Stranica 89 od 236 PrvaPrva ... 3979878889909199139189 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 881 do 890 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    dobro si cuo.....

jutros oko 4 spomenem meganici da je ebola dosla do pariza.....(( ja sam samo mislio na clanak u novinama jer je zbilja dosla))
    a ona zabrijala da smo se udruzili sa P&C Comp ...pa cim je dosla do tog zakljucka..javila se svim preostalim savezima...da joj pomogu ucvrstiti redove....i iako su joj prirodni neprijatelji kako kaze....strah od ebole i comp...je ocito previse jak.,..pa je odlucila popunit svoju mega koaliciju sa jos desetak saveza.,..
    to si ti zaključio, a straha od Travian ebole nemam :cvijece i proljece:
    Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Nucleus B odgovorno tvrdim i stojim iza toga,nikad nije, niti hoce biti u bilo kakvom saveznistvu sa NVC, za ostale saveze neznam nit me zanima,ali B nije u toj kompaniji .....
    Citat Citat od Atomic Betty NCLS Vidi post
    Nucleus i NVC nisu u tihom (ili bilo kakvom drugom) nap-u...sve pise u profilu ally, za sada smo u savezu sa NucleusB, ako se to promeni, promenice se i profil ally
    Evo i cure kažu ono što sam rekla, nismo nikakav NAP sklopili
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

u mega mega mega koaliciji je naglo doslo do bananja igraca...
    za sada je brojka na 7 igraca sto iznosi gotovo 4% igraca....

pa jedna preporuka svim vodjama saveza....provjerite si sve svoje igrace da netko od njih nije slucajno dobio ban..( pretpostavka bi bila da je spojen sa nekim acem iz mega koalicije)

tako da se rijesite potencijalnih uhoda....

lp..ja sam ja..

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

:banned: bit će toga još,neki nikako da nauče da je travian igra za dobru dječicu

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

ovo je katastrofa ... na kakav nacin i sa kakvim nacinom se mh-i odnose prema igracima...jednostavno nemate pravo da pisete ili komentirate njihove postupke...i njihovo mijenjanje pravila... nego moras biti ovcaaaa.. bacat svaki tjedan 600 golda i neimat prava da za to sto si platio da igras(oni rade za đabe) ...da kazes i imas svoje misljenje

pocinjem se osjecati kao u demokratskoj americi....u npr fergusonu...

suti ili ces dobit ban forever....ma odlicnooo....sta jos to mozete....???

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti iz svijeta Travian-a:

Poslijednji redakcijski komentar je izazvao neobičnu reakciju, još nitko u svijetu Travian-a nije prizivao pomoć Chuck Norris-a na kraju servera radi samo jednog igrača:

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    Ajme, satire nas neki savez A
    broj članova: 1 (asterix.ns)
    napao: The Iceman-a koji igra 8. dan
    udaljenost: 1 polje
    Ma ti si najstrašniji igrač na serveru...
    ...poslije budhe, DADE tunte i mene... i još 1439 ostalih reganih igrača
    ima jedan slabiji od tebe
    Chuck Norris
    A kad on krene, nema te
    PS sačekuša za tebe?! evo, sad najavljujem, za točno 169 dana ćemo ti spremiti jednu sačekušu
    Da mega(n)koaliciji osim pravljenja multića i špijuniranja planova drugih saveza ne ide baš puno stvari za rukom, je vrlo točno primjetio jedan suigrač sa servera:
    Citat Citat od tunto Vidi post
    nego meg nekak ti slabo ide deffanje igrača
    21.08a.jpg 21.08b.jpg

