Stranica 355 od 363 PrvaPrva ... 255305345353354355356357 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,541 do 3,550 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Pozzz to all,

eto ja bi htio cestitat pobjednicima,zahvalit se naravno SC&Krik savezu sto su me trpili cjeli server,necu ispostavljat pojedince da nebi koga izostavio pa da nebude zamjere,samo da kazem da ih nebi mjenjo ni za brdo karamela :101010:

Isto tako bi cestito PC-u na dobroj igri i izreko postovanje svim mojim susjedima iz PC,PiP-a koji su korektno igrali svo vrjeme uz sam moj acc bez nekakvih pokusaja napada (osim moje Sape koja je htjela uhvatit off sa drugog acc-a ali neuspjesno i Elme koji je uhvatio dio off-a dok sam bio odsutan).Tako da ja cu svoj off koji je bio uhvacen sa strane elma ali nedovojno ostecen da nebi mogo pravit stete uz 11k gotovih kata i pratnju slikat i ostavit za uspomenu kao i neki drugi kojima su ostali i nemjenjaju situacije oko zavrsetka jer nama svakako nebi donjeli pobjedu nego samo presudili ko ce pobjedit.

Da pricamo sta je moglo bit i sta nije je glupo jer u nijednom scenariju mi nebi zavrsili kao pobjednici,da smo katali nav bi njihovi offovi zavrsili na nama,a PC-u bi naravno onda u tom slucaju ostali offovi i naravno da oni nama nebi poklonili kao nagradu za katanje Nav-a server nego bi ga oni uzeli.

E sad nekome nije jasno zasto smo mi odlucili tako,da se nasi offovi ostave na WW-u od PC-a.Ja cu iznjet svoj stav kako ja gledam to i zasto sam bio ja za to da se rusi PC i ne Nav.Zasmetala mi je puno jedna stvar ali tek ovaj server sa strane PC-a,prosli server su dosli na S1 kao neki savez sa stavom da su dobra ekipica uigrani,potpisali savezništa sa jakim savezima i odnjeli server.To je bilo sasvim regularno,al su ovaj server stavili u opis saveza:

"2014. - Došli i na taj "opasni" s1 i sagradili ww čudo!
    (S našim prijateljima ŠLAPAMA i PIP-om)"

Pa cemu se duvat pobjedom na takav nacin,zasto niste dosli sami i pokusali uzet server kad se nosite kao neka jaka ekipa,u broju igraca koji ste doveli na S1,a ne da ste potpisivali sa savezima koji su dugo uigrani i znaju kako se igra na S1.To vam zamjeram,jer da ste dosli sami i uzeli ga sa svojom ekipom ja bi vam skino kapu,u nekom slucaju i poljubio guzicu jer to nije uspjelo jos nikome.I zato cu napisat sledece kao stav SC-a:

"2015 dosli na taj "opasni" s1 i pokazali PC-u da i nisu tako jaka ekipa niti sa saveznicima da drugi nebi mogli odlucivati o tome tko nosi server"

ipak je to s1 server i zna se kako stvari tu stoje,uglavnom bez zamjere,to je samo moje misljenje,nikog nevređam kako rekoh,cestitke svima igračima s1 kao pobjednicima tako i gubitnicima na odigranom serveru,svima sve najbolje u RL vam sa dignutom glavom zeli vas Zgembo

:pivo:
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Kaj je najbolje niste niš pokazali, čak se nije ni znalo da igrate dok nije došla WW fazi i onda ste opet klasično kiksali

Više je NoN pokazao PCu nego Vi. NoN je taj koji je presudio da PC nema dovoljno offova za end game i da samodlučuje o svojoj sudbini. Vi ste bili tu statisti i opet završavate na začelju poredka s WWom
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Zgembo,,ajd samo da ti malo olaksam,vezano uz ostajanje offa doma
    Nisi jedini,,meni isto ostaje off doma takodjer sa 11k kata,neostecen al cu ja mozda i offek zabit,bez kata,a kate slikat za uspomenu
    Takodjer bi cestitao svima koji su odigrali server do kraja..puno srece svima..i naravno cestitke Nav-u i co na jos jednom osvojenom serveru

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kemikaza Vidi post
    Pozzz to all,

eto ja bi htio cestitat pobjednicima,....
    Tako da ja cu svoj off koji je bio uhvacen sa strane elma ali nedovojno ostecen da nebi mogo pravit stete uz 11k gotovih kata i pratnju slikat i ostavit za uspomenu kao i neki drugi kojima su ostali i nemjenjaju situacije oko zavrsetka jer nama svakako nebi donjeli pobjedu nego samo presudili ko ce pobjedit.

