Stranica 90 od 363 PrvaPrva ... 40808889909192100140190 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 891 do 900 od 3627

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The Thor Vidi post
    čestitku ste zaslužili koliko deffa imate,al za kako ste doznali to nisma bas siguran
    s deffom se tesko dobije 20k bodova
    da, slažem se, teško je s deffom 20 k off bodova skupit, ali to je 1 od 7
    ostali imate bodova ko da ste pajceke natjeravali po oazama
    ne defaju se svi kao vi, prvo natrpaš sve u profilu s deffom, a za ostale ako ostane...
    Uređeno od strane cokolinozder (26.01.15 um 17:39 Uhr)
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Da malo pogledas jedini sam teut s malo vise offa..sigurno nece rim il gal ic prije mene..a i svaku akciju probijam tako da nemogu ko veni odjednom ic s skor 30k bata i tako..
    sad sam i ja pogledao reporte, gle nemoj se ljutit, ali bilo je pametnije ostavit one konjeke doma,bar bi ti nešto ostalo...
    još ako se uzme u obzir da ti koka u ručicama drži batinu... :palčina:

p.s. zakaj ste naljutili Taličnog? :kid:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Da malo pogledas jedini sam teut s malo vise offa..sigurno nece rim il gal ic prije mene..a i svaku akciju probijam tako da nemogu ko veni odjednom ic s skor 30k bata i tako..
    Di je problem? Išao sam u akcija ko i ti i to prvi ili drugi,gdje nismo našli deff,nije da sam jednom izašo nego izlazi off cijelo vrijeme pa naraste.

Akcija tjedan dana prije artova nema veze sa mudima,jednostavno je glupa,i to će reć 99% ljudi sa servera i tvoji suigrači sigurno.Prošli ste 3 puta bez problema skatali sela,kad tad ste se trebali skucat.To što ste se skucali u najgorem mogućem trenutku je netko zeznuo,ali nitko nije muljo i hakiro nego malo pogledaj fejkove kako su slani.

I još jednom da pohvalim igrača koji je osmislio i poslao ljude u ovu akciju,hvala vam na artovima.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Di je problem? Išao sam u akcija ko i ti i to prvi ili drugi,gdje nismo našli deff,nije da sam jednom izašo nego izlazi off cijelo vrijeme pa naraste.

Akcija tjedan dana prije artova nema veze sa mudima,jednostavno je glupa,i to će reć 99% ljudi sa servera i tvoji suigrači sigurno.Prošli ste 3 puta bez problema skatali sela,kad tad ste se trebali skucat.To što ste se skucali u najgorem mogućem trenutku je netko zeznuo,ali nitko nije muljo i hakiro nego malo pogledaj fejkove kako su slani.

I još jednom da pohvalim igrača koji je osmislio i poslao ljude u ovu akciju,hvala vam na artovima.
    ma nije to uopče bed sad če poslat brikija i fanatikosa:pece palacinke:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

evo kratak presijek grupacija tjedan dana prije arteva,imamo četri grupacije koje će se boriti za krajnju pobjedu
    Acc sam brojao samo u javnim savezništvima:

+/- SC&Krik cca 120 acc,čist kvadrant
    +/+ NAV&PTSP cca 150 acc,čist kvadrant (asimiliran )
    -/+ je spojen sa dijelom -/- NoN i ekipa cca 150 acc,tu bi rekao da ima puno više acc,ali sam brojao sam javna savezništva
    -/- PC&PiP cca 120 acc
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma travian je zakon's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post

Ovo ponavljajte i nek svaki od vas u NON-u nauči ovo napamet, a ne izmišljati igru

Član foruma gunner's Avatar
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

ljudi probali, nisu prošli i ok, šta sad treba mudrovat, oni igraju kako oni žele, u redu tajming nije dobar al njihova je to stvar, ajmo dalje klikat offove i deff i igrat se.
    kifla u <3

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    evo kratak presijek grupacija tjedan dana prije arteva,imamo četri grupacije koje će se boriti za krajnju pobjedu
    Acc sam brojao samo u javnim savezništvima:

+/- SC&Krik cca 120 acc,čist kvadrant
    +/+ NAV&PTSP cca 150 acc,čist kvadrant (asimiliran )
    -/+ je spojen sa dijelom -/- NoN i ekipa cca 150 acc,tu bi rekao da ima puno više acc,ali sam brojao sam javna savezništva
    -/- PC&PiP cca 120 acc
    jel ti to dadet nas stavio sa non ,mislim da si jako fulao neke stvari al jako

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    jel ti to dadet nas stavio sa non ,mislim da si jako fulao neke stvari al jako
    misli da zna,al nezna

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ti još ne kužiš?
    dakle pravilan omjer je 3/1 koji svaki offer koji imalo drži do sebe napravi bez ikakvih problema

A sad sam vidio da vam je Luna u vodstvu,ako imate nju u vodstvu onda me niš ne čudi,kaj ti ne znaš kaj je ona napravila na s4? ja se još uvijek slatko nasmijem kad se toga sjetim kako je uneredila na sitanju potencijalno najveći ww off na serveru
    ostavi se ti moje defferice..cuo sam,na greškama se uci,ali ona je bolja žena od 99% servera zato nije bit sve u iskustvu i igri

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913