Stranica 186 od 363 PrvaPrva ... 86136176184185186187188196236286 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,851 do 1,860 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    klasična pila naopako...znamo vrlo dobro da će cijeli server opet posjetiti naše ww selo tako da bih rekao da je stvarna situacija oko osvajanja ovakva:

1.PC i obitelj 60%
    2.NAV i vodonoše 25%
    3.SC&KRIK 15%
    Isto kao što je u redu očekivati da ćete i vi posjetiti ostala ww sela..nego, ja imam nekoliko pitanja za tebe..
    1. koja je razlika između obitelji i vodonoša?
    2. vidim da nisi spomenuo PiP i PTSP, a KRIK jesi..jel' to zato jer ih smatraš vodonošama odnosno obitelji ili si malo više okrenut svojoj koaliciji da bi ostalima pridavao kakvu takvu važnost?
    3. to si nerealan jer se bojiš da se ne ureknete? Da, PC ima najviše šanse za pobjedu jer osim prelijepih offova treba i znati biti dobar diplomat i vi ste naravno ispred NAV/PTSP&Co tako da, recimo da je negdje 37%-33%-30%

cijeli server na nas pa osvoji bez borbe server ili krenuti....
    koliko ja vidim, planovi još nisu došli, a već se počelo sa opravdanjima...čemu? ako se uči na vlastitim greškama, dovoljno je naučeno da se neke stvari ne bi trebale ponoviti, prema tome nema potrebe za opravdanjima (a i uvijek se opravdava onaj kriv)

nema nikakvih tajni,samo pratim događanja i aktivnost na serveru...
    čekaj, ti hoćeš reći da si uz nikakva događanja i nikakve aktivnosti na serveru, plus tvoje spajanje svaki 3. dan 1x, pohvatao činjenicu da će PC&PiP&Co osvojiti server sa takvom prednošću? uf, svaka čast na tome..

P.S. Rudi u kojem si savezu da znam navijati?
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Dado bar nikad nije poslao off na svoje saveznike ko neki
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Pitanje je tko će dobit NAV+PTSP ili SCi Krik.

Drugo pitanje je kome će PC i ekipa pomoć.

Treće pitanje je dali dado zna više od svih nas,ili samo trolla ko inače.
    Uglavnom se u nečem slažemo,završnica će bit zanimljiva.
    Na serveru su tri strane: 1: SC,SC2 i Krik,,(ukupno 94 acc-a)...
    2: Pc,Pc-,Nvc,PiP i Dv,,(ukupno 160 acc-a)...
    3: Ptsp,Nav,Fnatic,Non i Briki,,(ukupno 167 acc-a)...

Sc i ekipa imaju jedan mali bo (sto je mislim veliki problem za Sc),,dok ostale dvi strane imaju po 3 mala bo..koalicija Pc-a i Nav-a imaju podjednak broj acc-a,,al sam nekako uvjeren da Pc ima vise boljih acc-a i igraca (da se druga strana ne uvrijedi),,te uigraniju ekipu u svakom slucaju..tako da ti je kolega Spajla ovo neuvjerljiv pokusaj pile naopako i opet isto prodavanje price ka i prosli server,,di ste navukli ostale da ispucaju skoro sve sto su imali dok ste vi vase najjace offove ostavili za kraj..Znam da ces sad rec da ste vi ratovali dobar dio servera i trosili se za razliku od druge dvi koalicije i to stoji i svaka cast na tome..al opet kako Ana u postu povise kaze,,jos planovi na server dosli nisu,,a i nece jos cca 20-ak dana..a i gradnja ww-a ce trajat bar jos toliko,,tako da ste sve sto imate ispucali (a znamo svi da niste),, uz pomoc ovih silnih acc-a i arta bo koje imate u koaliciji jos stignete naklikat dokraja ok offove..gal u off selu (teoretski) npr u mjesec ipo izbaci cca 90k maceva,,40k heda i 6k kata(a siguran sam da jos kata imaju i oni koji su spucali offove),,tako da ti je ovaj post kako ste vi van utrke poprilicno neuvjerljiv..i da,, znam da je tesko obezbjedit resurse za punit pod bo vv i vk,,al je moguce,,posebno kad se ima dosta dobrih i uigranih igraca..a i da ne zaboravimo,,imate i dva ww-a + Pc diplomacija i stare zavade na relaciji Nav i Sc...tako da niste van utrke,,necu rec ni da ste u prednosti,, nego ste u najmanju ruku potpuno ravnopravni sa ostalim dvjema koalicijama..

