Stranica 232 od 363 PrvaPrva ... 132182222230231232233234242282332 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,311 do 2,320 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

samo ti čekaj...

p.s. opet si dozvolio da te uvale...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    samo ti čekaj...

p.s. opet si dozvolio da te uvale...
    ma i neka su, moram ti priznati da mi to sada u ovoj fazi čak i malo pomaže, čak i mali je kliknuo lvl ww-a, pa ako ćaća nebu neki extra pro travijaner, za 5-10 god ima da bude on strah i trepet

naravno ako bude tada još netko igrao hr servere :blackeye:
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Akciju ne želim ni komentirat sve je rečeno manje više.

PC i SC čekamo vaš potez! Rade kaj ovo znači?

Da sad mi svi skupa ispucamo sekundarce na vaš WW i ne napravimo ništa?

Neće ići, tako da netko dođe na red treba preskočit onog drugog a vi to niste napravili,
    ili ćete čekat da SC i Krik udare na sva tri WW-a ili ćete izbacit nešto što radi štetu.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    ja sam na serveru od početka do sad... nisam nestajao periodično kao neki....
    i nekak si mislim da je vođa saveza kriv ak nešto ne štima, ispravi me ako griješim........
    sve jasno i sve smo si rekli...
    lp
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Akciju ne želim ni komentirat sve je rečeno manje više.

PC i SC čekamo vaš potez! Rade kaj ovo znači?

Da sad mi svi skupa ispucamo sekundarce na vaš WW i ne napravimo ništa?

Neće ići, tako da netko dođe na red treba preskočit onog drugog a vi to niste napravili,
    ili ćete čekat da SC i Krik udare na sva tri WW-a ili ćete izbacit nešto što radi štetu.
    reka sam ti da sam od prije 10 dana ww holder, pa šta da radim nego da vaše offeke dočekam

a to šta jesmo ili nismo uradili, kako god idemo dalje, koliko god ovo zvučilo nonsens, meni se čini da će se ovaj server produžiti malo...

eh i da, jer sam se javio, a nisam pohvalio, čestitke PC koaliciji na deffu u oba ww-a!

:pivo:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post

PC i SC čekamo vaš potez!
    Ti mora da se šališ
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ti mora da se šališ
    za.eba sam s jedninom i množinom malo, tek sada sam skužio, ispravim to

nije mi bila nikakva namjera implicirati da čete vi ići zajedno na nas, više to da sada je netko od vas na redu da pokaže svoje kak bi spajla rekao 'sekundarce' i onda dalje ćemo vidjeti...

po meni, jedna ww akcija bu ovaj tjedan 100%, dam se s dadom kladiti u gajbu, ako se naravno ne složimo

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Rade, 3per i Mazarin

U vezi akcija, znam da je se cekalo dosta dugo da 3per organizira neku akciju, i da je dio ekipe iz NAVa vec bio na rubu jer se cekalo na nekakve akcije, cak su pojedinci sami htjeli ici, a akcija nije bilo, a kad se pitalo vodstvo kad ce akcije, samo se govorilo da se čeka 3per da organizira neku akciju :pije kavu:

Imam cak negdje sve te prepiske iz svih skype soba koja su bile napravljene za s1

Bilo je govora jos tamo pocetkom treceg mjeseca da se krene u akciju na nekog, ne nuzno na SC, vec mozda i na neke druge saveze, i dio PTSPa je zagovarao to, a onda je se dogodilo da je vodstvo NAVa bili protiv diranja bilo koga drugog, osim eventualno SCa jer je kao SC jedini pravi "neprijatelj" NAVa i koalicije

Bilo je puno nesuglasica oko toga, i na kraju se valjda odustalo od bilo kakvog napadanja ovaj server znam da je se tada dio PTSPa bunio što vecina artova je stalno kod NAVa i da se ekipa iz PTSPa osjeca potlaceno i da misle da su samo vodonose od NAVa, a ne ravnopravni saveznici u svemu
    Uređeno od strane Optimus Prime (25.05.15 um 13:01 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ti si opet po običaju poluinformiran.... dakle u trenutcima kad nas je SC stalno napadao, i kako vidiš nismo bili u stanju organizirati niti jedan napad, jel bi pametno bilo otvoriti novi front prema PC
    Pa bi se našli u sendviću tak da ne stoji ovo tvoje "prirodni neprijatelj" zabrana napadanja" i slično........

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    @ Rade, 3per i Mazarin

U vezi akcija, znam da je se cekalo dosta dugo da 3per organizira neku akciju, i da je dio ekipe iz NAVa vec bio na rubu jer se cekalo na nekakve akcije, cak su pojedinci sami htjeli ici, a akcija nije bilo, a kad se pitalo vodstvo kad ce akcije, samo se govorilo da se čeka 3per da organizira neku akciju :pije kavu:

Imam cak negdje sve te prepiske iz svih skype soba koja su bile napravljene za s1

Bilo je govora jos tamo pocetkom treceg mjeseca da se krene u akciju na nekog, ne nuzno na SC, vec mozda i na neke druge saveze, i dio PTSPa je zagovarao to, a onda je se dogodilo da je vodstvo NAVa bili protiv diranja bilo koga drugog, osim eventualno SCa jer je kao SC jedini pravi "neprijatelj" NAVa i koalicije

Bilo je puno nesuglasica oko toga, i na kraju se valjda odustalo od bilo kakvog napadanja ovaj server znam da je se tada dio PTSPa bunio što vecina artova je stalno kod NAVa i da se ekipa iz PTSPa osjeca potlaceno i da misle da su samo vodonose od NAVa, a ne ravnopravni saveznici u svemu
    pozdravi sina, svaka čast da je tako uporan da bude ww holder, tobože jedini se on javia iz NAVa ovih dana da nam uskoči u tome...

a šta se tiče s1 kao i na prošlom s5, optimuse, imaš 'dobar' insajd info, ali ne fermam te niti 0.01% dokle god neznam di i šta igraš

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4