Stranica 282 od 363 PrvaPrva ... 182232272280281282283284292332 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,811 do 2,820 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    nije valjda da su krenuli offeki
    jok,bit će opće slikanje offeka
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Grozd citaj bolje, offovi se slikaju

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Ako cemo realno,,najpostenije i jest da se ovako zavrsi..kako se tijekom servera (ne)igralo,,onda nek tako prica i fine..a jedina koalicija koja je nekog javla i odigrala zasluzeno nosi server i to je to

Lepi,,sto se tice ocekivanja,,bio si u pravu..zaista sam previse ocekivao :( jutros sam dobio uvid u dva acc-a (+,-) di sam ocekivao top offove,,kad ono tamo totalno razocarenje..ocito Sc ne zna igrat ovako,,pa je bezvoljnost zbog ovakvog nacina igre i dovela do tog na spomenutim acc-ima nema dobrih offova..steta..al mi je sad jasno zasto se s njihove strane kalkuliralo...

++ ekipa igrala server u cast dviju dugogodisnjih clanica...zaista su odigrali server za pamcenje :(

-,- i posebno Nvc u zavrsnici su se jedini i igrali traviana i zato su za nagradu odnili server..ponavljam zasluzeno,,da nebi bilo zabune..svaka cast ekipa..cestitke :pivo:

P.S.jedino se jos ekipa iz ptsp-a nada nekakvom preokretu pa valda zato koce gradnju ww-u ako se kojim slucajem dogodi da kakav zalutali off pukne po ww-u od Pc-a,,da onda Pc ww padne izmedju tumbe i krokodila,,tako da na taj nacin izvuku i offove od Pc-a,,da oni odrade njihov posao uzalud vam trud i nadanje

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Pfff,ako ovo stvarno ovako zavrsi,onda je ovo najjadniji server koji sam ikad igrala,bolje se naigram kako vi sa tog famoznog s1 pricate na serveru "duhova":cerek:,mada se nadam jos uvijek nekakvom preokretu
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ma ne Kužiš ti s1

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Ovo mi je treći s1, prošlogodišnji je bio odličan u svim pogledima,krasni offovi,super akcije,katanja međusobna, 4 WW holdera,više manje ravnopravna bitka do kraja,osobno sam se zabavljo odlično igro rim nahvato offa more,ei najbolja jedinica.

Ove godine katastrofa,užas čemer i jad,iskreno hvala NON-u,Virusima i Briki,Fanatik ekipi što su barem nama na koordama napravili zabavniji server nego ostalima.Ovo pišem prije kraja i nadam se da će brzo završit,jer niti završnica koja je ipak obečavala je bjedna u najmanju ruku.

Bloom koliko bio jadan ovaj server,svaki od sadašnja 3 WW holdera uzima bilo koji drugi server osim s1 bez previše truda,sad koliko je to pokazatelj katastrofa stanja ostalih servera to sve govori, pokazala si mi i osobno WW sa 650k deffa,toliko o tome.

Ajmo završit i uspoređivat slike.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Najmanje bitan je tu sad ww,nego sam htjela reci da server ovaj trenutno nije nis bolji od drugih servera,jos sam na s2 i iskreno 10x vise akcija ima do ove faze nego ih je bilo ovdje cijeli server,i to se zove travian,igramo se,skoro svaki vikend se ide u akciju,ovdje vi klikate office cijeli server i na kraju cete ih poslikat i di si bio,nigdje,sto si vidio,nista
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

A čuj,šteta kaj nisi bila prošli server sam ti to mogu reć,ovak nešto nitko nije očekivo.
    Previše je tu čistih kvadranta i kalkuliranja očito da bi bila bolja igra, i ja kažem ne ponovilo se.

Prepostavka je da SC i Krik neće bit sigurno u ovom sastavu iduće godine,ili će se vratit korijenima,ratnom savezu
    ili će se smanjit broj ljudi drastično jer takvu igru nitko ne voli. NAV i PTSP su očito na ratnoj nozi tako da ni oni neće
    skupa,a ostaje samo pitanje ako i dođu idući server hoće li zapravo ratovat ,ili će bit samo forumski rat,pošto ratovanje
    u načinu igre i NAVu i PTSPu već odavno izašlo iz navike.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Prepostavka je da SC i Krik neće bit sigurno u ovom sastavu iduće godine,ili će se vratit korijenima,ratnom savezu
    .
    Pitanje je jel cemo uopce doci slijedece godine , a ne u kakvom sastavu cemo igrat
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

šta stvarno offovi nisu krenuli na prvi ww,ima li uopće vremena više

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5