Stranica 260 od 363 PrvaPrva ... 160210250258259260261262270310360 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,591 do 2,600 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

najviše dignutih WW? najdugovječniji? ovo me zanima više iz radoznalosti. Može i na PP. Jer takav podatak nikada nisam imao (nevezano koji savez)
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    PC zasluženo i bez ijedne mrlje osvaja ovaj server :pije kavu: svaka čašt na pobjedi :pivo:
    nije istina, prije par mj. optuženi smo od strane NoN-a za neke nedopuštene radnje
    PC Brus Vejn

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Sad tu trkeljate a M&B je sav deff odvukao sebi jer mu izvidjano selo,jel jedan pojedinac bitniji od saveznickog arta? Da ste taj deff poslali arhiju nvc bi se mogao slikat.
    Uređeno od strane Bloom_32 (01.06.15 um 22:15 Uhr) Razlog: krivo slovo
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Sad tu trkeljate a M&B je sav deff odvukao sebi jer mu izvidjano selo,jel jedan pojedinac bitniji od saveznickog arta? Da ste taj deff poslali arhiju nvc bi se mogao slikat.

Evo zamoljen sam od kolege M&B da stavim ovo

Draga moja blomm, pošto niste znali uzeti ww na hr4, tamo ste max pokušavali sa svojim insinuacijama i retorikom obeshrabriti acc Dilberi, i bili ste uvjereni da ste uzeli ww, ali acc Dilberi i jedan od igrača na njemu(M&B), nije dovukao deff kod sebe od ne znam koga, nego je to deff od saveza koji ima 20 igrača, a to je savez u kojem i je sam isti taj igrač kojeg spominjete u svojim spamovima. Stoga, taj isti M&B, od koga budeš tražila deff u skorije vrijeme, bude negirao slanje defa na tvoj acc, a koliko vidim, jedino taj acc na kojem igra igrač M&B ima dovoljno defa da sam obrani napad od nekoliko off računa, da ne duljim, posrami se za izjave koje nemaju osnove.........lp....M&B

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Da je bilo oko 1m deffa, vjerovatno ne bi prosao NVC iako, bilo bi vatreno jako jer je luciferangel pocistio deff, a poslije su jos sjeli jopacro, friki sa dva offa, lakilucano, maky i krme
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Evo zamoljen sam od kolege M&B da stavim ovo

Draga moja blomm, pošto niste znali uzeti ww na hr4, tamo ste max pokušavali sa svojim insinuacijama i retorikom obeshrabriti acc Dilberi, i bili ste uvjereni da ste uzeli ww, ali acc Dilberi i jedan od igrača na njemu(M&B), nije dovukao deff kod sebe od ne znam koga, nego je to deff od saveza koji ima 20 igrača, a to je savez u kojem i je sam isti taj igrač kojeg spominjete u svojim spamovima. Stoga, taj isti M&B, od koga budeš tražila deff u skorije vrijeme, bude negirao slanje defa na tvoj acc, a koliko vidim, jedino taj acc na kojem igra igrač M&B ima dovoljno defa da sam obrani napad od nekoliko off računa, da ne duljim, posrami se za izjave koje nemaju osnove.........lp....M&B
    Reci kolegi M&B-u da ovo nije server s4 nego s1 isto tako mu reci da ako nema argument da kaze zasto je ogromni deff otisao kod njega neka suti a ne prica pricice koje nemaju nikakve veze sa ovim serverom.
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    ...
    Ovo je pdf od s1 ako se ne varam.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Hhahahahahhahhaha Ropee umro sam od smijeha,hahahahhahaha.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

ovo nije acrobate reader...pdf, word ili excell..laprdate sve ću vas porokat
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2015

Uobičajeno ola

prije svega pozdrav mojoj NVC ekipi, i isprika na nekom tipfeleru ostatku ekipe jer se javljam s autoceste st zg. Ovo danas je ispala evo pisemna forumu prvi put nakon 4 ili cak vise godina kad sam zadnji put igro hr server tad u smogovcima. Uglavnom super ispala akcija ali lako je mogla bit tropa nasmijesile nam se zvijezde izvid na namjesteni off kod radela, ljepo odradjeno fejkanje i nakraju nije moglo ispast lose glupo je sad pljuvat ptsp nav ili MiB kad nitko nezna kakve su odluke trebali donjet. Uglavnom samo da se zna da ovaj NVC nema puno zajednickog sa nekima prije iako ima dista pomoci od nekih igraca iz starog NVC okosnica je ekipa koja nikog ovdje ne zna i zadnji server je igrala prije 7 g i to na BIH serveru. Za kraj mi smo sx od starta dosli zabavljat i zarekli smo se da ni jedan off nece ici na ww jer nas ww ne zanima(jos 6 offova treba spucat a da to ne bude ww) i pomazamo PC samo zato sto ja imam neki poznanstava od prije i bili su cijeli server korektni i drzali su svoju rijec za razliku od nekih iz fanatik birki ptsp nav koalicija a i djelunu ko najbolja ekipa zz napit se ns kraju servera hehe.
    p.s. dadozg jesi ti onaj dado iz smogovaca koji je vadetu maznio art iz njegovog kvadtanta kad se pricalo da je tipkovnica letila kroz prozor zbog tog

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913