Stranica 80 od 363 PrvaPrva ... 3070787980818290130180 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 791 do 800 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Superhik Vidi post
    Napokon mi kopirali taj opis da vidim i ostao sam bez teksta, fore iz pješčanika a cvili se više nego u jaslicama kada klincu netko uzme dudu. Iz godine u godinu svaki "moćni" savez koji se napikira na PC serucka o nekakvim prevarama i kenjka. Onda dio probrane ekipe pređe slijedeći server u PC i ostanu u čudu koliko malo znaju o samoj igri i kada shvate koliko su šuplji nema ih nigdje za vidjeti ni čuti.

Pokriti se ušima, biti samokritičan i raditi na greškama, sve ostalo su Hrvatska posla i prekenjavanje pred ogledalom s fotićem.
    niti sam prvi počeo sa opužbama niti sam prvi počeo bilo koga podje... samo odgovori na prijašnja podje... šta se može vidjet iz postova ako čitaš po redu... istina neke stvari nisam trebao iznjet na forum i spustit se na nivo od elma al eto.. jesam i ne žalim ... a druga stvar ako imaš problema i kompekse po osnovi svog fizičkog izgleda pa se ti sramiš stat pred ogledalo.. sorry nemogu ti pomoć... al nađe se dost dobrih plastičnih kirurga i psihologa... pa sa njima to riješavaj...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    E moj Aress u par dana srušit mišljenje mnogih,a i moje da si dobar i staložen vođa, koji ne daje glupe izjave i ne sramoti se po forumu do ovog. Gdje ti se cenzuriraju postovi,optužuješ drugu stranu za pogrešku servera i kao šlag na tortu imaš nevjerojatno jadan profil saveza di sramotiš sebe i svoje suigrače.

Šapa mi cijelo vrijeme priča baš suprotno o tebi.A i moje mišljenje o NONu stalno raste.Ovo vam u najmanju ruku nije trebalo.

Ova igra koju rijetko tko svaća da je samo igra,očito nakon godina klikanja loše utječe na ljude,viđeno iz mnogo postova na forumu,možda se bolje povuč,kao većina odličnih igrača koje se ne viđa od kad je t4 došao.
    Šapa je jedna od igračica traviana koje cijenim i koja je Fer igračica.. za razliku od pojedinaca

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Ne zelim nikog optuzivat al zaista interesantno da se cudne stvari desavaju na serverima koje pc igra,,npr,duplaju se heroji,,protivnicki off/deff se dijeli na jako puno dijelova i onda se takav salje u napad,,ekipi se aposlutno bzvze trose goldi na acc-eima na lud..sti ,,sad ovo sa ledinom i najjace od svega,,svi protivnicki savezi zgase acc-e i podju ca sa servera i ostave pc da se igraju sami sa sobom itd,itd,itd......zaista interesantno
    Uređeno od strane bole77 (17.01.15 um 18:07 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Ne zelim nikog optuzivat al zaista interesantno da se cudne stvari desavaju na serverima koje pc igra,,npr,duplaju se heroji,,protivnicki off/deff se dijeli na jako puno dijelova i onda se takav salje u napad,,ekipi se aposlutno bzvze trose goldi na acc-eima na lud..sti ,,sad ovo sa ledinom i najjace od svega,,svi protivnicki savezi zgase acc-e i podju ca sa servera i ostave pc da se igraju sami sa sobom itd,itd,itd......zaista interesantno
    Mislis na ono kad smo razvalili cijeli server do arteva pa su se ukakili i izmislili neke bajke kao kolektivno gasenje hihi
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Ausrufezeichen Čitaj vrlo pozorno jer ću ovo napisati samo jednom!

pa da je napokon netko uspio povezati sve tragove koji su vodili tome da je zapravo PC iza svega sto ne valja na travianu. Već godinama to radimo i tek evo čovjek sad skužio! Svaka ti čast!
    Prije par dana sam sam baš i osobno poslao poruku u Njemačku s listom cropova koje ne želim vidjeti kad se probudim u ponedjeljak ujutro! Jednostavno mi smetaju na mapi. I bolje im je da se ne zahebavaju s tim! Inače, će svašta biti! Jer ja kontroliram sve admine, MH i moderatore. I tko mi što može! Travian će se igrati kako ja kažem i nikako drugačije!
    :air kiss:
    proxima a.k.a. voljeni vođa, noob i demagog

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sir oliver Vidi post
    pa da je napokon netko uspio povezati sve tragove koji su vodili tome da je zapravo PC iza svega sto ne valja na travianu. Već godinama to radimo i tek evo čovjek sad skužio! Svaka ti čast!
    Prije par dana sam sam baš i osobno poslao poruku u Njemačku s listom cropova koje ne želim vidjeti kad se probudim u ponedjeljak ujutro! Jednostavno mi smetaju na mapi. I bolje im je da se ne zahebavaju s tim! Inače, će svašta biti! Jer ja kontroliram sve admine, MH i moderatore. I tko mi što može! Travian će se igrati kako ja kažem i nikako drugačije!
    :air kiss:
    e za ovo imas pivu kad budem u Petrinji hahahahhaha
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma SWORDFISH's Avatar
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

svaka greška u radu servera više se ne zove bug nego PC
    PC Brus Vejn

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    za razliku od pojedinaca
    eto, zato si ti jedna vrlina na koju bi se trebala čitava hr domena ugledat.
    Pristojan, kulturan, ne vrijeđa suparnike, ženske ne naziva kurvama, ne miješa se u tuđa posla, ne pljuje ostale. Nije ti teško priznati kad je netko bolje od tebe

I još uz sve to ideš nagovarat, uvjeravat neke druge igrače da ne idu igrati u KRIK, jer cu ih ja iskoristit i sjebat.
    stvarno kad čujem sve ovo sto je bilo od strane tebe u zadnjih par dana, ostanem razočaran, ali ajde, razumijem frustracije, ali aress, sve je to igra

Ajmo mi na pivu :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    eto, zato si ti jedna vrlina na koju bi se trebala čitava hr domena ugledat.
    Pristojan, kulturan, ne vrijeđa suparnike, ženske ne naziva kurvama, ne miješa se u tuđa posla, ne pljuje ostale. Nije ti teško priznati kad je netko bolje od tebe

I još uz sve to ideš nagovarat, uvjeravat neke druge igrače da ne idu igrati u KRIK, jer cu ih ja iskoristit i sjebat.
    stvarno kad čujem sve ovo sto je bilo od strane tebe u zadnjih par dana, ostanem razočaran, ali ajde, razumijem frustracije, ali aress, sve je to igra

Ajmo mi na pivu :pivo:
    ajde mi ti onda reci kako nazvat žensku osobu koja ti šalje svoje privatne slike kako guta različita muška spolovila po javnim wc-ima .. ili neznam možda si tako odgojen pa ti to normalno... zapitaj se radije ... možda je nekome ono šta je za mene... dama noći možda je to za nekoga opis majke..ili nešto uzvišeno...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    ajde mi ti onda reci kako nazvat žensku osobu koja ti šalje svoje privatne slike kako guta različita muška spolovila po javnim wc-ima .. ili neznam možda si tako odgojen pa ti to normalno... zapitaj se radije ... možda je nekome ono šta je za mene... dama noći možda je to za nekoga opis majke..ili nešto uzvišeno...
    ajde onda kolega, onda se slazem sa tobom

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4