Stranica 30 od 30 PrvaPrva ... 20282930
Prikaz rezultata 291 do 298 od 298

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma light101101's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od deep_silence Vidi post
    a cini mi se da su jedino LEGENDE isle posteno u gradnju bez nekih skrivenih koalicija...
    reci mi jedan server gdje su LEGENDE aktivno nesto uradile osim se svercale i ostavile da bilo kakvu vrstu rokanja odraduje Wolfpack?
    hrx- VOK :to victory:

Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Mrak Vidi post
    Koliko ja znam,dogovoreno je bilo da vas deff ide kod njih ako vi padnete ispod njega :to victory:
    Istina. Da je nas WW pao ispod razine Slagacevog WW-a, bili smo spremni prepustiti sav deff i priljev resursa u njegov WW. Dvorska Luda se samo osvrnuo na Kalimerov komentar o tome kako se nije moglo rusiti Slagacev WW jer se "nije imalo off-a"

Uobičajeno

Citat Citat od light101101 Vidi post
    reci mi jedan server gdje su LEGENDE aktivno nesto uradile osim se svercale i ostavile da bilo kakvu vrstu rokanja odraduje Wolfpack?
    Da nebude zabune nisam rekao da su zasluzili pobjedu nego samo da su ocito bili jedini koji su cisto krenuli u gradnju (bez skrivenih dogovora ispod stola) zna se da je wolfpack uvijek u saveznistvu s legendama i tako igramo.. sad ovo tvoje necu komentirat mogu samo reci za wolfpack jer igram s njima.. rusili smo i rusili su nas.. kad je bilo govora da se sklopi sav s ovcama ili s vok rokali smo se i s jednim i s drugima jer smo odlucili da necemo s nikim od njih u sav ili nnp(s ovcama smo tad vec bili u ratu)... igralo se posteno bar sto se nas tice..
    Usuditi se: to je cijena napretka.

Član foruma Kalimero's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Eto šta više pisat i kakav komentar stavit na ovo. Zabio off na instruktora , pa di ćeš to napisat izgubili server a ti off zabio pred kraj :bruka:
    Citat Citat od Dvorska luda Vidi post
    Kalimero veze ti nemas sta pises, u slagacevu ww je bilo manje od milje deffa a bez arta x3 i uz natare kad izade na visoki lvl uz off od 100k sa 3-4k kata skoro pa prodes kroz njegov ww ali uvik ima vas pametnih sta sve znate a pojma nemate o icemu. a viruj mi bilo je jos takvih offova tako da pricas gluposti,sam sam takav off zabio na instruktora pred kraj prema tome ovdje zavrsava prica. Sheep zasluzeno osvojia server i mogu samo cestitat toj ekipi

Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od light101101 Vidi post
    Istina. Da je nas WW pao ispod razine Slagacevog WW-a, bili smo spremni prepustiti sav deff i priljev resursa u njegov WW. Dvorska Luda se samo osvrnuo na Kalimerov komentar o tome kako se nije moglo rusiti Slagacev WW jer se "nije imalo off-a"
    Opet ni to nepije vodu jer šta će vaš def u slagaćevom ww kad mu netreba nije ga imao ko rušit odnosno nije bilo ofova trebao se branit samo od natara a za to vjerujem nije mu bio potreban nećiji def sa strane

Član foruma gabrek's Avatar
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Kako si ti spaljeni čovjek fakat nemam riječi..već mi se polako i ne smije od tvojih nebuloza nego plače:brukica:
    Pitam se jedino s čim te točno hrane doma?
    That is not dead
    Which can eternal lie
    Yet with strange aeons
    Even death may die...

Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Kalimero Vidi post
    Opet ni to nepije vodu jer šta će vaš def u slagaćevom ww kad mu netreba nije ga imao ko rušit odnosno nije bilo ofova trebao se branit samo od natara a za to vjerujem nije mu bio potreban nećiji def sa strane

ah, nije ni nas imao tko rusit, pa eto vidio si i sam kraj kako je zavrsilo

a kao sto rekoh, za sve svoje tvrdnje imam i materijalne dokaze, pa sam svim voljnima spreman to predocit na skypeu

Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od gabrek Vidi post
    Kako si ti spaljeni čovjek fakat nemam riječi..već mi se polako i ne smije od tvojih nebuloza nego plače:brukica:
    Pitam se jedino s čim te točno hrane doma?
    Može li preciznije koji dio je nebuloza. http://prntscr.com/5crk7o :pije kavu:
    Uređeno od strane Kalimero (03.12.14 um 18:15 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913