Stranica 125 od 363 PrvaPrva ... 2575115123124125126127135175225 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,241 do 1,250 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od artakserkso Vidi post
    ne sjećam se da si me ti kato... dok sam u IBZ-u bio sigurno nisi...

a prijedlog za prijašnji post je: IZLAZ ZA VELIKU NUŽDU
    ja sam katao jednu polovicu ibza,a Boom drugu...onda si ti bio maji,maji vojnicic kojeg je kolega katao
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ja sam katao jednu polovicu ibza,a Boom drugu...onda si ti bio maji,maji vojnicic kojeg je kolega katao
    kaje kolega dadet mi skoro,još malo pa počistili kvadrant,jel si se navukao tolko na nav,da koristiš njihovu taktiku?Od mrskog ti nava hahahaaaaaaaa

Član foruma artakserkso's Avatar
    Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

- pretjerana je ova tvoja izjava ako imaš i malo objektivnosti - (veće probleme od tebe i Booma zadavao nam je onaj jedan u centru - zvao se nekako sa A (barem mislim))

ako se ne varam to je bio server kada sam poslao najviše ovnova na ww - hm... za majog vojničića je ok...
    - a tada sam i ratovao protiv NAV-a i bio sam katan... dingi i zdepo su mi gg spašavali...

- no jedino čega se jako sjećam s tvoje strane jest da si kao i danas izdašno "evakuirao"...
    Uređeno od strane artakserkso (16.02.15 um 21:30 Uhr) Razlog: krivo tipkanje
    IBZ, Bezimeni, NAV pa NAV (drugovi: CN, ReBorn, PTSP)... :101010:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od artakserkso Vidi post
    - pretjerana je ova tvoja izjava ako imaš i malo objektivnosti - (veće probleme od tebe i Booma zadavao nam je onaj jedan u centru - zvao se nekako sa A (barem mislim))

ako se ne varam to je bio server kada sam poslao najviše ovnova na ww - hm... za majog vojničića je ok...
    - a tada sam i ratovao protiv NAV-a i bio sam katan... dingi i zdepo su mi gg spašavali...

- no jedino čega se jako sjećam s tvoje strane jest da si kao i danas izdašno "evakuirao"...

e a igraju dingi i zdepo ovaj s1?
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    e a igraju dingi i zdepo ovaj s1?
    Gama, kaj ti jos igras?

Cujem da onaj crnogad jos vodi nav, kaj je to stvarno istina.
    Onomatomanija predstavlja neodoljivu potrebu da se ponavljaju odredene rijeci, u ovom slucaju ocigledno je ta rijec NAV. Inace to je vrsta opsesije odredenim rijecima koje osobama koje boluju od nje, (u ovom slucaju dado) stalno upadaju u glavu.

CRNI JE KRIV :pivo: i prst

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    kaje kolega dadet mi skoro,još malo pa počistili kvadrant,jel si se navukao tolko na nav,da koristiš njihovu taktiku?Od mrskog ti nava hahahaaaaaaaa
    molim prijevod

Hvala

Lp

Citat Citat od artakserkso;1021336-
    a tada sam i ratovao protiv NAV-a i bio sam katan... dingi i zdepo su mi gg spašavali...
    eto,kaj sam fulao...ipak si bio katan
    Da,Tad je NAV igrao s nama u savezu u ta stara dobra vremena dok su još bili savez sa čistim imenom i dobrom ekipom.... čak smo zajedno i pokušali WW dignuti
    Uređeno od strane DADOOZG (16.02.15 um 21:53 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

ne igraju oni već dugo, nažalost - nema mi tko selo spasit

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    Gama, kaj ti jos igras?

Cujem da onaj crnogad jos vodi nav, kaj je to stvarno istina.
    ma kakvi ne igram ni ja ni on
    samo gledamo kaj se dogada na serveru nikaj vise
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

molim prijevod

Hvala

Lp

eto,kaj sam fulao...ipak si bio katan
    Da,Tad je NAV igrao s nama u savezu u ta stara dobra vremena dok su još bili savez sa čistim imenom i dobrom ekipom.... čak smo zajedno i pokušali WW dignuti
    fulao si sve - citat, da si me ti kato, i da sam bio igračić... kod ovog zadnjeg najbliže si istini...

ali pohvalno je to što si konstantan - evakuiraš bez tragova zamora i možebitnih upala trakta...

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

dadet neznaš igrat netreba tebi prevod ili ti prijevod,ti trebaš naučit igrat.Sve kaj si osvojio kolega osvojio si sa pc ili sa nekim jakim savezom.Sve kaj si osnovao ili neki manji savez skatan poslije arteva i gotovo .Možeš mi pričat basne ,al pogledaj statistike.Tak da mišek mali,Pokloni se velikom vođi još jednom do koljena jel,ko zna možda opet padneš na koljena.Naravno uvjek možeš ko sa velikim lzn-om gibnut sa servera

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913