Stranica 29 od 30 PrvaPrva ... 1927282930 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 281 do 290 od 298

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma Dvorska luda's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Kalimero Vidi post
    Slagać je igrao na kartu da je i sa nama i sa vama . Kad smo mi vodili srušio je naš ww a onda kad ste vi bili pri kraju srušio vaš. To je samo dobra taktika manjeg saveza da uzme server i mogu mu samo čestitat jer je super to izveo. Da smo si još mi međusobno srušili koji lv a on nakon toga udario na oba ww pobjedili bi oni. Nije to podmuklo nego dobra taktika a pošteno je rušio oba ww vjerujem da ste bili sretni kad je mlatnio naš

Trala baba lan da joj prođe dan sve suplje price neke. kakvo taktiziranje malo rusenje vamo malo tamo vi neupuceni molim ne komentirajte ono sta neznate jer veze s vezom nemate sta se zbilo. kao prvo svi smo ga i mislili podrzat deffom i svim da je winner pao ispod njega,a vidi cuda i plan smo mu dali da moze klikat dalje od 50 lvl,a to sta je slagac napokon jedan server dosao do par arteva i cili server se ne fajta sa nikim zivim pa normalno da ce izbacit offove za rusit ww. a njegov zakljucak da pusti off na ljude koji su s njim to samo govori o njemu i izvlaci se na pricu da je kliknut 100-ti lvl i da ce mu ostat off, unatoc tome sta je receno da ce se prekinut gradnja koliko treba da se svi offovi mogu skucat. svaka cast SK savezu koju vecinu poznajem sve su to fer i korektni ljudi koje vecinom poznajem i zao mi je sta ih sad vecina gleda krivo a sve zbog jedne osobe. I naravno cestitke Sheepu na osvojenom serveru...Pozdrav do iduceg servera...
    OSV...GINKO team

Član foruma Kalimero's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

I sad si ti kao upućen više od drugih. Mislili i radili je velika razlika. I mi smo isto to mislili A sa onakim ofovima koje su imali mogli su uzet bilo kome plan tako da i to laprdanje ne prolazi.

Član foruma gabrek's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Kalimero naporan si i dosadan trubiš nešto imam osjećaj da sam sebe pokušavaš uvjerit da je to istina,svi mi znamo šta se točno dogodilo,barem oni koji su igrali na serveru..sve u svemu čestitke sheepsu na osvojenom serveru!
    That is not dead
    Which can eternal lie
    Yet with strange aeons
    Even death may die...

Član foruma Kalimero's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Pa eto vidiš da neznate , a istina je samo jedna nemože bit 10 istina. Da sve znate nebi vam se to dogodilo Tukao je oba ww i nadao se pobjedi a sve ostalo su nepotrebne izmišljotine i okrivljavanje drugih za vlastiti neuspjeh. Osim njega na kraju niko nije imao vojske da bi mogao naudit njihovom WW i to je istina , lagano bi naklikali na 100 i pobjedili. Eto ti istina a to što miliš da znaš trebao bi sad skontat da ništa nisi znao.

Član foruma light101101's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Kalimero Vidi post
    I sad si ti kao upućen više od drugih. Mislili i radili je velika razlika. I mi smo isto to mislili A sa onakim ofovima koje su imali mogli su uzet bilo kome plan tako da i to laprdanje ne prolazi.

I veci offovi su dolazili k nama, pa su ostajali na zidu. Nego, nebitno to..

Cijeli server je imao vremena radit off-ove. Nitko ih dirao nije, a i nas je zamoljeno da ih ne diramo dva dan prije nego su trebali ostati bez arteva.

Kad je faza zidanja krenula i kad su pali dogovori.. s njim je dogovoreno da u zamjenu za njegovo rusenje SHEEPSA, dobiva od nas podrsku. Pod tim mislim, u slucaju da nas SHEEPS ruse ispod razine Slagacevog WW-a, od nas dobiva sav deff i resurse.
    Nakon cega sam mu ja osobno predao svoj plan da dokazem koliko sam ozbiljan sto se tice dogovora sa nase strane.

