Stranica 232 od 236 PrvaPrva ... 132182222230231232233234 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,311 do 2,320 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

vecer
    htel bi cestitati svima koji su ostali igrati ovo do kraja
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    attila jel to tebe moderatori plačaju da držiš ovu temu 'vrućom'

svega i svačega je bilo na ovom serveru, i po meni niti jedna strana nije ispala 'poštena', ovo oko tvog prelaska u viruse, nisam htio komentirat, tvoja stvar, ispalo da si na strani onih koji će spušiti server, i po meni to je to...

meni je bio start najbolji dio servera, kada smo igrali zajedno, znam zvuči malo mazohistički , ali tako je, otkad se P&C raspa, sve mi nekak se preblesavo odvijalo, a i sam server se sveo na ono kaj je megan radila otpočetka, tak da za sve ono kaj smo joj s.ali prije par mjeseci, nismo niti mi niti virusi ispali mnogo bolji...

uglavnom, odigrajmo ovo do kraja bez blačenja ljudi, znam zvuči malo pretenciozno, jer sam na strani koja vodi, ali mislim da nema nekog velikog smisla se tu natezat tko je koga di i kad...

:pivo:

gledaj rade....mozes ti srat koliko oces da ni jedna strana nije ispala postena..ali to nije istina...jedini neposteni ste ispali vi sami...jedini koji su pojeli svoja govna i svoje izrecene rijeci to ste bili vi....

kurcite se sa cime..??? da ste prvo se razdvojili sa cmc ...a na kraju sve vase i njihove akcije su usmjerene prema virusima(a to dokazuju statistike)
    da ste pricali na sav glas kako vi nikada necete imati nista sa nvc... i onda ste pojeli svoja govna i svoj ponos i postenje..da bi pobijedili... i to je za tebe tvoj ( vas) obraz.... neka vama ta vasa pobjeda... ja bi se sramio kada bi pobijedio na nacin na koji ste vi.... ja svoje rijeci i svoja govna necu pojest... ostat ce mi moj obraz i moj ponos...

a vi kome vi to posvecujete ovu pobjedu.....ja sam cuo da su to bili posteni i ponosni ljudi....ljudi koji imaju obraza i casti...a vi sa vasom posvetom i ovakvom pobjedom samo narusujete njihovo ime i njigovu cast...
    da su zive sramile bi se vas i nacina do kojih ste dosli do pobjede....

lp..ja sam ja...

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    gledaj rade....mozes ti srat koliko oces da ni jedna strana nije ispala postena..ali to nije istina...jedini neposteni ste ispali vi sami...jedini koji su pojeli svoja govna i svoje izrecene rijeci to ste bili vi....

kurcite se sa cime..??? da ste prvo se razdvojili sa cmc ...a na kraju sve vase i njihove akcije su usmjerene prema virusima(a to dokazuju statistike)
    da ste pricali na sav glas kako vi nikada necete imati nista sa nvc... i onda ste pojeli svoja govna i svoj ponos i postenje..da bi pobijedili... i to je za tebe tvoj ( vas) obraz.... neka vama ta vasa pobjeda... ja bi se sramio kada bi pobijedio na nacin na koji ste vi.... ja svoje rijeci i svoja govna necu pojest... ostat ce mi moj obraz i moj ponos...

a vi kome vi to posvecujete ovu pobjedu.....ja sam cuo da su to bili posteni i ponosni ljudi....ljudi koji imaju obraza i casti...a vi sa vasom posvetom i ovakvom pobjedom samo narusujete njihovo ime i njigovu cast...

lp..ja sam ja...
    Na ovom forumu ima stvarno svega, a ti si sa svojim postovima dokazao da si dno dna.

Cestitke mojim navovcima na jos jednom osvojenom serveru, nase dame bi bile ponosne
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Na ovoj temi se vise necu pojavljivati pa prenosim za kraj:

Pozdrav ekipa,

ovo je bio zadnji server koji je odigrala moja dualka i jedna od dvije najvece osobe koje sam znao, Doci, a druga od te dvije je Eca. Vjerujem da svi znate tko su. Jedne od osnivacica NAV-a, zene koje su svi voljeli i cijenili. Zene koje su ovdje uvijek bile za sve nas u smijehu, radosti, tuzi i placu. Osobe na koje smo se uvijek mogli osloniti. Osobe koje ce nam zauvijek ostati u srcima.

