Stranica 336 od 363 PrvaPrva ... 236286326334335336337338346 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,351 do 3,360 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Mulder, ajd daj tocno neki citat ili nekaj gdje smo kmecali na scova katanja? Samo sam na pvt nekom rekao da nas nisu ni okrznuli i ako je to njima drukcije izgledalo. Pljuvali ste nas svi cijeli server. E sad kaj mislis da bi se promjenilo da ima dva soma igraca? Mislis da bi nav bio pobrisan?
    Sceova je greska ovaj server kaj su na pocetku krenuli na nas. Da su od pocetka lupali po pc odnijeli bi server. I oni to znaju bez brige. I to ti sve govori da nisu dosli na server iskljucivo po pobjedu negoo su dosli ravnat neke ra une sa nama. I shvatite ova igra do ww faze je jedno, a kad dodu planovi nesto sasvim drugo.

Aj evo neko razumljivo pisanje.
    Nego u mom postu nepiše da ste kmečali, ja kažem da mi kmečimo ali da je bolje i to neg bit pi.... i ne uzvratiti udarac.
    I da točno je da vas nisu ni okrznuli, to sam i neki dan rekao. Odnosno u prevedenom značenju sam rekao da xamaxove off akcije(uvjek) idu tak da kataju top 10 donjih acc u savezu ,jerbo bi na top 10 gornjihmogli izgubiti, zamisli off. A to naravno da nije bitno nikome, tj ti se(odozdol) brzo i lako oporave jer nisu puno ni imali. Tak da se slažem sa tvojom konstatacijom

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Rudi 3
    mi igramo za savez, a ne ko muhe bez glave saljemo okolo deff,a to sta neznas sta znaci igrat za savez nego biti neciji vodonosa nije nas problem
    Vodonoša. hahah ova ti je dobra. Misliš NAVa kao i vi, sam su se oni zabavili a vi ......
    Dečki iz NON-a su se bar naigrali i imali neprospavanih i uzbudljivih noći i dana travijana puno(inače bit traviana).

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    Aj evo neko razumljivo pisanje.
    Nego u mom postu nepiše da ste kmečali, ja kažem da mi kmečimo ali da je bolje i to neg bit pi.... i ne uzvratiti udarac.
    I da točno je da vas nisu ni okrznuli, to sam i neki dan rekao. Odnosno u prevedenom značenju sam rekao da xamaxove off akcije(uvjek) idu tak da kataju top 10 donjih acc u savezu ,jerbo bi na top 10 gornjihmogli izgubiti, zamisli off. A to naravno da nije bitno nikome, tj ti se(odozdol) brzo i lako oporave jer nisu puno ni imali. Tak da se slažem sa tvojom konstatacijom
    Paaa khm, rekao bi da je udarac uzvracen, al svim stranama odjednom, a sve mi se vise cini da je to bila cuska, a znamo da cuska ne boli vec ponos vrijedja, sto se i te kako vidi po silnoj gorcini u zadnjih 100tinjak postova.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Pročitao zaostatke :pije kavu:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Ajmo po redu
    Rudi2:
    Pricas da smo vodonose , a sve ste radili za PC kud PC okom tud vi skokom ali shvacam vas dali ste guze nadali ste se pobjedi pa na kraju popusili i dodete tu lijecit frustracije
    Nase akcije.... Kazes nemamo muda , pa kolko znam za ovu igru treba imat mozak , a ne muda pa mi je jasno sto te zbunjuje i providne igrao si prosli server u tnt daj mi reci sta je bilo kad je SC napravio 2 akcije na vas jeste plakali NAV kak vas SC kata i dali bi vas oni deffali :brukica:
    e sad rudi3:
    Da smo ovaj server htjeli pobjedu odigrali bi cijeli server drugacije..
    Tramax ima hirove i daje nam drogu :brukica: Znaci tramax nije nikad odlucivao sam nek je uvijek pitao savez, dali bi mu bilo drago da osvojimo koji server bi ali prvenstveno gleda da se igramo ali ovaj server je RL ga sprijecio da vodi SC ko do sad... Mi koji ga znamo i igramo sa njime 5-6 godina znamo kolko se zrtvuje za savez i ljude koji igraju u njemu tako da isli bi sa njime i na tajlandski server ako treba. Jedan od najboljih vođa u hr povijesti jel do sad nikad nisam vidio da neki vođa ima tolko volje, zivaca, i strasti da organizira savez i prakticki preuzme sve na sebe.Ali da ne hvalim samo njega tu je i nutela koja mu pomaze i njoj svaka cast jel nas trpi vec 4 server. Ali dok tramax nije preuzeo SC bili smo onak malo bolji od prosjeka nista posebno. Danas zahvaljujuci njemu , nuteli i igracima koji igraju ili su igrali u SC smo jedan od najjacih saveza na hr domeni i povijesti hr domene. Zvuci bahato ali smo se dokazali na ratnom polju ( ne pricamo price ko ti kak smo ratovali jel ratovati znaci i uzvratit napad , a ne sluzit kao vreca za napucavanje) i malo koji savez (ne koalicija od 3-4 saveza) bi mogla izdrzat sa nama.A sto se tice dade istina puno prica po forumu ali on je za razliku od tebe igrao u najjacim savezima i dokazao se u igri pa ima zasto provocirat i podjebavat.Cak se sjecam dok je vader rekao kako je dado dobar igrac samo puno prica ostao sam u soku

Znaci kad cete postici nivo organizacije kao KRIK/PC/SC/PIP i neki drugi jaci savezi onda mozete srackat do mile volje , ali do tad jos puno zganaca popat trebate obojica.

