Stranica 19 od 24 PrvaPrva ... 91718192021 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 181 do 190 od 232

Tema: Trenutno stanje na serveru

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

dobar server

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Cestitke ekipi na offovima kaj bu tuntlavi opet popusil server
    Da ekipa iz VOK-a treba skinuti kapu na offovima...doduse udarili su na WW na kojem nije bilo previse deffa al to ne umanjuje snagu njihovih offova.... a cuj tko zna mozda dogovori jos nekog osim UZRIGV-a, OVISNIKA I LEGENDI da nas napadnu

Član foruma dgalovac's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od picek123 Vidi post
    ..... a na kraju nitko veci nije imao...
    nije točno, moj je veći ...
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Član foruma
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dgalovac Vidi post
    nije točno, moj je veći ...
    Koji si ti ?

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Mega koalicija zadaje posljednji udarac.... Neznam kome na kraju cestitati ako tunto izade na 100 lvl,posto je okupio oko sebe citav server...
    Uređeno od strane Rev - RAP°Co (18.04.15 um 21:04 Uhr)

Član foruma dgalovac's Avatar
    Registriran
    Oct 2012

Uobičajeno

Citat Citat od picek123 Vidi post
    Koji si ti ?
    čuj koji? ja, eto koji. i imam najveći. :cowboy: možete jedino gristi nokte.
    dario - corto maltese, ѕριη® for ever.

Uobičajeno

Citat Citat od Rev - RAP°Co Vidi post
    Da ekipa iz VOK-a treba skinuti kapu na offovima...doduse udarili su na WW na kojem nije bilo previse deffa al to ne umanjuje snagu njihovih offova.... a cuj tko zna mozda dogovori jos nekog osim UZRIGV-a, OVISNIKA I LEGENDI da nas napadnu
    Molit ću lijepo da se UZIRIGV ne povlaći po teorijama zavjere o koaliciji sa BP-om i ne znam s kim sve već ne. Mi smo server odigrali fer i korektno za razliku od nekih koji su svoje saveznike nahuškali na na naš ww bez obzira na potpisani NAP od početka servera. Osim toga cijeli server smo odigrali sami. Od saveznika nismo tražili ama baš ništa, osim u jednoj situaciji i onda smo dobili da ne kažem kaj. A da ne pričam da kad se potpisivao nap da nas se dovelo pred gotov čin i dogovor. Pa prema tome molim lijepo Raptor da se pokrije ušima i ne spominje naš savez.
    Rekoh NEKA BUDE SVJETLOST! Pritisnuh prekidač i- BI SVJETLOST. Šta sad da mislim o sebi?

Član foruma
    Registriran
    Apr 2015

Uobičajeno

Citat Citat od Patuljasta Vidi post
    Molit ću lijepo da se UZIRIGV ne povlaći po teorijama zavjere o koaliciji sa BP-om i ne znam s kim sve već ne. Mi smo server odigrali fer i korektno za razliku od nekih koji su svoje saveznike nahuškali na na naš ww bez obzira na potpisani NAP od početka servera. Osim toga cijeli server smo odigrali sami. Od saveznika nismo tražili ama baš ništa, osim u jednoj situaciji i onda smo dobili da ne kažem kaj. A da ne pričam da kad se potpisivao nap da nas se dovelo pred gotov čin i dogovor. Pa prema tome molim lijepo Raptor da se pokrije ušima i ne spominje naš savez.

http://travian-reports.net/hr/report...0c,15016082515

Uopce niste zajedno rusili nas ww..... mogu ti naci jos 10 ovakvih logova.... a to da smo nekog nahuskali.....sta ste ocekivali da cete dignut ww bez da vas itko ne napadne....pa odite igrat farmu na face tamo nema napada...i mozete u miru klikat....:nema odmora:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Patuljasta Vidi post

Nitko nije nikog nahuskao . A sto se tice NAP bili ste ponudjeni i za WW nitko VAS ili nekog drugog nemoze naterati vi ste odabrali svoju opciju i to je to nema tu debate svaka cast UZRIGU nekolicini igraca. ..:tough:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

evo da se javim i ja iz ekipe VOK-a...
    mi smo dolsi na server da se osvetimo nekim pe.... ali kad njih nije bilo onda smo odlucili da pocistimo ww od uzigriv koji realno nisu imali šanse za pobjedu jer su bili sami i preslabi za taj podhvat...
    pa da ne mi odlucujemo server onda smo tamo offove isparaznili.....
    sta se tice raptora i bp koalicije nismo htijeli nikoga dirat jer vecinu igraca znamo sa prijašnjih servera i sa vecinom smo si dobri... pa je tako ispalo....
    server je bio jako dosadan i za kur..... al sta je tu je.... offove i ostalo necu komentirat.... nadam se samo da ce na zimski hrx doci neka kvaliteta ekipa sa kojim ce se isplatit torist vrijeme na borbu...
    ovim putem cestitam pobjednicima tko god bili....
    i cestitam na dobroj igri nasim igracima u voku i mojim prijateljima...:
    apophisu kao dualu, terci, kseni, psyhu, joletu,damjanu, goranu, zvoki, dp92, e.r.jr., eazy-u, ludom konju i nasoj nikolini koja je jedva i igrala ovaj server... i ostalim vokovcima na serveru....
    a ostalima porucujem da kad budu imali ovakve ljude za suigrace onda ce lako digut koji god server...:paladinko:

l.p. Capitan Jack acc GOD
    vfstjkbvdfgf....hfhfh...utzrcc:S

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4