Ovaj server cemo s toga posvetiti njima. Nece pobjediti ni NAV, ni PTSP, ni NVC, ni nitko drugi, ovaj server ce pobjediti one i njihovi prijatelji.

Hvala Vam za sve sto ste nam pruzile, hvala Vam sto smo Vas prijateljicama mogli zvati.

Vasi prijatelji

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    Na ovoj temi se vise necu pojavljivati pa prenosim za kraj:
    A mozda se pojavis jos jednom.

Evo ti prst
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Evo mene da čestitam mom imenjaku Anti(Tumbi) i NAV-PTSP koaliciji. Bravo na odigranom serveru. Virusi su se predali pred sam kraj, i tako je završilo, još jednom čestitke.

A ti 3peru, posto si sad osvojio server, i sad si faca, mogao bi pivu platit

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post

lp..ja sam ja...
    kaj sada popušija si server i kak se nemoš sprdat s nama, jer smo pobjedili, na pravi način, spominješ one koji su preminuli tokom servera?

jako jadno budha jako jadno...

iskreno neda mi se s tobom raspravljat, nadao sam se da nisi takav tip, a sada si se i pokaza...

PS. daj makni onaj zahtjev s skypa jer vjeruj mi nakon ovoga ti i ja nemamo šta pričat
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

budha tramax attila i slični ..... što da vam kažem ..... jedno veliko ništa ...... samo ću reći da mi vas je žao jer ste zabrljali server i ponovno dokazali svoju "sposobnost" kuhanja i takav potencijal za uzimanje servera kao što su bili VIRUSI ste uspjeli uništit

PTSP - NAV čestitam vam na odigranom serveru i mislim da ste definitivno obilježili hr servere (svaka čast ostalima ali se malo koji savez drži tako dugo na nivou)

NVC - očekivani krah

CMC nadam se da vam nije žao što smo ostali po strani s artevima i što smo odigrali sebi za gušt (ipak nam je to bio cilj)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

ja bi se osvrnul na ovo oko pobjednika

po meni je vazno na serveru

ostati velik i u pobjedi i u porazu

pa nebreju svi pobediti neko mora i bit i drugi i tak to

lepo se svi smirite
    i ostavite svade i vrele glave po strani
    svi smo ovisnici i nema svrhe da se jos medusobno blatimo i prozivamo
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    kaj sada popušija si server i kak se nemoš sprdat s nama, jer smo pobjedili, na pravi način, spominješ one koji su preminuli tokom servera?

jako jadno budha jako jadno...

iskreno neda mi se s tobom raspravljat, nadao sam se da nisi takav tip, a sada si se i pokaza...

PS. daj makni onaj zahtjev s skypa jer vjeruj mi nakon ovoga ti i ja nemamo šta pričat

sta je rade... za vas sve vrijedi jedna pravila za druge druga itd....

jadniceee...da popusili smo server...i nije me briga sto smo ga popusili....da vi jeste pobijedili ali daj mi kazi na kakav to pravi nacin....na nacin da je cijeli server lupao po virusima... a onda seres i ti i cmc-ovci kako vi ne igrate skupa...a izlike od cmc.a da nemaju koga lupat...smijesnooo... cmc je napravio prevagu sa time sto je stukao desteke ofova na meni i pobio nama vazan deff i vazne igrace.... nakon toga ste se spojili sa nvc... da srat cete da je doslo i kod nas igraca od tamo... je doslo ih je..5.6 od 60 ostali su dosli kod vas.i od tih 6 kod nas 2 su ziher vase spije.,..

dali spominjem mrtve..... da rade spominjem ih ali samo u najboljem svjetlu...jer iako ih nisam poznavao o njima sam cuo sve najbolje... cuo sam da su bili dobri ljudi sa necime sto se zove ponos i cast...
    rade...sa onime sto ti nemas...... niti ces ikada imati....
    da spomenuo sam mrtve u konetkstu da se one nebi dicile ovakvom pobjedom... niti bi one likovale....

a ti(vi) posvecujete pobjedu puno prevara podlosti gadosti nekome tko je bio susta suprotnost od toga....

i onda ja ispadam jadan... jeli rade.... onda sam ja jadan... jer vidim sta si ti sve spreman uciniti i pojest da bi pobijedio...

odi sakri se u rupu please...
    Uređeno od strane budha (02.02.15 um 22:18 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913