Stranica 97 od 236 PrvaPrva ... 47879596979899107147197 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 961 do 970 od 2360

Tema: Trenutno stanje na serveru 5

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

http://ts5.travian.com.hr/berichte.p...41|4dc5dad6&t=

mali oglas : dobio sam knjigu mudrosti ,nova, nije rabljna spreman sam ju ustupiti nekom tko je voljan dat 1000 srebra..
    šifra oglasa: ja tebi-ti meni

Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

king, koliko ćeš ti uzeti DG??:pizza:

Član foruma Megan Fox's Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Megan sigurno nece uzet niti jedan DG mozda netko iz NVC-a hoce, ali ona nece sama ocistit DG
    ja ću onaj BO
    da mi ti možeš uzeti "igračino":cvijece i proljece:
    Novo Veliko Carstvo Megan Fox

Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

:paladinko: :fajter: :sjekiraš: sve šaljem na RIM , mora biti moj pa kud puklo
    Uređeno od strane straki (26.08.14 um 01:23 Uhr)

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti iz svijeta Travian-a:

Kao što je svima poznato oba prikazana reporta su se odnosila na sela sa malim artefaktima (tko ne vjeruje neka malo prelista blogove kreatora Travian-a), samo što nigde nije objašnjeno zašto jedni imaju dvostruko više vojske nego drugi (450/600 populacije). To je velika zamjerka ekipi koja je kreirala i javno objavila ovu verziju, nedostatak informacija o ključnim detaljima u specijalu koji se po njihovim izjavama neće ponoviti je nešto što nema logičnog obrazloženja.

Informacija o klikovima je takođe toliko štura da je trebalo malo mozgati kako to najbolje upotrijebiti na dobrobit saveza koji bude zauzeo poneki artefakt, ali definitivno nije tajna kao što je razlika u broju obrambenih vojnika u selima sa artefaktima iste razine.

Citat Citat od Megan Fox Vidi post
    :cvijece i proljece: za 11 dana prvi VP za NVC :cvijece i proljece:
    Jedino ova izjava predstavlja pravi rebus za redakciju: da li se radi o ljubitelju Tolkina pa je riječ o "velikom prekrasnom" (prstenu), da li je u pitanju "veličanstveni posebni" (artefakt), ili se u NVC-u za 11 dana organizuje "velika proslava" nekim posebnim povodom?
    Doduše, postoji vrlo mala mogućnost da autor ove rečenice zna i poneku stranu riječ, te se možda misli na pobijedničke poene (victory points), ali to vam ne možemo garantirati.

Toliko do slijedećeg izvješća, vaš vjerni reporter.
    Uređeno od strane FlashNews (26.08.14 um 02:52 Uhr) Razlog: Nedoumica redakcije
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ja bi samo jedno nadodao,ako Vas NVC pobjedi onda ste stvarno svi u banani :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

znači ekipa uskoro ide sa bodovima ..... a ništa, najbolje da odmah završimo i čestitamo pobjednicima

nego, su nas sprinteri lagano napustili ovaj server ili ga napuštaju ili će se dogodit čudo pa ostanu klikat ovaj do kraja ?

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    znači ekipa uskoro ide sa bodovima ..... a ništa, najbolje da odmah završimo i čestitamo pobjednicima

nego, su nas sprinteri lagano napustili ovaj server ili ga napuštaju ili će se dogodit čudo pa ostanu klikat ovaj do kraja ?
    koji bodovi..tko ima offa za DG :cerek:
    new

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post

pa sprinterima uskoro završava server
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Uobičajeno

Citat Citat od sogor Vidi post
    hm, vidiš, da bacil bi ga van, kod mene u PF-u, tak se igra... a o kojem savezu ti pričaš, mislim ovo na izviđaće, pojma nemam... pobrkal si lončiće
    pa onda budi dosljedan i pravedan pa prvo izbaci sebe, njegov report i tvoj post o obrani su neusporedivi..
    treba prvo pred svojim pragom pomest, a onda dalje nekom mudrovat

časnici za sigurnost u savezu su mi zabranili da napišem gdje se igruckam :kid:
    Uređeno od strane attila hun pc dalila :) (26.08.14 um 15:02 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 3
    By MOD_Superhik in forum hr3
    Odgovori: 244
    Zadnji post: 20.06.15, 16:27
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913