Stranica 259 od 363 PrvaPrva ... 159209249257258259260261269309359 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,581 do 2,590 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Daj malo obraza. Djete se mora crveniti zbog tebe. Inace javno objavljivati mm je onak, dno dna. Ok idem zapovjediti da svi siteri iz ptsp budu izbaceni sa acc. Pa da vidimo jel onda bus poluinformiran ili neinformiran.
    Uređeno od strane exAzriel (01.06.15 um 20:32 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

joj sad je gotovo NAV &PTSP su sami sebe pobjedili unutar stranačkim svađama,dajte rađe nekaj pametnije,recimo koala priča da je izašel drugi video od Tine,ima ko da podijeli?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    čestitam Crni...

PS koliko je PTSP njorgo kad je Roži popušila x5 prošli s1 te da li smo prekinuli savezništvo radi Vaše (čitaj NAVove organizacije) i nije bilo rečeno da neželite slat resse/deff nego da vas se mora molit da isto napravite tj da uopće pošaljete MM za isti...

inače...želio bi čestitat NVCovcima koji su ipak pokazali kvalitetu i time vrlo vjerovatno osigurali PCu finale...

srdačan pozdrav do idućeg servera
    Najmanje jednom ti je rekao da nije ovaj raskid zbog x5. Najmanje 5 puta je rekao radetu da igm za mm posalje bilo kojem igracu koji je tad online. Najmanje dvaput sam rekao radetu da mi posalje igm i mm ide odmah. A na sve to dobro znas da smo izasli iz svih zajednickih soba ima mjesec i pol valjda. Ono tak samo kažem. Inace koalicija se raspala onog trenutkakad si uzeo protiv nase volje Bora u savez i pripomenuo da se to nas ne tiče, nego je to unutarnja stvar PTSPa. Tad si zapravo TI prekinuo koaliciju. Mozda to i shvatis jednom

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Najmanje jednom ti je rekao da nije ovaj raskid zbog x5. Najmanje 5 puta je rekao radetu da igm za mm posalje bilo kojem igracu koji je tad online. Najmanje dvaput sam rekao radetu da mi posalje igm i mm ide odmah. A na sve to dobro znas da smo izasli iz svih zajednickih soba ima mjesec i pol valjda. Ono tak samo kažem. Inace koalicija se raspala onog trenutkakad si uzeo protiv nase volje Bora u savez i pripomenuo da se to nas ne tiče, nego je to unutarnja stvar PTSPa. Tad si zapravo TI prekinuo koaliciju. Mozda to i shvatis jednom
    nisam ja prekinuo koaliciju..prekinula su svakodnevna podmetanja, provokacije i podjebavanja kako sa strane PTSP tako i sa strane NAV-a...to nemožeš negirat..
    a moram priznat da sam u tom trenu možda i dolio ulja na vatru sa Bor-om ali samo da vidim koliko me saveznici poštuju i cijene i koliko im moja riječ vrijedi...

od tada je krenulo nizbrdo...
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

A nije ti palo na pamet da si tak pokazao saveznicima da te nije briga za njih?
    Ko i sto nisi zizija odkantao nakon prve akcije sc kad nije dao deff. A tak su se mogli zakucati
    Uređeno od strane exAzriel (01.06.15 um 21:06 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

A nije ti palo na pamet da si tak pokazao saveznicima da te nije briga za njih?
    Ko i sto nisi zizija odkantao nakon prve akcije sc kad nije dao deff. A tak su ye mogli zakucati
    da me nije bilo briga za saveznike nebi zadnjih 5 godina igro sa saveznicima...ali istina je da je sve prolazno pa tako i to...
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

A tak su ye mogli zakucati
    Dobro, necemo pretjerivat..

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Dobro, necemo pretjerivat..
    Jeste, sskinuli bi i na posai na osp, jer tu je trebao ici deff, al jedna sebicna odluka prdonje, koji je navukao sav deff iz saveza u svoje selo, ostavio je praznu desnu stranu.

3per kao vodonosa, zato je sve sljakalo. Ovaj server si srao od pocetka, jer ste mislili da nas nebu na serveru. A mi smo ipak odlucili doči.

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

dečki ne se svađati ma sad će drlja doći i riješi to u trenu...NAv kako igra tako i prolazi iz servera u server ništa novo i ništa začuđujuće
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Mozes pricati o NAVu sta oces, al cinjenica je da je najdugovjecniji savez na hr serverima sa najvjernijim igracima koji su vecinom tu od samog nastanka saveza i sa najvise dignutih WWa. Pa ako smo tako losi i tako lose igramo, sta to za pravo govori o drugima?

Sam Drlja sa onom zavrsnicom nije utjecao na jedinstvo, vec smo iza toga digli 2 komada na s1. Da li se tko moze pohvaliti da se nebi raspali poslije toga vec izasli jaci? Rekao bi da ne. No mozds se varam, a mozda su u sumi...
    Uređeno od strane Crnobog (01.06.15 um 21:37 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913