... zeli vas Zgembo

:pivo:
    Treba naravno biti veliki š...k i igrati na način "ako mi ne možemo pobijediti e neće bogami ni PC".
    Uvijek se svaka igra igra protiv vodećeg (bela, ...)
    Ostavljati off jer ne možeš pobijediti je jadno da ne može biti jadnije. Okanite se Traviana i svih drugih igara. Pređite na pasijans.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Treba naravno biti veliki š...k i igrati na način "ako mi ne možemo pobijediti e neće bogami ni PC".
    Ostavljati off jer ne možeš pobijediti je jadno da ne može biti jadnije. Okanite se Traviana i svih drugih igara. Pređite na pasijans.
    kaže čovjek čiji je savez danas napao sc a ne vodećeg samo da bi nahranili ego i rekli da na kraju nisu treći nego drugi

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Kaj je najbolje niste niš pokazali, čak se nije ni znalo da igrate dok nije došla WW fazi i onda ste opet klasično kiksali

Više je NoN pokazao PCu nego Vi. NoN je taj koji je presudio da PC nema dovoljno offova za end game i da samodlučuje o svojoj sudbini. Vi ste bili tu statisti i opet završavate na začelju poredka s WWom

Hik dobar si momak,na ovo cu ti jos kometirat,onda cu se suzdrzat svih kometara da neulazimo u rasprave.

Ispalo je kako je ispalo,desile su se stvari ljudima u RL koje na pocetku nisu bile predviđene i situacija je isla tim putem kako vi iznosite kako nismo nista pokazali.

Nemoramo se mi dokazivat nikome,mi smo fajteri,ljudi to znaju kroz servere na kojima smo igrali i nemoramo se pravdat,rat sa nama izbjegavaju u velikom krugu mnogi,tako da o tome necemo.

Sc&Krik se vidi u kojem je broju doso i dolazio prosle servere,netrebaju nama megakoalicije kako su NAV i PC i ovaj i prosli server,mi dođemo u nasem broju i ostane samo svoji unatoc brojim pokusajima potpisivanja saveznista sa strane drugih saveza.

Prosli server smo katali sami sve,na kraju kao najmanja ekipa koje je gradila WW bila katana od ostale tri koalicije koje su gradile WW,ja neznam o kakvim kiksovima ti govoris,pa mi svjesno idemo u to,i bio bi lud onaj ko misli da ce na takav nacin uzet server posto nije server ovisan o nama,nego o tome kakve ce se megakoalicije napravit.Ovaj server smo samo odlucili tko ce pobjedit i nekad je i to zadovoljstvo dovoljno kad drugacije neide,nemoze se nesto ako je nemoguce.

Gdje ko zavrasava je nebitno jer bitan je samo onaj prvi gore,mi da ti kazem da smo htjeli da ste ispod nas,bili bi juce poslani offovi da budete ispod nas na listi ako ti to nesto znaci.

Citat Citat od Old_Dog Vidi post

Objasnio sam u svom postu zašto ja nisam bio za da PC uzme server,a ne to sto ti govoris nema nikakve veze sa nicim,kad mi nemozemo nece ni PC,ima razlog zasto nemoze PC uzet server i to je gotovo.Ti sebi objasni sam to kako hočeš vidit svojim očima ali sva istina koju niko nije iznjeo je gore u mom postu.
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku,završit če karieru u nižerazrednom vratniku. :pčelica: zgembo :master: :štemer:

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    kaže čovjek čiji je savez danas napao sc a ne vodećeg samo da bi nahranili ego i rekli da na kraju nisu treći nego drugi
    Mislili smo srušit ovaj naš drugi WW na nulu ali je nedostajalo 11 kata, pa smo ovako izbili na drugo mjesto, jer se priča da bi se NAV (+PTSP, +SC, +KRIK) holderima mogao zablokirati acc pa da ipak PC uzme server

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Slažem se donekle s tvojim postom. Neke stvari su netočne a neke malo subjektivno posložene. Nije isto biti jednom katan od nekoliko offova ostalih saveza i biti katan sa SVIM offovima cijelog servera. Isto tako spominješ nekakve koalicije. Da bi kvantiteta zamijenila kvalitetu teba biti u puno većim omjerima nego što je na ovom serveru prisutno ljudi po savezima. Ali sve to je preopširna tema za forum.

Niste nikako loša ekipa i ne igrate loše i tu ću stati, a Ante i Andrea znaju detaljnije što mislim o vama.

BTW očekivao sam čak malo oštriju reakciju na moj post jer sam dosta podcjenjivački se postavio, ali kakav post (s tvoje strane) takva je i replika
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

tebi bum inonak prvom prilikom izbusil rupu nasred cropa, bus jednom i ti odstudiral pa makar jaa cekal jos godinama
    svaka rit dojde na sekret
    Gamacid je organofosforni spoj kojim se tretiraju nastambe životinja kako bi se uništili nametnici.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    Oteo si mi rijec iz usta jer sam mu to isto upravo isao i ja napisati
    A da su dokraja igrali kako se spada vrlo lako moguce i da bi odnijeli server..jer bi se na ova dva,tri njihova offa nadovezao zgembin off i mozda jos koji,pa bi to i bilo dovoljno da tumbe padne ispod..a ko zna kam bi ja iza isa s offom..mozda bi i spustio krokaca ispod nok-a..sad mi je ipak drago sto se situacija nije tako razvila

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913