Stranica 261 od 363 PrvaPrva ... 161211251259260261262263271311361 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,601 do 2,610 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2015

Uobičajeno

prije svega pozdrav mojoj NVC ekipi, i isprika na nekom tipfeleru ostatku ekipe jer se javljam s autoceste st zg. Ovo danas je ispala evo pisemna forumu prvi put nakon 4 ili cak vise godina kad sam zadnji put igro hr server tad u smogovcima. Uglavnom super ispala akcija ali lako je mogla bit tropa nasmijesile nam se zvijezde izvid na namjesteni off kod radela, ljepo odradjeno fejkanje i nakraju nije moglo ispast lose glupo je sad pljuvat ptsp nav ili MiB kad nitko nezna kakve su odluke trebali donjet. Uglavnom samo da se zna da ovaj NVC nema puno zajednickog sa nekima prije iako ima dista pomoci od nekih igraca iz starog NVC okosnica je ekipa koja nikog ovdje ne zna i zadnji server je igrala prije 7 g i to na BIH serveru. Za kraj mi smo sx od starta dosli zabavljat i zarekli smo se da ni jedan off nece ici na ww jer nas ww ne zanima(jos 6 offova treba spucat a da to ne bude ww) i pomazamo PC samo zato sto ja imam neki poznanstava od prije i bili su cijeli server korektni i drzali su svoju rijec za razliku od nekih iz fanatik birki ptsp nav koalicija a i djelunu ko najbolja ekipa zz napit se ns kraju servera hehe.
    p.s. dadozg jesi ti onaj dado iz smogovaca koji je vadetu maznio art iz njegovog kvadtanta kad se pricalo da je tipkovnica letila kroz prozor zbog tog

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

znači to je to :pizza:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    nisam ja prekinuo koaliciju..prekinula su svakodnevna podmetanja, provokacije i podjebavanja kako sa strane PTSP tako i sa strane NAV-a...to nemožeš negirat..
    a moram priznat da sam u tom trenu možda i dolio ulja na vatru sa Bor-om ali samo da vidim koliko me saveznici poštuju i cijene i koliko im moja riječ vrijedi...

od tada je krenulo nizbrdo...
    na s5 si svoju nesposobnost htio natovarit meni na leđa, sad njima... jedina razlika je šta si onda to objasnio čekanjem da vidiš kako ćemo mi to organizirat, a na s1 da vidiš koliko te cijene... fakat si jak

uživam... :patkica:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Sad tu trkeljate a M&B je sav deff odvukao sebi jer mu izvidjano selo,jel jedan pojedinac bitniji od saveznickog arta? Da ste taj deff poslali arhiju nvc bi se mogao slikat.
    a gle Bloom,,ak je dio deffa zaista bio kod igraca M&B onda mi je sasvim jasno zasto je to bilo tako..jer ak se sjecas prije par dana ista ova ekipa iz Nvc je nulirala gg od punice di se klikao ww off..a kod igraca M&B se isto radi ww off..a obzirom da je ekipa sa tog acc-a neki dan izbacila i neki sekundarac iz gg-a,,a u off selo je u par navrata uziman i art bo,,farma se sa acc-a naveliko,, onda vjerujem da se na acc nalazi vise nego solidan off..zato mi je to sasvim logicna odluka da se tog igraca deffa..a drugo je pitanje zasto je na kamenu bilo tako malo deffa..

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Offovi se slikaju za uspomenu i dugo sjećanje.
    pošto su priče već dovedene na forum, da se narod malo zabavlja..onda nema potrebe za slikanjem offova, dapače..šteta bi bilo da ne vidimo rimski off

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    Izgleda da je ponovo vatreno u ljubavi izmedju NAVa i PSPa samo jedan mali isječak iz danasnjeg MM-a koji je napisao Crni
    svi volimo čuti dobre unutarsavezne tračeve, ali realno, ova 2 isječka nisu bila potrebna...ne znam jesi ti to želio da se još više tenzija nabije ili da se skrene tema sa fantastične akcije..i šteta što je sad ovo prepucavanje na relaciji PTSP&NAV sa tvojim podbadanjem zasjenilo uzimanje x5..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Ne vjerujem da je pokušaj zasjenjivanja, oni skoro svaki server gube x5 tako da je to njima normala.

I po meni je to kopiranje mm-a nisko, čak jadno...
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    na s5 si svoju nesposobnost htio natovarit meni na leđa, sad njima... jedina razlika je šta si onda to objasnio čekanjem da vidiš kako ćemo mi to organizirat, a na s1 da vidiš koliko te cijene... fakat si jak

uživam... :patkica:
    ti dobro znaš zašto smo se raspali Grimo kralja Theodena...a sad istu stvar rade drugi pojedinci...
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Nights Vidi post
    oni skoro svaki server gube x5 tako da je to njima normala.
    a kad je svaki server, već nekoliko servera unazad, kod njih..ja se još sjećam akcije "palačinka" prije 2 servera kad je Ante isto bio holder..ali tada je dijelio šakom i kapom planove
    ako ništa, bar se piše po forumu pa da mi dežurni imamo što za čitati
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jun 2015

Uobičajeno

prije svega pozdrav mojoj NVC ekipi, i isprika na nekom tipfeleru ostatku ekipe jer se javljam s autoceste st zg. Ovo danas pišem na forumu prvi put nakon 4 ili cak vise godina kad sam zadnji put igrao hr server tad u smogovcima. Uglavnom super ispala akcija ali lako je mogla bit tropa nasmiješile nam se zvijezde izvid na namješteni off kod radamela, lijepo odradjeno fejkanje i na kraju nije moglo ispast lose glupo je sad pljuvat ptsp nav ili MiB kad nitko ne zna kakve su odluke trebali donijet. Uglavnom samo da se zna da ovaj NVC nema puno zajedničkog sa nekima prije iako ima dosta pomoći i od nekih igraća iz starog NVC okosnica je ekipa koja nikog ovdje ne zna i zadnji server je igrala prije 7 g i to na BIH serveru. Za kraj mi smo sx od starta došli zabavljat i zarekli smo se da ni jedan off neće ici na ww jer nas ww ne zanima(jos 6 offova treba spucat a da to ne bude ww) i pomazamo PC samo zato sto ja imam neki poznanstava od prije i bili su cijeli server korektni i držali su svoju riječ za razliku od nekih iz fanatik birki ptsp nav koalicija a i djeluju kao najbolja ekipa zz napit se ns kraju servera hehe.
    p.s. dadozg jesi ti onaj dado iz smogovaca koji je vaderu maznuo art iz njegovog kvadtanta kad se pričalo da je tipkovnica letila kroz prozor zbog tog

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

ev napokon i odlicnog offa..bravo Elmo..

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913