Stranica 132 od 363 PrvaPrva ... 3282122130131132133134142182232 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,311 do 1,320 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Ropee

Jesu tebe ono zezali da si potrosio prosli s1 oko 40k golda?

@ Dadet

Oces i meni uplacivat gold do kraja servera ako ti slikam vise deff na jednom acc nego sto imate ti i Katarina?
    Uređeno od strane Optimus Prime (18.02.15 um 16:31 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Rade
    ja uvijek gubim servere iz jednog jedinog razloga,a to je MOJ Savez ako sam ja glavna ne koalira s nikim,niti podmicuje ikog ispod stola.Jbga kad naucim igrat prljavo onda cu i pobjedjivat.
    Prosli s4 izgubila sam isto zbog toga,nas 60 protiv njih 360,al dosli smo do samog kraja svi i mogu reci da sam ponosna, da sam imala 60 graca koji su se dostojno borili protiv ostatka servera i visoko dogurali.
    A na s2 nejdem,idu svi moji al ja ne,upravo zato da im omogucim da sklope s kim kakvo dobro saveznistvo i pobijede:cerek:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Hahahaha, da bar, nas acc je bio treci ili cetvrti u SC po razvijenosti u tom trenutku kad sam ja sliku stavio na forum. :(
    Paul nije nista komentirao za gold ako se dobro sjecam vec za kolicinu hrane koja se morala svako malo npcat. Nije to toliko golda koliko si ljudi predstavljaju ako se acc dobro vodi.
    ako se dobro sječam reka je neš u stilu 'svakih po ure npc'...

brijem da vas je tnt napadao (kao koaliciju) da trošite po 40k kuna mjesečno, uglavnom ne samo pretjeranim popanjem nego i goldanjem ste ulili strah u svoje suparnike

ali toga nema više...

sada samo ozbiljni igrači/savezi/koalicije igraju ovaj server
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Rade
    ja uvijek gubim servere iz jednog jedinog razloga,a to je MOJ Savez ako sam ja glavna ne koalira s nikim,niti podmicuje ikog ispod stola.Jbga kad naucim igrat prljavo onda cu i pobjedjivat.
    Prosli s4 izgubila sam isto zbog toga,nas 60 protiv njih 360,al dosli smo do samog kraja svi i mogu reci da sam ponosna, da sam imala 60 graca koji su se dostojno borili protiv ostatka servera i visoko dogurali.
    A na s2 nejdem,idu svi moji al ja ne,upravo zato da im omogucim da sklope s kim kakvo dobro saveznistvo i pobijede:cerek:
    ma hebeš servere šta se tiče pobjede ili gubitka, dala si si truda, i vidi evo čak i oni koji nisu nikada igrali s tobom čuju za tebe, tako da je onaj ranije post bija neka vrsta respekta mog prema tebi Kety..

ako imaš planove za s2, ja bum tvoj vjerni deffer

cijenim tebe, tobože više od Dade, ne želim ispast gay na forumu

i baš zato rokajmo ovo kak treba

kaj bu bu :pivo:

PS. umjesto pive traminac za gamu, onaj bezvodni
    Uređeno od strane Rade1986 (18.02.15 um 16:41 Uhr) Razlog: ,

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    ako se dobro sječam reka je neš u stilu 'svakih po ure npc'...

brijem da vas je tnt napadao (kao koaliciju) da trošite po 40k kuna mjesečno, uglavnom ne samo pretjeranim popanjem nego i goldanjem ste ulili strah u svoje suparnike

ali toga nema više...

sada samo ozbiljni igrači/savezi/koalicije igraju ovaj server
    pa nismo tolko opasni,nemamo tolko golda al imamo volju.A kaj budemo napravili,ovo je nova ekipa ,mi zadovoljni

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    @ Ropee

Jesu tebe ono zezali da si potrosio prosli s1 oko 40k golda?
    Ne mene osobno, vec cijelu koaliciju.

@ Rade

Da, dobro da nas nisu optuzili da duplamo offove i pop.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

jbga delam pa nemam vremena pa evo odgovora svima u jednom postu:

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    @ Dadet

Oces i meni uplacivat gold do kraja servera ako ti slikam vise deff na jednom acc nego sto imate ti i Katarina?
    neću zato kaj znam da im u SCu barem troje jačih deffera od Bloom i mene...ovo ide samo rudike koji nikad nije niš napravil pošteno,a tu se bahati kak ima veći deff,evo okladio bih se da ima maksimalno 20kila deffa
    vidiš da mu ne treba gold do kraja servera,znači LAŽE kao i uvijek
    Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    pa nismo tolko opasni,nemamo tolko golda al imamo volju.A kaj budemo napravili,ovo je nova ekipa ,mi zadovoljni
    već si krenuo sa alibi pričama :cerek:
    Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    ima je krik , izjavljeno i ovdi na forumu...

ma možda je sve to moja brija, ali nekak mi ponavljanje prošlog s1 udara u glavu pala:

a:
    krik definitivno nema niš sa -/- znam tu ekipu i oni se na forumu samo zahebavaju,a to kaj se neko uoecal na njihovu udicu jbga...
    oko ponavljanja prošlog s1 ako se dobro sječap svi ste išli protiv nas,mi jedini nismo koalirali s nikim...tako da nećemo ni opet poznavajući ekipu sa skypa...
    to moraš pitati svoje,Non i ove sa -/+ ....nekako mi to smrdi na prvu veliku koaliciju....
    al ajde možda se i ja jednom prevarim pa ++ ekipa odigra barem jedan server sami sa sobom :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Ne mene osobno, vec cijelu koaliciju.

@ Rade

Da, dobro da nas nisu optuzili da duplamo offove i pop.

a dobro pero to nije bilo s strane +/+ na prošlom s1, ili je bio neki server di sam ja bija još u pelenama, a dado me njihao

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    nema tu generala,ima samo savez,ako nema saveza te fore generali i to mi smješno.A naš deff ćisto dobro radi,mislim da smo drugi na serveru,zadnja dva tjedna zlatne medalje,neznam ja kako ,možda da me poučiš.Uostalom umjesto da pametujete tu drugima.sa tolko offa i pa sam dadet vam deffa cjeli kvadrant,vi na nikoga od susjeda il to dadet ide u koalicije neke.Neee nebi on u koaliciju nikad neee
    nadrogirani, ja ne igram s Dadetom... a ako si ti zaslužan za medalje, onda si zaslužil i titulu koja ti stoji kraj nicka...
    svaka čast :worship:

a nakon 100 godina igranja mogao bi i ime napisat kak spada... skoči po peticu, možda pomogne...
    Uređeno od strane cokolinozder (18.02.15 um 17:21 Uhr)
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma artakserkso's Avatar
    Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ono kaj čuješ u sobama,čuješ od jalnih i ljubomornih ljudi kojima sam stao na rep sa svojim pisanjem istine.
    Kompententni su oni koji su igrali samnom u istom savezu i oni ti mogu reč kakav sam igrač(naravno ne računam izdajice koje su okrenule kaput i lagat će o tome jer im nejde u prilog)
    hoćeš reći kompetentni su samo oni koji dijele tvoje mišljenje da si ti izvrstan igrač - zanimljivo (tako tvrdi svaki totalitarist) :tough:
    IBZ, Bezimeni, NAV pa NAV (drugovi: CN, ReBorn, PTSP)... :101010:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4