Budite pozdravljeni i nadam se da cete jednog dana zaigrat u savezu ko SC/PC ili nekom drugom jacem savezu pa mozda naucite i neke osnovne
    Idemeeeeeeeee
    Uređeno od strane SC KILLER (14.06.15 um 06:18 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    dakle rezime:

imamo Rudija 2 igrač koji cijeli server igra u NVC,kao nekaj se fajtaju,ali u biti pripremali se cijeli server da bi bili vodonoše PCu i na kraju gube dobiven server pa razumijem nervozu.

Imamo Rudija 3-teut koji se cijeli server branio i preživio samo zato kaj ih PC nije htio dovršiti,onda postali vodonoše Tumbetu

i imamo s druge strane SC&KRIK savez koji od početka servera igraju svoju igru,s nikim se nismo ispod stola dogovarali te smo odigrali sami za sebe uostalom kao i prošli s1 kad smo katali SVE i zato izgubili WW bitku,a i nas je katao cijeli server pa nismo kukali na forumu i plakali kak su svi protiv nas...
    Koliko god sam ponekad bio ljut na svoj savez,čak i kritizirao te se ne slagao sa nekim odlukama,ali sam ponosan kaj sam dio tog kolektiva i te ekipe.
    Nuteli skidam kapu do poda,ona je držala savez na okupu,najviše se žrtvovala i pravi je vođa saveza
    Dino mora cugu platiti jer je zadnji put pobegel :p
    Zgembo BA kralj provokacija na skypu
    KRIK savez-trenutno NAJBOLJI pojedinačni savez na hr serverima,Motorac,Brut legende,Gama poper :p
    Šime&Tramax-najljepši zaljubljeni par u svijetu traviana :p

Kao što sam rekao na skypu ako SC&KRIK idu na restart,Bloom i ja dolazimo
    prvo da razjasnimo nesto.. Nemoj napamet pricat samo u cilju da pokusas provocirat ako nisi upucen..Koalicija ptsp&Nav&briki&non je potpisama krajem prosle godine.. A sad zasto nije javno objavljena ..ima razloga i zove se taktika ..ciljano na to da pc ne poveze tu relaciju..Non je svoj posao odradio na serveru najbolje sta je mogao,.naravno sta ti nemas pojma sta ta rijec znaci nego klikas na miru i sta ti se kaze napravis.uglavnom ni to posto 24 h visis na forumu...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2015

Uobičajeno

Sastavni dio registracije na ovaj forum trebao bi biti takoder i psihotest..
    Uređeno od strane SC Igor (14.06.15 um 20:38 Uhr)

Član foruma travian je zakon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    prvo da razjasnimo nesto.. Nemoj napamet pricat samo u cilju da pokusas provocirat ako nisi upucen..Koalicija ptsp&Nav&briki&non je potpisama krajem prosle godine.. A sad zasto nije javno objavljena ..ima razloga i zove se taktika ..ciljano na to da pc ne poveze tu relaciju..Non je svoj posao odradio na serveru najbolje sta je mogao,.naravno sta ti nemas pojma sta ta rijec znaci nego klikas na miru i sta ti se kaze napravis.uglavnom ni to posto 24 h visis na forumu...
    Ma daj ares i sad dodaj tu H1N1, H3N3,H2N2, VESELO , Fnatic™,PRKNo,rBr pa vi ste pola servera uzeli. Daj pogledaj koliko je igračau SC i KRIKu.
    Vi ste svoje obavili, da naročito oni koji su pogasili čim ih se skatalo.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od travian je zakon Vidi post
    Ma daj ares i sad dodaj tu H1N1, H3N3,H2N2, VESELO , Fnatic™,PRKNo,rBr pa vi ste pola servera uzeli. Daj pogledaj koliko je igračau SC i KRIKu.
    Vi ste svoje obavili, da naročito oni koji su pogasili čim ih se skatalo.
    Cek malo. Tko je poceo opce na forumu plakat i cvilit.. Niti bi se tko ista javio da dado ne place kak ga bepina napada i navodi da je gagy na tom acc sta nema veze sa vezom..

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Cek malo. Tko je poceo opce na forumu plakat i cvilit.. Niti bi se tko ista javio da dado ne place kak ga bepina napada i navodi da je gagy na tom acc sta nema veze sa vezom..
    Ja nisam plakal vec sam ismijaval tu farmu koja nemre ni 4 vala u sekundi poslat
    al kaj i ocekivat od saveza koji je naucio samo na deff jedinice
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4