Stranica 215 od 363 PrvaPrva ... 115165205213214215216217225265315 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,141 do 2,150 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    vidim čuda lijepo napreduju,kad možemo očekivati prvi udar? i ko će prvi krenuti?
    Mislim da se nazire prvi red rusenja poprilicno sam siguran da u prvoj turi Sc rusi Pc,,Nav Sc, a Pc Nav (ocekivao sam da ce Navovi saveznici rusit ovi fejk ww od Pc-a,,al sam osta razocaran offovima od Luciferke i Cakanog tako da ovi ww ostaje nejasan ko ga bude rusio)..
    Et,kad se vec bavimo prognozama
    A da ce bit vise odlicnih offova,,i vise rusenja oce sigurno..
    Uređeno od strane bole77 (16.05.15 um 20:25 Uhr) Razlog: bzvze,bzvze

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Mislim da se nazire prvi red rusenja poprilicno sam siguran da u prvoj turi Sc rusi Pc,,Nav Sc, a Pc Nav (ocekivao sam da ce Navovi saveznici rusit ovi fejk ww od Pc-a,,al sam osta razocaran offovima od Luciferke i Cakanog tako da ovi ww ostaje nejasan ko ga bude rusio)..
    ja sam uvjeren da će svi rušiti sve...jer ima toliko offova da je to strašno
    na kraju će odlučiti ko će biti najpametniji pa ostaviti off-dva za krajnje rušenje,imam filing da će sva tri čuda(fejk PC ne vjerujem da će dizati nakon prvog rušenja) na kraju biti preko 90 lvl
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ma u pravu si,mi kalkuliramo..namjerno smo pustili vas prve i onda nav druge da grade da se vi pokoljete međusobno i onda mi kao autsajderi uzmemo server

srao sam ujutro,hvala na pitanju ...

ne kužim ćemu ovoliko piskaranja s tvoje strane i optuživanja drugih strana kad ste favoriti za osvajanje servera,jedino vam nav može pomrsiti račune....

mi nemamo šanse za uzet server,ali imamo šanse odlučiti pobjednika....a vjeruj čitajući skype chat ti sa svojim piskaranjem i rudika sa svojim uopće ne pomažete svojima....
    viš kak ova koalicija ljubavi sa tri kvadranta mudro šuti...
    Dadet mi ako gledaš sve statistike ,pa recimo to ovako igramo ovaj server.Naravno da ako čemo gubit imamo pravo odlučit pobjednika.jedina nejasna je tvoja izjava da mi ne pomažemo svojima?Ovo me več dugo muči pa mi malo pojasni?Jel naše dvije izjave,dva pojedica mogu odlučit server,po čemu?Nemaš pojma koju idiotariju si izrekao,ja mislim da server odlučuje deff i off

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Koja sramota.da sc ruši pc.Ajde dobro razmisli o ovome.cjeli server ne ratuju između sebe,pa koja je ovo normalna pretpostavka da napadnu nas prve?hehehe.Valjda bi neka logika pretpostavila da napadnu nav,al nema tu logike

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

[QUOTE=DADOOZG;1023369]ma u pravu si,mi kalkuliramo..namjerno smo pustili vas prve i onda nav druge da grade da se vi pokoljete međusobno i onda mi kao autsajderi uzmemo server

Cool, prizno si,napredujemo.

Što se tiče piskaranja ,pogledaj si broj postova i to priboji prošlom acc.

Mislim da,acc koji klikaju cijeli server i nisu pokazali off bi trebali ima veće offove od nekih koji su ratovali cijeli server,ili se skucali poprilično puno puta. Dali ti je to logično ili nije?

Ova trokvadratna kaolicija šuti jel nema kaj napisat, a slanje napada tko će gdje neće bit jer sam ja ili rudi ili netko treći
    uvrijedio nekoga nego samo u cilju pobjede tako da ni ta teorija ne drži vodu. Ne klika ni SC&Krik cijeli server,niti NAV i ekipa cijeli server,niti mi da nebi htjeli pobjedu.Drago mi je da imaš dobru probavu.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

i ja sam razocaran u igrace koji klikaju off 200-250 dana i prakticki nista ne naprave na serveru
    da si mozda bolje pratio vidio bi kad smo se zadnji put kucali i time bi mogao upotrijebiti svoje matematicke sposobnosti(ako ih imas) i izracunati koliko se offa moglo napraviti u tom periodu,tak da molim te bez nesmislenih komentara

Član foruma
    Registriran
    May 2015

Uobičajeno

a jeste dosadni s tim prepucavanjima i iznisenja teorija sta ce biti kad ce biti,,manje price vise djela :nema odmora:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Mislim da nebi trebo nitko poslat off ,neka prođe server u mirnom tonu. Fino ekipica sa -/- pobjedi,
    jer očito planovi prije proradili nego ostalima. Ili se drugi dogovaraju oko imena pa ne grade WW.

Mislim da bi bili svi sretni i zadovoljni sa tim ishodom.
    Neznam sta si ti zajaho nas brate mili da nekog namjerno pustamo i da nismo napadali pa oces iskreno igramo onak iz navike vecina nikakve pretjerane zelje za necim vise od druzenja i dobre zabave tako da ak pobjedimo onak to ce mi zvucat ko Dinamo usao u ligu prvaka Iskreno kolko se tu rudi hvali i ti pametujes ja bi rekao ak vi popusite ovaj server( a vjerujem da necete) daba ste ratovali i napadali jel i sam znas da si mozes obrisat guzicu sa time
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Koja sramota.da sc ruši pc.Ajde dobro razmisli o ovome.cjeli server ne ratuju između sebe,pa koja je ovo normalna pretpostavka da napadnu nas prve?hehehe.Valjda bi neka logika pretpostavila da napadnu nav,al nema tu logike
    Rudi,,odgovara sam na Dadin post u kojem se pita kad ce rusenja i samo sam isa rec da ce uskoro svi ww-i dobit po lampi,i da ce svak rusit svakoga..a ak ti ne pase ovaj raspored rusenja kako sam ih prvi put naveo mores onda stvar postavit i na nacin da ce Nav rusit Pc,,Sc Nav i Pc onda Sc..ako ti je tako lakse

Maka,,server pratim onoliko koliko ga i igram,vrlo slabo al opet dovoljno da sam upratio da ekipa sa acc-a Tojubyduby (il kako vec,,sorry ak sam krivo napisao ime acc-a) + defferi Non-a rade odlican posao,,,a ako ti mislis da igrac sa 35 sela na ovakvom serveru (pojacana poroizvodnja resa) more bit zadovoljan sa offom koji je izasao sa acc-a luciferka onda zaista nemamo sta vise pricat..a opet ko zna,,mozda se na tom acc-u skriva jos neki odlican off koji ce popravit dojam..vas ostale spominjao nisam(osim cakanog za kojeg znam da igra vec dugo,,vidio sam da je uzimao art bo i isto tako nije sa acc-a izasao neki off)..sto se tice zabijanja,,evo ti kolege Spajle (njega za primjer navodim samo zato jer se javlja na forum ),,zabio se covjek koliko sam vidio po reportima stavljenim na forum vec nekoliko puta i opet ce nakraju izbacit i ww off (iz gg-a)..a ima dosta manje sela nego luciferka...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Ako pobjeda dođe super,ako ne,drugi put više sreće.
    e ovo je moto nas iz SC saveza :pizza:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4