Stranica 28 od 30 PrvaPrva ... 182627282930 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 271 do 280 od 298

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma light101101's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Mima Vidi post
    Sve čestitke Sheeps na zasluženoj pobjedi
    Joj, de sakrij se negdje u mrak
    hrx- VOK :to victory:

Član foruma rhymesway's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

ne javljam se cesto i nisam se javio dugo. samo da cestitam ovcama na osvojenom serveru. ovo je bilo zanimljivo igrati. skoro kao muljaze nemirnog macka protiv syna. neke ljude poznajem ali opet se iznenadim razinom niskosti. sretno svima na novim serverima.
    PUTNIK
    PUTNIK

Član foruma Kalimero's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

:harmonikaš: :pivo: :dance:

Uobičajeno

evo da se i ja pridruzim cestitkama ovcama na pobjedi... po meni je server bio uspjesan zabavili smo se sto bi svima trebalo bit na prvom mjestu.. a oni kojima to nije tako :tough:(to su ovi sto muljaju)...
    Usuditi se: to je cijena napretka.

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

i tako to ovce osvojise

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Opet kraj servera pun spletki, jadnog i nepoštenog ponašanja kojim su neki pokazali kakve su osobe, pri tome mislim na slagača strave
    sve u svemu, čestitke ovcama, jedini su bili konkurencija Voku i ostatku ekipe
    Uređeno od strane Gex (01.12.14 um 22:13 Uhr)

Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Šta kmezite sad i napadate slagača imali su pravo do kraja igrati kako misle i žele. Srušio je prvo WW od jednog saveza a sada i od drugog. S pravom se mogao nadati i pobjedi da su samo malo drugačije bile posložene karte uspjelo bi. Puno pravo su imali odigrati tako kako jesu ovo je dovoljan dokaz svima http://prntscr.com/5c7vd2 . U svakom slučaju svaka čast majstoru odlični ofovi .

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

Ne kmezimo, barem ne ja, za mene je ovo sve samo igra, al izigrat nekog na takav nacin je po meni podmuklo i jadno, ne diraju ga nasi cijeli server i onda krene na nas hah
    Al nema veze, izvukli smo pouku iz tog hahah

Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Slagać je igrao na kartu da je i sa nama i sa vama . Kad smo mi vodili srušio je naš ww a onda kad ste vi bili pri kraju srušio vaš. To je samo dobra taktika manjeg saveza da uzme server i mogu mu samo čestitat jer je super to izveo. Da smo si još mi međusobno srušili koji lv a on nakon toga udario na oba ww pobjedili bi oni. Nije to podmuklo nego dobra taktika a pošteno je rušio oba ww vjerujem da ste bili sretni kad je mlatnio naš

Član foruma
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Kalimero Vidi post
    Slagać je igrao na kartu da je i sa nama i sa vama . Kad smo mi vodili srušio je naš ww a onda kad ste vi bili pri kraju srušio vaš. To je samo dobra taktika manjeg saveza da uzme server i mogu mu samo čestitat jer je super to izveo. Da smo si još mi međusobno srušili koji lv a on nakon toga udario na oba ww pobjedili bi oni. Nije to podmuklo nego dobra taktika a pošteno je rušio oba ww vjerujem da ste bili sretni kad je mlatnio naš
    Eto mislim da je čovjek s ovim sve objasnio.....Nit je htio sa vama niti sa nama,htio ej sebi osigurat pobjedu cuvajuci off za kraj,srecom za nas,okolnosti su bile takve da winner nije pao ispod njega.Mislim da je bilo pošteno od njega da udari na vas,zasluzili smo uzet server
    Bax- (mrak,skakac )

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4