Stranica 139 od 363 PrvaPrva ... 3989129137138139140141149189239 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,381 do 1,390 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od artakserkso Vidi post
    dado ne znam dali primjećuješ - ali izjavom da ste u suradnji sa NAV/PTSP bucali IBZ prvu polovicu servera potvrđuješ da NAV doista napada od početka do kraja - jel ti ovo namjerno promaklo ili sasvim slučajno
    ja si mislim da svi pomalo zale za onim dobrim vremenima kad se napadalo sve u 16, sad postoje kalkulacije, majko moja ak posaljem fejkove na arteve, vratit ce mi fejkove, onda moram hranit deff. ajme gnjavaze pa necu slat fejkove mozda ni oni mene nece dirati.
    to bi trebalo objasnili danasnju sliku traviana
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma artakserkso's Avatar
    Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    ja si mislim da svi pomalo zale za onim dobrim vremenima kad se napadalo sve u 16, sad postoje kalkulacije, majko moja ak posaljem fejkove na arteve, vratit ce mi fejkove, onda moram hranit deff. ajme gnjavaze pa necu slat fejkove mozda ni oni mene nece dirati.
    ja se s ovim u potpunosti slažem - ovo sada nije ni blijeda slika onog servera kojega se spominje cijelo vrijeme... tako barem ja mislim!
    IBZ, Bezimeni, NAV pa NAV (drugovi: CN, ReBorn, PTSP)... :101010:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    prvo da pozdravim gospodina :pivo:
    i na post bi nadodal da je sad fejkanje i malo skuplje nego u vrijeme koje spominjete
    prije si se ujutro probudil, poslal na svaku metu katu, i pio si dalje kavu.. sad te takvo fejkanje košta malo više resa( 4 vala su cca oko 50 k resa), i troši se i vojska uz kate za fejk pa je to onda ljudima malo skupo, ak nije akcija u tijeku..
    makar i u vrijeme akcija se radi sve da bi se fejkanje izbjeglo, bar neki savezi
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od artakserkso Vidi post
    dado ne znam dali primjećuješ - ali izjavom da ste u suradnji sa NAV/PTSP bucali IBZ prvu polovicu servera potvrđuješ da NAV doista napada od početka do kraja - jel ti ovo namjerno promaklo ili sasvim slučajno
    Taj nav/ptsp nema nikakve slicnsti sa ovim,svi pravi igraci vise ne igraju
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    prvo da pozdravim gospodina :pivo:
    i na post bi nadodal da je sad fejkanje i malo skuplje nego u vrijeme koje spominjete
    prije si se ujutro probudil, poslal na svaku metu katu, i pio si dalje kavu.. sad te takvo fejkanje košta malo više resa( 4 vala su cca oko 50 k resa), i troši se i vojska uz kate za fejk pa je to onda ljudima malo skupo, ak nije akcija u tijeku..
    makar i u vrijeme akcija se radi sve da bi se fejkanje izbjeglo, bar neki savezi
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Taj nav/ptsp nema nikakve slicnsti sa ovim,svi pravi igraci vise ne igraju
    Dado, jel to postoji neka točna definicija "pravog" igrača traviana? Tko je to po tebi pravi igrač? jel to možda Ante, Vader, ExAzriel, Kamilica, Black Revenger, Pijanac, Stylex, Maxtroll? Možda Drlja ili Katarina, proxima il nutela? TKO? Kako se stječe ta titula pravog igrača traviana.......ili si ti to sebi zamislio i totalno zabrijao kako bi trebao igrat "pravi" igrač, pa onda bezveze okolo etiketiraš ostale igrače da su farme? Nadji nam to točnu definiciju "pravog" igrača traviana da i mi smrtnici vidimo šta to čini pravog igrača? Jel to samo off-er pravi igrač? ili deff-er?
    Uređeno od strane Optimus Prime (20.02.15 um 20:14 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Optimus,već par servera igram ovaj s1 i pratim forum,a vidim često pišeš,a nema tvog nika u igri.
    Ako nije problem da se predstaviš da lakše pratim.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Zasto ti treba nick da lakse pratis? Ja sam se vec odavno predstavio

Jel moj nick relevantan za odgovorit na pitanje šta to čini "pravog" igrača i koji su to kriteriji koji se primjenjuju da bi se otkrilo tko je to "pravi" igrač, a tko je to "loš" igrač

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Pa ti si ocito los igrac kad se skrivas tu.....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Dobar ti je argument :101010:

Loš sam igrač, i onda se moram skrivat da me ne napadnete i da mi ne napravite rupu u cropu

Hvala ti Dado što si podjelio sa nama tu tajnu kako prepoznat pravog igrača

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4