Stranica 7 od 11 PrvaPrva ... 56789 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 61 do 70 od 105

Tema: Trenutno stanje na serveru

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Hamco Vidi post
    :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

stvarno zna ko koliko još traje server ?

Član foruma Korisničko ime's Avatar
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

traje 140 dana, a danas je 70 i neki. Znači malo više 60 dana...
    ex-hr1/hr19 - Rotkvica
    hr19 - Konrad
    hr3 - Cicika

Član foruma Rasputin's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Korisničko ime Vidi post
    traje 140 dana, a danas je 70 i neki. Znači malo više 60 dana...
    Tribalo bi to malo produžit da se ovi pokemoni isprimištaju iz saveza u savez dok zaborave kojem savezu pripadaju.
    Primjetih u razgovoru s nekima da ni ne znaju u kojem su savezu.
    E za takve je dosta 140 dana, i previše. Ovi koji još znaju di su evo jedan primjer pa ih slijedite. ("možeš li mi dat report zabijanja xyz", "pa pogledaj na selu", "kako ću ja to vidit kad nismo u istom savezu", "jeste jeste", "aha")
    Jeeebeeenoooo

@ farma

Pogledaj post broj 19 i stanje na serveru na početku
    Uređeno od strane Rasputin (05.03.15 um 04:04 Uhr) Razlog: farma kaka

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

tuljani vračajte me na prvo mjesto branitelja kak god znate, inače vam dižem šator ispred veleposlanstva :paladinko:
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od farma Vidi post
    A mislim da sam dobro opisal stanje, kakvo je bilo u trenutku pisanja.
    o2 i KG su napravili spajanje i bili jedini veci savez, oko 50 njih prema ostalima sa 30-40 otprilike.
    S tim da su ostali igrali svaki za sebe, bar moj savez tada.
    Nemojte me krivo shvatit, odlicni ste i sigurno ste jaci od svih skupa.
    Ali moral sam komentirat postove tipa: par igraca pomelo cijeli server
    Pa sto lazes ovaj napaceni narod. Nas 50 u savezu je megakoalicija daj me nemoj! Od pocetka servera je postoja megashit od vase strane Shiled sa 3 winga - VOS sa wingom - ATJ ili kako god da su se zvali, i sad jos ste si dodali TGA i THE sa svojim wingovima.

I ti ces meni rec da smo MI KOALICIJA !? I da vi jadni niste uopce igrali skupa od pocetka servera, tu pricu nekome drugom prodaj a ne ovdje.
    :banned:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Mist Vidi post
    Pa sto lazes ovaj napaceni narod. Nas 50 u savezu je megakoalicija daj me nemoj! Od pocetka servera je postoja megashit od vase strane Shiled sa 3 winga - VOS sa wingom - ATJ ili kako god da su se zvali, i sad jos ste si dodali TGA i THE sa svojim wingovima.

I ti ces meni rec da smo MI KOALICIJA !? I da vi jadni niste uopce igrali skupa od pocetka servera, tu pricu nekome drugom prodaj a ne ovdje.
    Kako si me nasmijao nisam se mogao sjetit di si igrao s1 i onda kad sam malo prevrtio proslost vidio da si igrao u onim prijateljima :cerek: :cerek:. Tuzno je kad je neko igrao u koaliciji 2 kvadranta i onda nekog drugog naziva jadnicama:brukica:
    Ps i zaboravio sam kako si ujedinio pola s5 kao voda uskoka :cerek: :cerek:
    Uređeno od strane SC KILLER (05.03.15 um 13:19 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Mist Vidi post

Nisam ti ja nikakav shield. A sad kad si već počeo tu temu i počeo nas nazivati jadnicima.
    Meni je jadno što su se o2 i KG ujedinili na odgovor velikoj koaliciji od shielda.
    Šta ste se uplašili djece? ATJ je sa 5 igrača i 10 napada rasturio shield v jednom danu, nisu djeca znala koje su off a koje deff jedinice.
    Nemam ja ništa protiv savezništva, koalicija i ostalog. Ali ve ste se vrlo rano spojili i imali 50 članova malo jačih, naprema drugih prosječnih 30( THE, TGA, PPZ, ATJ koji nisu međusobno surađivali). A razlog ste vidjeli u shieldu i VOS-u kojih nema nigdje trenutno. A sad ako vam je čudno što će se ostali savezi udružiti ako žele pokušati pobijediti, neka vam i dalje bude, ali meni je to sasvim logično.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Rasputin Vidi post
    @ farma

Pogledaj post broj 19 i stanje na serveru na početku
    Pogledao sam. I odlično ste procijenili da vam je ta velika koalicija najveća opasnost.
    Nijedan drugi ozbiljniji savez nije krenuo u neka spajanja. Svi su negdje na brojki 30-tak članova.
    Sve vrlo ravnopravno, dok vi niste napravili savez od 60-tak članova.
    Tako da se sad možeš zapitati tko je to zapravo napravio splačinu od servera!?
    Ja vidim da ste vi napravili prvi korak.
    A sad smisli nešto zanimljivo i uvjeri me da sam u krivu.

Član foruma Rasputin's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Kako si me nasmijao nisam se mogao sjetit di si igrao s1 i onda kad sam malo prevrtio proslost vidio da si igrao u onim prijateljima :cerek: :cerek:. Tuzno je kad je neko igrao u koaliciji 2 kvadranta i onda nekog drugog naziva jadnicama:brukica:
    Ps i zaboravio sam kako si ujedinio pola s5 kao voda uskoka :cerek: :cerek:
    Sad mi ništa nije jasno. farma piše o hr19 i napiše da je o2 megakoalicija, na što Mist reagira da se radi o savezu sa 48 članova i da to nikako ne može bit megakoalicija.
    Tu se valjda slažemo. Onda dođeš ti i napišeš da te nasmijao jer je on na nekom drugom serveru napravio megakoaliciju. kakve to veze ima sa hr19 i šta je tu smišno toliko da ti je post šaren od tih debilnih smajlova.
    Jesi napisao išta o hr19, o sebi na tom serveru ili samo misliš da si zabavan. wtf
    To bi bilo u rangu kao da te ja sad pitam jesi ti onaj što voli započet 10 servera i ne završit nijednog. Zaboli me k... Prekidaš ljude u dubokoumnom razgovoru o hr19 i daj malo toga da se i ja nasmijem :brukica:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913