Stranica 83 od 236 PrvaPrva ... 3373818283848593133183 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 821 do 830 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Ako cemo iskreno,svi mi krsimo pravila foruma,neki vise neki manje,ali smo isto tako i licemjerni.
    Kad nama pase da krsimo onda je to u redu,kad krsi neko drugi onda se nadjemo pozvani da mu turnemo pod nos ta ista pravila koja smo i mi prekrsili tako da mislim da bi hik osobno tu morao biti 24h na dan da sve postove dovede u red i da pohvata sve konce tko tu koga i zasto.....
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    koliko svi skupa spamamo,koliko kršimo pravila foruma da ovo moderira Marko svi bi bili pod banom

Ja na ovu temu mogu samo jedno reč,igrao sam zajedno sa Hikom u pacijentima,zajedno smo cugali na feštama,a on mi je lupao bez milost banove na forumu kad sam zaslužio kako meni tako i ostalim pacijentima,tako da ove optužbe o pristranosti Hika možete mačku o rep objesiti...

Nadalje Hik pusti decu nek spamaju,ako buš se držal strogo pravila foruma neće nikog biti na forumu,budimo realni igra je pred umiranjem i malo spama i pikanja se može pogledati kroz prste ....

OT
    jel Megan primila još koji savez u koaliciju :rose:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Ako cemo iskreno,svi mi krsimo pravila foruma,neki vise neki manje,ali smo isto tako i licemjerni.
    Kad nama pase da krsimo onda je to u redu,kad krsi neko drugi onda se nadjemo pozvani da mu turnemo pod nos ta ista pravila koja smo i mi prekrsili tako da mislim da bi hik osobno tu morao biti 24h na dan da sve postove dovede u red i da pohvata sve konce tko tu koga i zasto.....
    Mislim da ti se vazelin ljepi po tastaturi...
    govoriš u množini, kad nama paše, kada nama ne paše...
    daj se malo vrati natrag, pa pogledaj, tko se žalio, a tko ne, pa razmisli, da li je rijeć o većini, ili pojedincima... a to kolko bi hik trebal biti tu, 24 sata, ili jednom u 24 dana, neznam, ali nemre upadat kao padobranac...pa ispravljat krive drine nakon 2 tjedna... forum je mrtav, travina, samo šta nije, a pojedinci treniraju strogoću... ok, pravila su pravila, ali.... pravila nisu tu da se hik poziva na njih kada to njemu, ili njima paše... ili ih ima, ili ih nema...
    Problem ovog foruma je ne taj, kaj se ne poštuju pravila, neg kaj se insistira na pravilima, kada to paše nekome...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

umireeeeeeeeeeem od smijeha....

ray ban pa presmijesan siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    daj si operi oci..i onda ponovo bolje pogledaj koliko to igraca kod mene ima 2 sela....( po tvome samo 2,3)
    i po tvome samo ja i acc hebac znamo igrat....loooooooooolllllllll

ako se ko zeli nasmijat neka mi se javi putem skypa ...

da vam pokazem nove zanimljivosti vezane za beeeeekalice...i njihove planove...
    ima da se ugusite od smijeha....

citirat cu raya---svaka cast igracima sto su napravili drugo selo to je isto jedan bitan faktor za pobjedu.......

hahahhahahahahahahahahahhaahahaha.....careeee .... pa uspio(uspjeli) ste doci do drugog sela... bravisimoooo..to vam je dosta...znas igraci mogu imat samo po 2 sela...to je maximum...

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sogor Vidi post
    Mislim da ti se vazelin ljepi po tastaturi...
    govoriš u množini, kad nama paše, kada nama ne paše...
    daj se malo vrati natrag, pa pogledaj, tko se žalio, a tko ne, pa razmisli, da li je rijeć o većini, ili pojedincima... a to kolko bi hik trebal biti tu, 24 sata, ili jednom u 24 dana, neznam, ali nemre upadat kao padobranac...pa ispravljat krive drine nakon 2 tjedna... forum je mrtav, travina, samo šta nije, a pojedinci treniraju strogoću... ok, pravila su pravila, ali.... pravila nisu tu da se hik poziva na njih kada to njemu, ili njima paše... ili ih ima, ili ih nema...
    Problem ovog foruma je ne taj, kaj se ne poštuju pravila, neg kaj se insistira na pravilima, kada to paše nekome...
    :101010:
    uz sve ovo kaj si napisal ja moram dodati da moderatori se ponašaju i bahato i bezobrazno i potpuno neprofesionalno
    nekoliko puta sam ih pozival da mi ne brišeju postove ali ako kršim pravila neka me banaju i neka u edit tog posta zbog kojeg su me banali upišu banovan radi ovog posta
    neka ostave moje gluposti da se slikaju ovde jer ako bude ostajalo samo ono kaj oni misliju da bi ja trebal napisati neka si otvoriju blog i pišu slavopjeve sebi a nas neka puste da pišemo gluposti
    imam jako puno moderatorskog i adminskog iskustva da drugim forumima i znam kako se to radi
    čak sam nudil savjetodavnu pomoč na forumu
    forum služi tome da ljudi na njemu pišu a oni se baš trude da bi ljudi što manje pisali
    isto tako moderatori misliju da je moderiranje pdf-a brisanje postova i banovanje ljudi
    no nikad si nisu pokušali rastumačiti svoj naziv "moderator" sama rječ mu govori da nekaj moderira
    oni bi trebali voditi raspravu i usmjeravati ju no oni čak dobro ne pročitaju ni post radi kojeg nekog banuji ili obrišu post radi takovih njihovih ponašanja slikam postove, sramata me to reči da to radim
    kad kolagama na drugim forumima ovo ispričam valjaju se od smjeha
    a "forum" sama rječ govori da je to rasprava i da ljudi tu moraju raspravljati
    kako bi to izgledalo da mi sad odemo na forum hr i tamo raspravljamo o ovoj igrici tamo i da tamo kažemo kako smo morali doči tamo raspravljati jer nam netko samo tako briše postove koji nisu se oglušili o pravila nego se samo ne sviđaju moderatoru
    ma smješno je da se moderiranjem foruma baviju ljudi koji nemaju pojma kaj je to forum
    Uređeno od strane tunto (20.08.14 um 02:28 Uhr) Razlog: tipfeleri
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

