Stranica 216 od 363 PrvaPrva ... 116166206214215216217218226266316 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,151 do 2,160 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Killer ratovalo se jer je ovo ratna igrica,jedini smisao igranja je ratovanje,ako zgubimo izgubili smo,
    barem smo se igrali,za razlike od velike većine. Lijepa je potreba za društvom,iskreno ste me
    razočarali,SC i Krik ima vrhunskih igrača i šteta što se to nije pokazalao ovaj server.

Ako gledamo samo matematički,kako je primjerice Bole napisao, netko tko je cijeli server u miru klikao off bi trebao imat veći off od nekog tko se zakuco xy puta,i to nije pametovanje nego čista matematika.

Ali sve u svemu,sviđa mi se aktivacija na forumu,malo su se svi probudili.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma tomato's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Killer ratovalo se jer je ovo ratna igrica,jedini smisao igranja je ratovanje,ako zgubimo izgubili smo,
    barem smo se igrali,za razlike od velike većine. Lijepa je potreba za društvom,iskreno ste me
    razočarali,SC i Krik ima vrhunskih igrača i šteta što se to nije pokazalao ovaj server.

Ako gledamo samo matematički,kako je primjerice Bole napisao, netko tko je cijeli server u miru klikao off bi trebao imat veći off od nekog tko se zakuco xy puta,i to nije pametovanje nego čista matematika.

Ali sve u svemu,sviđa mi se aktivacija na forumu,malo su se svi probudili.
    pa i nisu bas.
    svi jos kalkuliraju.kontaju ako sta kazu da ce si pokvarit izglede za ww
    aaaaj dosade
    iduci server idem na koorde -400/-400 i popam u miru cjeli server. niko me nece ometat.

Član foruma
    Registriran
    May 2015

Uobičajeno

pametno govoris tomato to o kordima -400/-400 ,te jos na kraju izbaciti jedan ww off da mu se svi dive koliko je velik,ipak je velicina bitna ,ocito pala:

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Rudi,,odgovara sam na Dadin post u kojem se pita kad ce rusenja i samo sam isa rec da ce uskoro svi ww-i dobit po lampi,i da ce svak rusit svakoga..a ak ti ne pase ovaj raspored rusenja kako sam ih prvi put naveo mores onda stvar postavit i na nacin da ce Nav rusit Pc,,Sc Nav i Pc onda Sc..ako ti je tako lakse

Maka,,server pratim onoliko koliko ga i igram,vrlo slabo al opet dovoljno da sam upratio da ekipa sa acc-a Tojubyduby (il kako vec,,sorry ak sam krivo napisao ime acc-a) + defferi Non-a rade odlican posao,,,a ako ti mislis da igrac sa 35 sela na ovakvom serveru (pojacana poroizvodnja resa) more bit zadovoljan sa offom koji je izasao sa acc-a luciferka onda zaista nemamo sta vise pricat..a opet ko zna,,mozda se na tom acc-u skriva jos neki odlican off koji ce popravit dojam..vas ostale spominjao nisam(osim cakanog za kojeg znam da igra vec dugo,,vidio sam da je uzimao art bo i isto tako nije sa acc-a izasao neki off)..sto se tice zabijanja,,evo ti kolege Spajle (njega za primjer navodim samo zato jer se javlja na forum ),,zabio se covjek koliko sam vidio po reportima stavljenim na forum vec nekoliko puta i opet ce nakraju izbacit i ww off (iz gg-a)..a ima dosta manje sela nego luciferka...
    pa nemozes onda pljuvat covjeka u neznanju jel ima 2. off,ja igram na cakanom,zaboravio sam dolje navest
    i bio je bo kod mene,al ocito me ne smatraju nekim offerom pa su me samo brikiji pushali,ostalima je vjerojatno bilo predaleko...pa je i rezultat toga bio manje naklikanog offa za vrijeme bo,a i ranije sam ti naveo,ukljuci matematicke sposobnosti i izracunaj koliki se off mogao napraviti od mog predzanjeg pa sad do ovog zadnjeg kucanja(s kacigama)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ne mogu tvrdit ali netko tko je prvi po popu pretpostavljam da ima vremena i golda. Sa vremenom i goldom mozes imat sekundarac sa 1200 kata za akcije i jos jedan WW off. Sto se tice cakanog, acc je osrednji, ne mogu rec da sam ocekivao nesto spektakularno od tog acca s obzirom da se puno trosilo na akcije.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od maka12345 Vidi post
    pa nemozes onda pljuvat covjeka u neznanju jel ima 2. off,ja igram na cakanom,zaboravio sam dolje navest
    i bio je bo kod mene,al ocito me ne smatraju nekim offerom pa su me samo brikiji pushali,ostalima je vjerojatno bilo predaleko...pa je i rezultat toga bio manje naklikanog offa za vrijeme bo,a i ranije sam ti naveo,ukljuci matematicke sposobnosti i izracunaj koliki se off mogao napraviti od mog predzanjeg pa sad do ovog zadnjeg kucanja(s kacigama)
    Niti jednom rjecju nikog nisam pljuvao niti mi je to bila namjera,,i ako je iz moga posta to neko tako shvatio onda se zaista izvinjavam..samo sam napisao da sam razocaran velicinom kako jednog tako i drugog offa (luciferka posebno,Cakani manje),,ponavljam posebno jer je za klikanje koristen art bo,,a i sam priznajes i da je isao neki push,,tako da i dalje stojim kod toga..
    Uređeno od strane bole77 (18.05.15 um 02:05 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Niti jednom rjecju nikog nisam pljuvao niti mi je to bila namjera,,i ako je iz moga posta to neko tako shvatio onda se zaista izvinjavam..samo sam napisao da sam razocaran (velicinom kako jednog tako i drugog offa,,ponavljam posebno jer je za klikanje koristen art bo,,a i sam priznajes i da je isao neki push),,a i dalje stojim kod toga..
    pa priznajem,ali to je bio push od 1 saveza kad se sve skupi,pa razmisli koliko se od toga moglo naklikat

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Ne mogu tvrdit ali netko tko je prvi po popu pretpostavljam da ima vremena i golda. Sa vremenom i goldom mozes imat sekundarac sa 1200 kata za akcije i jos jedan WW off. Sto se tice cakanog, acc je osrednji, ne mogu rec da sam ocekivao nesto spektakularno od tog acca s obzirom da se puno trosilo na akcije.
    pa nije to ni bio moj acc,ja sam igro na Dr.House dok mi nisu nulirali gg i suporte pa sam se prebacio...
    pa tko tvrdi da ga on nema?

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od maka12345 Vidi post
    pa nije to ni bio moj acc,ja sam igro na Dr.House dok mi nisu nulirali gg i suporte pa sam se prebacio...
    pa tko tvrdi da ga on nema?
    Ako ima WW off onda nikom nista, ja sam pretpostavio da je to to od acca.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2015

Uobičajeno

Ma taj WW je jedan veliki idiotizam bas kao i nasi politicari,nakraju ce pobjediti oni koji skoro godinu dana nista ne rade, sa nikim ne ratuju samo skupljaju off i deff,dodzu na server klikaju ww off godinu dana,sakriju se u misiju rupu, potrose brdo golda za glupost da bi ga na kraju samo zabili u ww,bas ste zalosni i uopste nekuzim koja je vasa svrha postojanja uopste,idite igrati FarmVille na Facebook,he,he!! Nazalost takve su sve korde osim -,- i za mene su pravi pobjednici ovoga servera PC,PIP I NON !!

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913