Stranica 358 od 363 PrvaPrva ... 258308348356357358359360 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,571 do 3,580 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Oprosti,al nevidim svrhu tog ponavljanja posta
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

a gdje je dado......moram ga malo :cerek::cvjetic:
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Dado se kupa negdje na moru i lovi dalmatinke:p
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

jel gotov taj server više?? ajde 3per, diži to na 100 i razlaz, hahahah

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Old_Dog Vidi post
    Treba naravno biti veliki š...k i igrati na način "ako mi ne možemo pobijediti e neće bogami ni PC".
    Uvijek se svaka igra igra protiv vodećeg (bela, ...)
    Ostavljati off jer ne možeš pobijediti je jadno da ne može biti jadnije. Okanite se Traviana i svih drugih igara. Pređite na pasijans.
    1. Tako su svi do sada igrali protiv nas, vrijeme da nas vi zamijenite malo, i da citav server igra protiv vas.
    2.Tko je to slikao off, jer ne mozemo pobijedit?
    3. Od kada te znam, a to je već dugi niz godina, i još od prije onog s1 kada smo ti nulirali crop u sivoj, igraš uvijek na cropu 150% (upravo oko cega smo se onda zakacili), a ne napraviš ništa...nikakav off tokom citavog servera, tako da ako mi prelazimo na pasijans ti pređi slobodno na sim city, ili nesto slicno, jer Travian, unatoč sto igraš u dobrom savezu koji igra "fajterski" nije za tebe

Od mene iskrene čestitke koaliciji PRKNo na pobijedi, čestitke isto i PC-u na dobro odigranom serveru, bit ce bolje za sve drugi put
    Uređeno od strane sbk83 (18.06.15 um 09:53 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Dado se kupa negdje na moru i lovi dalmatinke:p
    Torcidasice ? . Zavrsit ce na poljudskom Sjeveru :cool:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

a šta da ti kažem bloom, sve znaš vidim..
    trefa slala rese, ja klikala off, krejas hranio, a kako mi ne možemo baš sve, lepi se žrtvovo za tim i kupi pohvale..

što se tiče offova bila su još ta dva, zenno te veni, uz onaj tria čije off selo je preuzeto pa nesto offek..
    imali smo 3 opcije:
    1. ić na PRKNo i skatat 1-2 lvla pa produžit server koji sat, nije nam to bilo baš nekaj fora..
    2. ić na SC i skatat 2-3 lvla pa tako pokazat offove i ujedno bacit SC ispod nas i završit kao 2, a da pritom ne produžujemo server..
    3. poslat off na neko natarsko selo natuć off bodova i bit prvi na tablici (moram priznat da mi se ova opcija najviše dopala )
    kako off nije samo naš odustali od 3će opcije i u dogovoru sa ekipom poslali na SC..

znali smo od početka WW faze da ukoliko svi offovi završe na našem WW, nemamo šansi s obzirom da nam je falilo kvalitetnih offova, što se evo pokazalo kao presudno..
    mislim da smo u jednom trenu imali preko 12 milja deffa, što na WWima što na arhitekti (čekam sve pune reporte pa ćemo ih onda fino poslagati na forum), ali na našu žalost falila su nam 2-3 jača kataša da bi sami o sebi mogli odlučivati..
    čestitke i NON ekipi na igri od samog početka, pokazali su se kao teži protivnik no što sam osobno mislila, pa su nas dijelom i oni spriječili da ranije krenemo klikat WW offove, iako je pitanje i da smo ranije stali sa katanjima NONa i počeli radit WW offove, kako bi se proveli u kasnijoj fazi, nešto sumnjam da bi NON dozvolio da ih u miru klikamo.. tako da nitko nam nije kriv do nas samih..
    nikad pa ni sada nisam na server došla sa namjerom da spriječim nekoga u namjeri da pobijedi, već sa namjernom da se zabavim i naravno na kraju budem jedna od onih čije ime se nalazi na popisu pobjednika.. ovaj server nisam uspila, ali sve u svemu lijep server za mene, vjerujem da tako misle i ostali na -/- koordama.. osobno dual i ja ispunili većinu ciljeva tako da nemamo puno za čime žaliti..
    i vel'ko fala mom dualu koji me istrpio ovaj server :cvjetic:
    sad sa ponosom mogu reć "i ja sam bila dual lepog!"

sada fino odmorit, napunit baterije pa se na jesen opet okupit i zaigrat novi server..
    šlapice, iako većina odmara već god dana iskoristite još ovo ljeto i operite šlapice, proluftajte i odmorite noge, a na jesen prozivka.. :paladinko:

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    1. Tako su svi do sada igrali protiv nas, vrijeme da nas vi zamijenite malo, i da citav server igra protiv vas.
    Ti ne znaš kako je to. Možeš samo znati ako netko iz PC ekipe ispriča sa ovog ili nekog od njihovih prethodnih servera. A ako smatraš onu akcijicu prošli server da su svi išli na vas onda definitivno ne znaš o čemu pričaš. Pusa
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Ti ne znaš kako je to. Možeš samo znati ako netko iz PC ekipe ispriča sa ovog ili nekog od njihovih prethodnih servera. A ako smatraš onu akcijicu prošli server da su svi išli na vas onda definitivno ne znaš o čemu pričaš. Pusa
    A vidim da i ti bas neznas o cemu pricas?

Je'l pod napadi svih na jadni PC ubrajas one servere gdje je PC bio okruzen rekreativcima tj. niti jednim ozbiljnijim savezom na kontra strani?
    Uz naravno uzimanje svih boljih igraca u wingove. Uz abnormalno i prekomjereno koristenje udbaskih metoda kontra saveza sa druge strane!

"istina je u oku promatraca"
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma Superhik's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

I opet ne mijenja činjenicu da Ante ne zna o čemu priča i ničime me nisi demantirao. A to što povlačiš paralele s nekim davnim serverima i barataš tračevima a ne činjenicama pokazuje koliko si zapravo objektivan

BTW čestitke NAV i PTSP ekipi na osvojenom serveru
    S4 round 1 ---> 4fun ---> http://vimeo.com/9214574
    S4 round 2 ---> PC ---> http://www.youtube.com/watch?v=M3j_65z2OAc
    S3 round 4 ---> Valhalla
    S1 2013/14 ---> PD

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5