jel Megan primila još koji savez u koaliciju :rose:
    dela se, dela
    Citat Citat od budha Vidi post
    a sada da ne cijepidlacimo...

dali vi farme iz nvc-a i ostalih sluga( poltrona) od megice.... dajete dopustenje za objavu hofova i ostalih vijesti...

ili vas je bas tolika sramota....da se sramite dati izvjestaje...

molio bi VOĐU vase koalicije da se izjasni o tome..i dali dajete dopustenje da stavljamo izvjestaje...

molio bi odg...
    Nemogu pričati u ime "farmi", ali ja se slažem da objavljujemo izvještaje, bez skrivanja napadača i branitelja.
    Po meni je to ok.

i ja tebe volim viš kakva je to ljubav gdje drugom forumašu odgovaraš,ali nemreš ti da moju malenkost ne spomeneš
    :air kiss:
    Citat Citat od tunto Vidi post
    evo te poruke čiji sadržaj govori upravo o tome kako je poruka javna pa bum samo neke stvari poboldal da neki shvate poantu

Pozdrav

nakon nedavnih događaja i sramote koju nama koaliciji čine neaktivni igrači, vodstvo koalicije NVC je donijelo odluku o pregrupiranju.

Ti, koji si dobio ovu poruku si igrač kojeg koalicija NVC treba i želi.

Molim te da pređeš u *NVC* odmah po čitanju ove poruke kako bi što prje počeli sa organiziranim def acijama protiv saveza EBOLA i njihovih poltrona.

Što se prije okupimo i organiziramo, to prije će tvoja naselja i napredak biti osigurani.

Brza reakcija na ovu akciju je potrebna.

Pozivnica te čeka 24 sata.

poruka je dobivena na igm igrača koji nije u nijednom savezu
    Da, bile su to obične poruke, nije išao MM

Citat Citat od tunto Vidi post
    ja samo mogu poruku ocjeniti čistom destkom kaj se tiće sadržaja
    meg jako dobro :air kiss:
    Hvala :air kiss:
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Iako se odjavila, redakcija se morala ponovno oglasiti povodom nekih pojava primjećenih na forumu i u igri, pogotovo što je naš reporter bio u ulozi većine pomenutog osoblja, a i Dado se pohvalno izrazio o pojedincima:

1. Odluke moderatora i admina su neprikosnovene (pročitajte pravila) i bez prava na žalbu na forumu, to smo svi mi prihvatili kada smo se se registrovali na ovaj forum. Svoje komentare u postovima koje isprave obično pišu crvenom, ponekad i masnom bojom, da se bolje uoči.
    2. Odluke MH su neprikosnovene (pročitajte pravila) i bez prava žalbe u igri ili na forumu.
    3. Moderatori i MH više-manje dobrovoljno rade svoj posao (bez plaće), koliko dobro to zavisi od njihovog broja i znanja i iskustva.

To apsolutno ne znači da su uvek u pravu, ali se sa njima ne treba i ne vrijedi raspravljati - postoji viša instanca kojoj se igrač ili član foruma može žaliti, dok je krajnja instanca pravna služba TG u Njemačkoj, i oni (provjereno) odgovaraju na svaku osnovanu žalbu.

Što se tiče objavljivanja postova samozvane kraljice matice (i njene gomile trutova) na forumu, ili kako je sebi sada u najnovijem savezu koji je osnovala dala titulu "zvijezde padalice", moderator je potpuno u pravu - to može samo ona ako je autor teksta da objavi na forumu, i to ako smatra da je vrijedno objavljivanja...

Da ne bude samo na kraju da tko visoko leti nisko pada - vidjet ćemo, još 170 dana servera je pred nama...

Pozdrav do slijedećeg izvješća našeg reportera, kojeg su prijatelji ipak nagovorili da ponovo otvori nalog (nakon gašenja prethodnog) na ovom serveru ljubavi i prijateljstva...
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

hahha e moj asterix
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Super Moderator MOD_Superhik's Avatar
    Registriran
    Oct 2013

Uobičajeno

Još jednom sve sudionike foruma molim da se vrate na temu ovog PDFa.

Kao što sam već rekao rasprave/žalbe na moj rad možete slati mojim nadređenima na ovoj domeni ili vlasnicima igre ili kome već mislite da je potrebno. Isto tako sam naveo da mi se slobodno javite privatnom porukom ili na skype.

Nemojte me prisiljavati da opet moram brisati sve postove koji nisu vezani za temu PDFa.

Lp
    Hik

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    dela se, dela

Nemogu pričati u ime "farmi", ali ja se slažem da objavljujemo izvještaje, bez skrivanja napadača i branitelja.
    Po meni je to ok.

:air kiss:

Da, bile su to obične poruke, nije išao MM

Hvala :air kiss:
    evo i to smo rješili niko više nebude cmoljil za objavu reporta

moremo nastaviti dalje spamati :pece palacinke:
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05