Stranica 231 od 363 PrvaPrva ... 131181221229230231232233241281331 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,301 do 2,310 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ja bih ipak 3pera pričekao da da svoje stručno mišljenje
    Prvo mi kažeš bolje šuti pa sad čekaš komentar.. :blink:

ugl. akcija je prošla tako kako je prošla, offovi su takvi kakvi su, tumbe je takav kakav je al je naš

a da su se mogli naklikat veći offovi...mogli su ali nisu, ekstremna inertnost prema aktiviranju zbivanja na s1 hr servera +/+ koordinata je dovela do ovakvog rezultata pa stoga mogu samo čestitat PCu...

naravno da se moglo duplo više poklikat offa u off selima i bez bo arta ali kad već imaš off u GG i nitko ne napada cijeli server i ti ne napadaš nikoga cijeli server i imaš unutarkoalicijske nesuglasice i kad ti je već puna kapa svega onda čestitam svim palim offerima koalicije koji su dali i zadnjeg vonika za WW
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Off kakav je posjetio čuda je sada malo prošetao po ptspovom dvorištu a nisu ni doček pripremili :staklenka:

Čovjek na ovom serveru ni off nemre zabit a da nije u čudo
    Živio rad :cowboy:[/SIZE]

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    Prvo mi kažeš bolje šuti pa sad čekaš komentar.. :blink:
    Ma taj dio je bio vezan uz jednu drugu tematiku, recimo pometi ispred svog praga, pa onda kreni dalje, pametan si shvatit ćeš

ugl. akcija je prošla tako kako je prošla, offovi su takvi kakvi su, tumbe je takav kakav je al je naš

a da su se mogli naklikat veći offovi...mogli su ali nisu, ekstremna inertnost prema aktiviranju zbivanja na s1 hr servera +/+ koordinata je dovela do ovakvog rezultata pa stoga mogu samo čestitat PCu...

naravno da se moglo duplo više poklikat offa u off selima i bez bo arta ali kad već imaš off u GG i nitko ne napada cijeli server i ti ne napadaš nikoga cijeli server i imaš unutarkoalicijske nesuglasice i kad ti je već puna kapa svega onda čestitam svim palim offerima koalicije koji su dali i zadnjeg vonika za WW
    e a ovo si ti to sve lijepo pojasnio iz trećeg lica, kao da nema nikakve veze s tobom, nego onako kao promatrač sa strane daješ neovisnu ocjenu..............

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

e a ovo si ti to sve lijepo pojasnio iz trećeg lica, kao da nema nikakve veze s tobom, nego onako kao promatrač sa strane daješ neovisnu ocjenu..............
    pa nije da nema nikakve veze ali i nije da ima previše...ja niti sam kliko te offove niti sa ih slago u napad a sve napisano stoji i to je uzrok svega...
    da smo se normalno borili i zabijali offove tokom servera masa ovih skucanih offova bi bila opet poklikana za ww jer ono što stoji - propada a što se troši se - obnavlja se...

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ja još uvijek ne znam razlog zašto se nismo normalno borili.............

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

ja još uvijek ne znam razlog zašto se nismo normalno borili.............
    akciju koju sam napravio nisam poslo iz 2 razloga:
    1. petak - dan kada su offeri trebali slat offove sa sjedanjem napada u subotu ujutro ali radi dogovorenog nenapadanja u subotu radi fešte akcija nije poslana
    2. smrtni slučaj u obitelji

a zašto se netko drugi nije toga primio kad se već vidilo da sam ja podbacio i dalje ostaje misterij...

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

aha, da, bila su samo dva termina za napade, koje smo propustili, pa se dalje više nije stigao slati napad.... hvala kaj si me podsjetio......
    i koliko me sjećanje služi, bio je još jedan pokušaj slaganja, ali zapelo je sa uspavanim ljepoticama, ili sam to sanjao.......

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

aha, da, bila su samo dva termina za napade, koje smo propustili, pa se dalje više nije stigao slati napad.... hvala kaj si me podsjetio......
    i koliko me sjećanje služi, bio je još jedan pokušaj slaganja, ali zapelo je sa uspavanim ljepoticama, ili sam to sanjao.......
    neznam ja dalje ništa dalje...

a bit će da si prespavo 3/4 servera tako da je moguće da si sanjo

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

aj ti meni azri samo reci lipo kada je netko u NAVu predložio neku akciju, bilokakvu, ne samo eh planirali smo, ali nas je 3per preduhitrio...

crni je postavio tumbeta i propuha za off generale, isto kao šta je mene i tebe stavija za deff, i šta je nakraju ispalo, jedan veliki mučak po meni, i svi smo za to odgovorni, ali to me sada ne zanima, idemo ovo odigrat do kraja, do jaja, ako treba i skinutih gaća.

PC i SC čekamo vaše poteze!
    Uređeno od strane Rade1986 (25.05.15 um 12:49 Uhr) Razlog: gramatika, pravopis i nedostatak deffa :D!
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

neznam ja dalje ništa dalje...

a bit će da si prespavo 3/4 servera tako da je moguće da si sanjo
    ja sam na serveru od početka do sad... nisam nestajao periodično kao neki....
    i nekak si mislim da je vođa saveza kriv ak nešto ne štima, ispravi me ako griješim........

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913