Stranica 89 od 363 PrvaPrva ... 3979878889909199139189 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 881 do 890 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The Thor Vidi post
    Ja nisam neki stari iskusnjara u ovoj igri,igram dok imam vremena..ali 1 dan 10 meta fejkat ,pa zatim sljedeci dan još 10 meta + pravi napad..jeli to moguce da od 4 saveza na jednom mjestu skupi se minimalac 200-250k deffa..i + niti jednog od šefa nije bio pravi napad..svaka čast onome tko s PC može ratovat,njega za predsjednika!
    Uz to od ta 4 saveza..većina offeri
    kme kme kme....
    spustite se na zemlju,maknite razne teorije urota i uživajte u igranju protiv PCa ...a možda i nekaj naučite od njih

sad sam vidio reporte,čestitke Nonu na ovakvoj "akciji" tjedan dana prije dolaska arteva :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    kme kme kme....
    spustite se na zemlju,maknite razne teorije urota i uživajte u igranju protiv PCa ...a možda i nekaj naučite od njih

sad sam vidio reporte,čestitke Nonu na ovakvoj "akciji" tjedan dana prije dolaska arteva :cerek:
    daj uvik imas komentare za pljuvat po nama..dok smo prolazili i katali muha se nije čula..zabije se..pa ovo je igra..ali tolko dignu se zivci i sve kad jedan jaki,najjači PC nezna zaustavit deff bez špije i skatat crop bez malo "šporkice" ..zato dado gledaj nase reporte,dok ti klikas kuce

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

daj uvik imas komentare za pljuvat po nama..dok smo prolazili i katali muha se nije čula..zabije se..pa ovo je igra..ali tolko dignu se zivci i sve kad jedan jaki,najjači PC nezna zaustavit deff bez špije i skatat crop bez malo "šporkice" ..zato dado gledaj nase reporte,dok ti klikas kuce
    aha, sad je špija u igri.. a to šta se napadali acc Brus Vejn na dan kad je Batman Početak na tv, to nema veze ?? ha?

čestitao si ujutro, svaka čast, sad budi inteligentan pa se posveti klikanju..

a to kaj vam reporti izgledaju ko da ste napadali deffom, nije naš problem.. :kid:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Barem imamo muda
    a i da su svi ljudi pravi čovjek..na forumu bi bila tišina sad
    imate muda...al izgleda malo manje u glavi
    s1 Ševa

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ne klikam kučice da klikam bil bi u top 10

al malo gledam tvoj report i plačem od smijeha,zar ste stvarno sa tim offom mislili biti klineri? omjer konjice i batina posebno upada u oči

nije ni čudo kaj su vam svi ostali krivi kad ne znate ni pravi off napraviti,a kamoli nekaj drugo
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ne klikam kučice da klikam bil bi u top 10

al malo gledam tvoj report i plačem od smijeha,zar ste stvarno sa tim offom mislili biti klineri? omjer konjice i batina posebno upada u oči

nije ni čudo kaj su vam svi ostali krivi kad ne znate ni pravi off napraviti,a kamoli nekaj drugo
    Da malo pogledas jedini sam teut s malo vise offa..sigurno nece rim il gal ic prije mene..a i svaku akciju probijam tako da nemogu ko veni odjednom ic s skor 30k bata i tako..

Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od blitz Vidi post
    imate muda...al izgleda malo manje u glavi
    mi nemozemo protiv vas...to je ocito i realno..al nismo ko vi da s 50 offera ste u 100 dana rijesili dva igraca

Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    aha, sad je špija u igri.. a to šta se napadali acc Brus Vejn na dan kad je Batman Početak na tv, to nema veze ?? ha?

čestitao si ujutro, svaka čast, sad budi inteligentan pa se posveti klikanju..

a to kaj vam reporti izgledaju ko da ste napadali deffom, nije naš problem.. :kid:
    čestitku ste zaslužili koliko deffa imate,al za kako ste doznali to nisma bas siguran
    s deffom se tesko dobije 20k bodova

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Da malo pogledas jedini sam teut s malo vise offa..sigurno nece rim il gal ic prije mene..a i svaku akciju probijam tako da nemogu ko veni odjednom ic s skor 30k bata i tako..
    ti još ne kužiš?
    dakle pravilan omjer je 3/1 koji svaki offer koji imalo drži do sebe napravi bez ikakvih problema

A sad sam vidio da vam je Luna u vodstvu,ako imate nju u vodstvu onda me niš ne čudi,kaj ti ne znaš kaj je ona napravila na s4? ja se još uvijek slatko nasmijem kad se toga sjetim kako je uneredila na sitanju potencijalno najveći ww off na serveru

Član foruma misko-8's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

mi nemozemo protiv vas...to je ocito i realno..al nismo ko vi da s 50 offera ste u 100 dana rijesili dva igraca
    Nemogu a ne primjetiti da si povecao broj nasih offera,
    a istovremeno smanjio broj unistenih sela.
    No ne cudim ti se ja, u strahu su velike oci, no ne zaboravi
    'zrno po zrno', 'kamen po kamen', 'igrac po igrac' to je nasa deviza,
    a vasa?
    ti si na potezu...-

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359