Stranica 14 od 24 PrvaPrva ... 41213141516 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 131 do 140 od 232

Tema: Trenutno stanje na serveru

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Pa ok je to sto se brine,cujem da salmonela vlada pa eto bolje sprijecit nego lijecit,ajd ti odma na pregled dok nebude kasno
    Ma moja muda su u izuzetnom stanju sa odličnim sjemenom(da ne kažem prvoklasnim) tako da nema te salmonele šta će me sprečiti da i dalje mlada dama nema mokre snove dok spava u najmilijem naručju kako je gore izjavila

http://prntscr.com/6ph52k Opa,evo i izmjene
    Uređeno od strane zimzeleni (04.04.15 um 17:50 Uhr)
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

:cerek:
    zlocesti neki ljudi ti,auf zaboravih kako se zovu
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma Dvorska luda's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

anileo mogli ste nam se neki iduci server vratit na ++ sa vama je bilo zanimljivije nego sa rudarima.poslije fajtanja cili server jos cu im proc kroz ww pa di to ima :brukica:
    OSV...GINKO team

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Dvorska luda Vidi post
    anileo mogli ste nam se neki iduci server vratit na ++ sa vama je bilo zanimljivije nego sa rudarima.poslije fajtanja cili server jos cu im proc kroz ww pa di to ima :brukica:
    Pa može red bi bio više,da sam ja znao da ćete i ovaj server na + + mozda bi i dosao,ali ovaj server sam počeo kao gold nalog prijatelju pa ostao. Znam samo da mi je Kata rekla da idete na hrx kad ste se ugasili na pola rsx-a,ali nisam znao di. A imas skype za neke ubuduće partije,čeka se oće li TNT uzvratiti gostovanje na bax a i slovenski zimski se spominje. A vidim tebi je zanimljivo na kotama sudeći po off poenima. Pozdravi juru,branka i katu,živili :cowboy:

P.S na naš deff ste se kucali kod slagača
    Imaš ti posla sa ovakvim ženama na kotama kao ja?
    http://prntscr.com/6pod1j
    Uređeno od strane zimzeleni (05.04.15 um 02:45 Uhr)
    Hr1-Proleteri

Član foruma Dvorska luda's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Pa može red bi bio više,da sam ja znao da ćete i ovaj server na + + mozda bi i dosao,ali ovaj server sam počeo kao gold nalog prijatelju pa ostao. Znam samo da mi je Kata rekla da idete na hrx kad ste se ugasili na pola rsx-a,ali nisam znao di. A imas skype za neke ubuduće partije,čeka se oće li TNT uzvratiti gostovanje na bax a i slovenski zimski se spominje. A vidim tebi je zanimljivo na kotama sudeći po off poenima. Pozdravi juru,branka i katu,živili :cowboy:

P.S na naš deff ste se kucali kod slagača
    Imaš ti posla sa ovakvim ženama na kotama kao ja?
    http://prntscr.com/6pod1j
    Pa znas da smo mi uvik na ++,samo dodite ne stidite se,naravno samo ako ste naucili malo bolje igrat i pruzit donekle kontru kakvu, tim bolje sta ste uz slagaca veci ce vas gust bit pogasit,samo nemojte da vam bude deja vu u pola servera da se opet pogasite,a ja nisam otisa u pola rsxa,ja i rocknrolla smo ostali na mapi do kraja,a to sta su moji otisli u pola servera se dobro zna zasto su otisli to necu komentirat,jer mi smo svoji,zasebni i posebni,a i nije ni sad kasno da se na hrxu povatamo unatoc off poenima, naravno ima se jos offa :pivo::pivo::pivo:
    OSV...GINKO team

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Dvorska luda Vidi post
    Pa znas da smo mi uvik na ++,samo dodite ne stidite se,naravno samo ako ste naucili malo bolje igrat i pruzit donekle kontru kakvu, tim bolje sta ste uz slagaca veci ce vas gust bit pogasit,samo nemojte da vam bude deja vu u pola servera da se opet pogasite,a ja nisam otisa u pola rsxa,ja i rocknrolla smo ostali na mapi do kraja,a to sta su moji otisli u pola servera se dobro zna zasto su otisli to necu komentirat,jer mi smo svoji,zasebni i posebni,a i nije ni sad kasno da se na hrxu povatamo unatoc off poenima, naravno ima se jos offa :pivo::pivo::pivo:
    Mislim da ovakvi serveri nikako ne mogu biti mjerilo neke ozbiljnije igre Kazem ti na zimu valjda budete upuceni gdje ce biti fajt pa dojdite i vi,ako ekipa uopce vasa zeli doci,cujem da se nekima ne igra vise za OSV radi samovolje hrvoja i jure Bila bi tuga da nema ofa vise,treba moci protiv kompjutera igrati...
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Mislim da ovakvi serveri nikako ne mogu biti mjerilo neke ozbiljnije igre Kazem ti na zimu valjda budete upuceni gdje ce biti fajt pa dojdite i vi,ako ekipa uopce vasa zeli doci,cujem da se nekima ne igra vise za OSV radi samovolje hrvoja i jure Bila bi tuga da nema ofa vise,treba moci protiv kompjutera igrati...
    cuj, ne igra im se za OSV? Ma kakva samovolja hrvoje i jure, ja sam u savezu za provodjenje terora i samovolje.
    ekipa ide po dogovoru, e sad, da idemo kao na rsx u dogovoru s nekim savezima ili igracima, pa da nas lagano podju napadat, nece ici. od sada pa zauvijek, samo mi
    i da, zapamti, uvijek smo na ++, uvijek

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Je li to sporedni off? :cerek:

Član foruma Nidza Official's Avatar
    Registriran
    Jan 2015

Uobičajeno

Citat Citat od picek123 Vidi post
    Je li to sporedni off? :cerek:
    To je samo jedan off sa kojim se igralo ceo server,samo 2 puta bo,videcemo tvoj off klinac

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913