Stranica 248 od 363 PrvaPrva ... 148198238246247248249250258298348 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,471 do 2,480 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    ako se KRIKovci nisu odrekli mene, svađalice, nisu se ni njega..

i da, apsolutno nije u redu da je samo on pod banom...ako su već snage moderatora konačno stupile na ovaj pdf (nakon 200tinjak dana), onda treba biti fer i dati ban i provokatorima i spamerima (kao što je Nights rekao)..malo tko se ne bi uvrijedio na to što njemu govore i rade..
    Nije ga se odrekao koje ste mu kordinate rekli za prosli s1 ili za s5 mislim da to onda dovoljno govori o vama.....
    Uređeno od strane SC KILLER (28.05.15 um 13:37 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Ban je dobio zasluzeno jer je vrijedjao.

..
    bilo je i većih uvreda pa nitko nije dobio ban...
    rudika je ok, i ja ga volim provocirati jer se dobro nasmijem svađajuči se sa njim... al ban zaslužio nije... a ak želite mrtvilo na forumu, onda ga bute i dobili....

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Nije ga se odrekao koje ste mu kordinate rekli za prosli s1 ili za s5 mislim da to onda dovoljno govori o vama.....
    S5? kaj je KRIK bio na S5? a koje su mu koorde rekli, ja nemam pojma..i da su mu rekli krive, ne znači da se itko ikog odrekao..jep, govori da smo skroz super ..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Hahaha hvalite me usta moja.
    Rudi nije prijavljen to moze Hik potvrditi
    Ban je dobio zasluzeno jer je vrijedjao.

A Hik je i mene i Matta po nekoliko puta banal a igrali smo zajedno ...
    Vas dva st epravi primjer koliko meni malo znači tko je tko na forumu ili u igri. Zato me ljudi i ne vole (između mnogih drugih razloga)
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    S5? kaj je KRIK bio na S5? a koje su mu koorde rekli, ja nemam pojma..i da su mu rekli krive, ne znači da se itko ikog odrekao..jep, govori da smo skroz super ..
    aha slucajno ste mu rekli krive korde exs1 i slucajno su visokopozirani krikovci izjavljivali kako im je dosta rudijevog placa po skyp sobi i slicno
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

aha slucajno ste mu rekli krive korde exs1 i slucajno su visokopozirani krikovci izjavljivali kako im je dosta rudijevog placa po skyp sobi i slicno
    kaj ti opet državnu maturu radiš , pa si tako napaljen Ivane moj, mislim bzvz. priznaj prijavio si ga jer ti on ide na 'ono nešta malo, ali tehnički izvedivo' :cerek:

i shvati da ako bi tako svatko postupao, automatski bi svi forumi ošli kvragu, jer uvijek se dođe do toga da netko potegne za 'ružnijim' riječima, ali u Rudijevu obranu, ja ga poznam i znam da on to nije tako mislio, tj. da ste vas 2 'face to face' nebi ti to 100% rekao, već naprotiv odvuka bi te u svoj podrum i teteca od tebe uradio
    s1 2013/14, samo PTSP i zauvijek

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    kaj ti opet državnu maturu radiš , pa si tako napaljen Ivane moj, mislim bzvz. priznaj prijavio si ga jer ti on ide na 'ono nešta malo, ali tehnički izvedivo' :cerek:

i shvati da ako bi tako svatko postupao, automatski bi svi forumi ošli kvragu, jer uvijek se dođe do toga da netko potegne za 'ružnijim' riječima, ali u Rudijevu obranu, ja ga poznam i znam da on to nije tako mislio, tj. da ste vas 2 'face to face' nebi ti to 100% rekao, već naprotiv odvuka bi te u svoj podrum i teteca od tebe uradio
    jok rade ehh mislis da bi ga zbilja prijavio pa da ga nemrem provocirat

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    i teteca od tebe uradio
    to ne mora radit, tetec bi mu došel... svi s Malešnice su takvi :cerek:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    to ne mora radit, tetec bi mu došel... svi s Malešnice su takvi :cerek:
    :cerek:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

:cerek: ehh i kad mi to kaze neko ciji je kvart do prije 10 godina bio polje kukuruza
    pa nije 10, ali prije 30 vjerujem da je, ne znam na šta je onda sličilo ajde, ajde da se nisu ljudi počeli naseljavat nebi asfalta vidli još 100 godina
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913