Pojedini igrači nisu upućeni u slijed događaja, pa pogrešno tumače odgovore koje dobijaju, te bi tu temu trebalo konačno staviti po strani:
    Citat Citat od The-King Vidi post
    Eto ti si me ofarmala pametnom dosta kad cuje da je netko toliko dobar igrac da mu drugi igrac uspije uzet mali BO (jedini u savezu mali BO) bolje da si sutila
    Redakcija se bacila u malo istraživanje i došlo do slijedećih podataka:
    1. Dotična osoba uopće nije osvojila taj art, već se sa herojem ušetala u prazno selo koje su pre toga očistila dvojica igrača iz vođstva saveza NucleusJ.
    2. Dotična osoba uopće nije branila taj art već je tražila savezni deff, koji bi zaustavio napad da je pazila na hranu i da nije više od 2/3 vojske pocrkalo od gladi. Njen heroj i vojska u trenutku napada nisu bili u selu, a prema njenim rečima imala je spremnu rezervnu riznicu.
    3. Dotična osoba nije automatski izbačena iz saveza na molbu jednog člana rukovodstva saveza, kojeg je tokom njegovog odsustva zdušno farmala kasnije.
    O drugim nepodobštinama dotične osobe ovaj put nećemo izvještavati.

I ove navode je redakcija ispitala i došla do zanimljivih podataka:
    Pričaš izmišljotine. Mi i Nucleus ti je isto kao i ~NAV~ i Nucleus. Teško da to ide zajedno.
    Dotična osoba je aplicirala ponovo za mesto u Nucleus-u, odmah na početku servera, i pošto je odbijena proradila je ženska sujeta, te je osnovala svoju mega(n)koaliciju (možda je aplicirala i u NAV-u, to morate tamo provjeriti). Raspored nekih ključnih koalicija naspram gore pomenute izgleda ovako:
    NVC.jpg Oponenti.jpg
    tako da su nervozne reakcije nakon banovanja dela multića mega(n)koalicije sasvim očekivana i prirodna pojava.

Toliko u ovom izvješću od vašeg reportera.
    Uređeno od strane FlashNews (22.08.14 um 05:45 Uhr) Razlog: Ubačene slike, svaka navedena informacija se može dokumentovati (skype je zlata vrijedan).
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Joj asterix kako si ti meni zabavan.
    Ozbiljno. Samo nastavi sa reporterskim radom.
    I drži se teme o stanju na hr5. Iako si malo subjektivan, i dalje si zanimljiv.

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    potpis ti je predivan
    ima još pc samson, pc dalila

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Citat Citat od budha Vidi post
    ovo je katastrofa ... na kakav nacin i sa kakvim nacinom se mh-i odnose prema igracima...jednostavno nemate pravo da pisete ili komentirate njihove postupke...i njihovo mijenjanje pravila... nego moras biti ovcaaaa.. bacat svaki tjedan 600 golda i neimat prava da za to sto si platio da igras(oni rade za đabe) ...da kazes i imas svoje misljenje

pocinjem se osjecati kao u demokratskoj americi....u npr fergusonu...

suti ili ces dobit ban forever....ma odlicnooo....sta jos to mozete....???
    ne se samo sekirati server je tek počel

polako raditi na kidanju meganinog saveza i igrati se

jesi koga obišel noćas malo za zabavu clown
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od tunto Vidi post
    polako raditi na kidanju meganinog saveza i igrati se
    We are the NVC. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
    :cvijece i proljece:

Član foruma tunto's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

We are the NVC. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
    :cvijece i proljece:
    :na karte:
    meg moja draga ja ti se znam smo kartati
    no ak nisi znala to ti je inače borgova krilatica i ako si pratila seriju izgubili su
    a znaš kaj je najzanimljivije nije insiunacija izgubili su kolko se sječam od neke civilizacije koja je radila nekaj slično na virusnoj bazi
    bemu nemrm se sad sjetiti svih detalja
    a da ubrizgala im sedma od devet virus koji ih je potamanil točnije rečeno pogodil glavnu matricu bomb

e sad si me baš pogodila probaj to preslikati na server i znala budeš ishod bomb
    misliš li da je sve slučajno
    evo scenarija ishoda za sve zainteresirane pala::na karte:

ps
    meg ja sam prije tebe imal mega saveze i znam kak ti je :cvjetic::air kiss:
    život ipak nije pošten pala::andjeo:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3