Kalimero, tvoja spika da su mogli uzet plan kad su htjeli, ovdje ne drzi vodu. jer te off-ove su cuvali kao oko u glavi, i bili su im jedini zetoni za cjenkanje. jer da su se s ikim pokacili, ti offovi ne bi vidjeli WW-a

I time dolazim do samoga kraja, gdje Slagac po skypeu sipa pricu kako je uvrijeden i "slomljenog srca" jer smo ga mi izradili i kliknuli 100-u razinu WW-a, a zanemarivsi cinjenicu da na nas putuju preostali SHEEPS-ovi offovi za koje se ZNALO da ce rusit odredeni broj razina WW-a, i da nema sanse da ta 100-a razina bude zavrsena to popodne

Stoga, svi vi koji podrzavate Slagaca i smisljate razlicite verzije i prodajete maglu kako je on to smisljao "master plan" da on odnese pobjedu, mozete me povuci za ovo malo sto imam u gacama. I mogu vam dati mjesec dana tipkanja sa skypea (tko ima volje citati) pa mi onda recite da li je to bio plan da se shebe i Ovce i nas.. ili jednostavno jos jedna od njegovih radnji zbog kojih je vec zaradio prijasnju reputaciju..kao kad je "zaspao" prije koji server i zahebao svoj savez THE ne poslavsi off kad je trebao.

Uglavnom, previse vremena sam posvetio pisajuci sad o njemu, i previse se opravdavam, kad zapravo nema potrebe za tim.
    Kao sto je Gabrek rekao, tko je igrao, vidio je.. zna se kakva je situacija.

Jos jednom cu cestitati SHEEPS-ima, jer su JEDINI i pruzili nekakav izazov dostoja spomena

Lijep Pozdrav svima, do nekog drugog servera
    hrx- VOK :to victory:

Član foruma gabrek's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Eto doktor ti fino objasnio sad odi zuri u sunce
    That is not dead
    Which can eternal lie
    Yet with strange aeons
    Even death may die...

Član foruma
    Registriran
    Oct 2013

Uobičajeno

SHEEP s je najbolji, ma koliko šutjeli o tome...

Član foruma Dvorska luda's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Kalimero veze ti nemas sta pises, u slagacevu ww je bilo manje od milje deffa a bez arta x3 i uz natare kad izade na visoki lvl uz off od 100k sa 3-4k kata skoro pa prodes kroz njegov ww ali uvik ima vas pametnih sta sve znate a pojma nemate o icemu. a viruj mi bilo je jos takvih offova tako da pricas gluposti,sam sam takav off zabio na instruktora pred kraj prema tome ovdje zavrsava prica. Sheep zasluzeno osvojia server i mogu samo cestitat toj ekipi
    OSV...GINKO team

Član foruma
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Dvorska luda Vidi post
    Kalimero veze ti nemas sta pises, u slagacevu ww je bilo manje od milje deffa a bez arta x3 i uz natare kad izade na visoki lvl uz off od 100k sa 3-4k kata skoro pa prodes kroz njegov ww ali uvik ima vas pametnih sta sve znate a pojma nemate o icemu. a viruj mi bilo je jos takvih offova tako da pricas gluposti,sam sam takav off zabio na instruktora pred kraj prema tome ovdje zavrsava prica. Sheep zasluzeno osvojia server i mogu samo cestitat toj ekipi
    Koliko ja znam,dogovoreno je bilo da vas deff ide kod njih ako vi padnete ispod njega :to victory:
    Bax- (mrak,skakac )

Uobičajeno

ma prica zavsena moze se reci da su svi osim slagaca kliknuli 100 lvl jedino su ga ovce zavrsile i to je bitno a sad ovi dogovori ispod stola kako sklopiti tako i prekrseni.. Realno ovce su izvukle najvise offova(je da im je to rezultiralo manjkom deffa u ww) rusili su koliko su imali i po meni zasluzili pobjedu.. a cini mi se da su jedino LEGENDE isle posteno u gradnju bez nekih skrivenih koalicija...
    Usuditi se: to je cijena napretka.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4