Citat Citat od budha Vidi post
otkrio bi ti od kuda mi deff i zasto ga je puno.. tj .. zasto su mi svaku noc krizna sela puna defom.. ali onda bi znao moju taktiku pa nebi bilo fora.. stoga cu te ostavit da brijes sa svojim teorijama zavjere.......

ja osobno sa 2 defera koje sitam imamo 140 k defa.... znaci 3 igraca nas je 150 + pa ti zbroji dal je moguce i kako je moguce..

by the way... savages ti izvidja svaki dan po par puta desetak gg-ova i dg-ova pa zna stanja stacioniranog defa...a on je rijetko ispod 100 k minusa po svakom dg-u

i mozda taj art nije bio jedina meta... ali je jedan odbitnijih artova ...a njega pikirate vec duze vrijeme...,ako je tko bio proziran... bili ste to vi sa vasim planom i sa vasim dogovorom sa ptsp-om da idete skupa u ovu akciju
a i ti isto 'kad ribu prodaješ, prodaješ ju u čarapi', kaj se mene tiče odsada te zovem Megan*2, jer nikako nisi bolji od nje...

i da PTSP niti je iša s CMCom u akciju tu, a kamoli da je znao kada će ona biti...

ali valjda imamo posla s megalomansko psihotičnim tipom igrača, koji kada mu je savez manji od suparničkog, vrišti, nemoj me na skype ili u igri ugrožavat, a opet kada mu je savez največi na serveru, vata se za muda i ide svime i svakome soliti pamet kak se igra ova igra, presmiješan si mi ti lik Megan*2