Stranica 236 od 363 PrvaPrva ... 136186226234235236237238246286336 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,351 do 2,360 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    Ja bi ovako podijelio postotke za pobjedu

PC i ostale vodonoše 66%
    SC i KRIK 33%
    NAV i vodonoše 1%
    a ti isto papčina...ko tračljava baba si
    di, šta, tko, kada i zašto...sve moraš znat a opet sraćkaš po +/+....daj se odluči i stoj iza svoje odluke

1%....JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ZNAČI IPAK IMAMO ŠANSE UZET SERVER....IAKO JE OTIŠLO 15AK OFFOVA...JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    U biti, priča je bila da se kao nitko iz PTSP-a nije javljao za mali BO, pa je onda bilo logicno da oni kruze samo po NAVu a Rade i ekipa su tražili da jedan mali BO bude kod PTSPa stalno i da kruži samo po igračima od PTSPa i saveza Veselo
    al ga i ti sada melješ, neznam jesi li zloban ili još vjerovatnije neozbiljan, uglavnom nemaš pojma i takve lapane kao ti bi jednostavno (šta sam ja još ranije shvatio) trebalo ignorirati...

PS. ima i boljih lijekova od pre.eravanja na forumu, samo treba poći doktoru...
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ja osobno jedva čekam da vidim off od Hlapića ovo je imao prije 3 mjeseca u prvoj akciji katanja igrača NAVa

http://travian-reports.net/hr/report/8549fc942a6

Ako se nije u medjuvremenu negdje zabio, taj off bi trebao bit uistinu veličanstven
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Optimus nemaš kaj pitati, na serveru si i gledaj kak su BO kružili. Jednom je bio par dana kod Roži na početku kod Roži jer ga nitko nije tražio. A jedino BO nismo htjeli davati gebiju da ne zaguši cropp. I to je sve
    Uređeno od strane exAzriel (25.05.15 um 18:44 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    a ti isto papčina...ko tračljava baba si
    di, šta, tko, kada i zašto...sve moraš znat a opet sraćkaš po +/+....daj se odluči i stoj iza svoje odluke

1%....JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ZNAČI IPAK IMAMO ŠANSE UZET SERVER....IAKO JE OTIŠLO 15AK OFFOVA...JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    offovi vaši još nisu izašli..nemojmo se lagat

kass, freak, tvoj, crni, mazarin, razhiel, roži...da ne nabrajam u nedogled vaše itekako dobre offove

Nego, cuo sam se ja sa tvojim suigračima, tebi je sinko očito zbilja bio plan da mi ZADNJI idemo rušit PC koji je prvi,moram priznat, čudi me da jos nisi isplanirao i da sami sebe skatamo.

I nisi mi odgovorio za ono oko arta BO...nije mi to bilo baš jasno
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ma znam ja kak su mali BO kružili, i znam da je Rade bio glavni zagovornik početkom trećeg mjeseca da jedan mali BO kruzi samo po PTSP savezu, jer su se kao tada neki igrači iz PTSPa bunili jer nisu do tada nikako imali mali BO kod sebe i to je 10000% pouzdana informacija i to Rade zna, al radije voli sve prebacit na vrijedjanje i omalozavanje, nego priznat istinu

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

U puno toga se ne slažem sa 3perom i radetom ali ovaj put govore istinu. Ti opet nemaš točne info ili si zlonamjeran

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Aha, nego daj meni malo te trave, vidim da puca opako
    Boga ti azri malo si pretjerao sa tom travom,stalno žicaš nemoj više brate daj

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    Boga ti azri malo si pretjerao sa tom travom,stalno žicaš nemoj više brate daj
    Ti si totalno prolupao. Zadnji put je sc Killer to rekao tebi. Vuci mulj i šuti

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    U puno toga se ne slažem sa 3perom i radetom ali ovaj put govore istinu. Ti opet nemaš točne info ili si zlonamjeran
    Ja ti mogu kad završi server reći kako to znam, i to su Radetova slova od prvog do zadnjeg slova isto kao i za napadanje NVC-a

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4