Ne igram server ni u jednoj koaliciji,,klikam bzvze sa strane koliko stignem,cisto da pratim server (tako da mislim da je ovo realan post)..Al navijam za ekipu sa ++ korda,,samo zato jer igraju server u cast dviju dragih zena,,nazalost prerano preminulih Ece i Doci...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

aj napokon se nekaj počelo događat i u igri i na forumu

ajmooooooooooooooo SC&KRIK
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma -siljo-'s Avatar
    Registriran
    Aug 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    blablalblbalbalblablabla
    joj evo je opet
    ima ko tabletu protiv glavobolje
    ona i njena objašnjenja
    ajmo sad svi kolektivno joj reći da u pravu si i poslati mi andol
    hvala lp i bok

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    jako cijenim što mu kao dualka držiš stranu (vremena se mijenjaju, pa tako i ljudi), ali ja ga nisam napala da bi to trebalo..dapače, poštujem ga i mislim da je on dovoljno elokventan da može odgovoriti na pitanja bez loših primisli
    a slanje off-a na saveznike, mislim da to nije tema ovog pdf-a...
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Bole van utrke nismo daleko od toga. Tko zna tko će na koga zašto itd.
    Hvala na komplimentu za kvalitetnije igrače,to tko je jači i tlači tko ima bolju taktiku i ostale fore nitko ne zna.

Samo sam se obratio na teoriju da PC i ekipa ima 60%,a ostala dva saveza imaju zajedno 40% za pobjedu na kraju.
    Znači da dva savezništva koja se nisu micala cijeli server ništa nisu naklikala?
    Po teoriji što možeš naklikat za mjesec dana,sad to prebaci na 8 mjeseci gdje se ekipa nije mrdnula sa koorda pa zbroji.
    Koliko mene matematika služi,za 8 mjeseci možeš više naklikat.

A da ponovim tko će na koga zbog zavada i ostalog,u to ne ulazim. Zapravo samo matematički i gledam gdje jedan offer iz SC,Krika,NAV,PTSP itd. za cijeli server naklika više nego recimo ja,koji sam se skuco 6 puta.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Dajem stotku da neće biti ništa od akcije jer će svi čekat nekog prvog :pece palacinke:
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    kako misliš pokušaj? Pokušaj saveza da uzme toliko "bitan" art ili pokušaj nekog kome je dosadno i ignorira savez?
    ne mislio sam pokušaj da igrač uzme art, koje je nakraju za njega ispao nesretan, a za nas sretan jer je art prebacio na skrovište/cilj... ništa ja drugo, niti loše nisam mislio.. napisao bi, znaš me dobro

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    ako je ovo mene išlo, jesam, i poslao bih ponovo... samo ovaj put ne bi pisao šta ću napravit cca 5 mjeseci ako me se ne ostavi na miru.. nego odmah..
    i za vašu informaciju, mene je susjed napao prvi, obranio sam se i taj tjedan završio kao 3. defer

jel vas još nešto zanima?? ili možda nekog drugog?? samo pitajte...

neki maheri su nalupetali sve i svašta, da sam to namjerno jer su nam server prije uzeli art preko maila, pa zbog cijene nafte, političkih uvjerenja i ostale bedastoće...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913