC)- S1-Nevolja ( Šlapice)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Teuta88 Vidi post
    "to kaj vam sad i jednima i drugima treba cmc da bi pobedili "

gama .... kome treba cmc ? ili ja možda ne znam da vas je netko zvao ili pitao ili tražio dg ......možda je ali ja stvarno to ne znam ....

to kako vi igrate i za koga igrate je vaša stvar ..... meni stvarno nevažna ..... nekima možda nije :-) njihova stvar :-)

samo kažem previše buke oko CMC-a nepotrebne kad se sve ionako zna :-)

ćemu onda toliko povlačenje po forumu oko toga ....
    neam ti ja pojima o nicem
    samo mi bedasto sve skupa, pripremi deff dolazim za dva dana, osveta za selo
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

:cvijece i proljece:

opet ja ni kriva ni dužna ispaštam. :-)

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

[QUOTE=gamacid;1020656

isto ko dok igor iz bozje vukohebine slal ofove na ww od krika i odlucival pobjednike servera kaj smo trebali plakati po forumu i rastezatii to bezveze. non stop jedno te isto, pa muka mi je[/QUOTE]

u ovih x godina igranja, meni najdraži server, tam smo bili saveznici i igrali se protiv zločestog Tramaxa i ekipe, bilo je svega i svačega pa se igramo i dalje neki tu, neki tam.. :pivo:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

tako je, samo se igramo

:luvz:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    tako je, samo se igramo

:luvz:
    nemoj se samo skupa sa navom igrat jer ćeš pljunuti po onome svemu kaj briješ ovih godina
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    u ovih x godina igranja, meni najdraži server, tam smo bili saveznici i igrali se protiv zločestog Tramaxa i ekipe, bilo je svega i svačega pa se igramo i dalje neki tu, neki tam.. :pivo:
    Također, najdraži server, definitivno najbolji, ponovio se....

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913