Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 38

Tema: Borbeni izvještaji

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

bravo bloomica, sve im ruši, pokaži ko je glavni na s2 :cowboy:

sretno do pobjede

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

jedino off od ukumea nesta vrijedi, ovo je jad i bijeda s obzirom da cijeli server igrate cim city i branite se...

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Idemo dalje....
    Ovaj put smo mi na strani branitelja,ali posto vec i vrapci znaju da smo slabi sa deffom mislim da smo cist solidno prosli....

http://travian-reports.net/hr/report...2d,233620b6bc4
    veze oni nemaju sto ko ima
    to su samo price i pricice da jrk ima malo deff
    : Lock:

Član foruma
    Registriran
    May 2014

Uobičajeno

ptsp mrzi ovnove
    : Lock:

Član foruma emir123's Avatar
    Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

prije nego bilo sta objavite od reporta, pocnete se hvaliti ili objelodanite svoje misljenje dobro razmislite sta pisete,
    dalje

ne ide mi u glavu kako neko moze tu da se hvali i likuje a gubite tako artove po serveru ? i to koje ? pa dajte ba sta vam je...

ovo je komedija i jednih i drugih... iako ne igram-pratim stanje na serveru, ovo oko offova je smijanje tesko, a oko deffa... da ne govorim... posebno me iznenadilo ovo " i vrapci na grani znaju da smo tanki sa defom", mislim stvarno ? i onda neko napise mi imamo po 2 offa..... hahahha,
    zahebano je kad ima puno ego tripova u savezu, al je jos zajebanije kad ti ego triperi nemaju pojma sa igrom nego samo lupaju ko maksim po diviziji

hvala i lp

Član foruma
    Registriran
    Dec 2014

Uobičajeno

Sta dva , imam tri offa , nemojte lagati ovaj napaceni server ...

Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Pa koliko se sjecam i ti si bio u tom savezu,izbrisao si se,sad jel zbog ega drugih ili zbog svog neznam....
    Da imamo po dva offa ,al nemamo deffa i sto je tu cudno,imamo 80%offera i 10%aktivnih deffera,ostalih 10% je idi mi dodji mi. I uopce ne vidim svrhu tvojeg pljuvanja,ako je ti vidis pojasni mi.
    e tu sam te cekao,
    1
    da bio sam, izasao ? jer sam ovo sve i prije govorio, vidio dje situacija vodi i znao sam sta ce se desiti, kad se nekoga zamoli da igra deff dobijes odgovor "ja nikad u zivotu necu igrati deff" "prije bi se obrisao nego igrao deff" i sl, pametnom je to dosta sta sma zelio sa ovim reci
    2
    zasto sam se izbrisao ? jesam li se izbrisao ? to je bolje pitanje,,,, sad cete reci da su me izbacili sa acca ha ha ha
    2.1
    "al nemamo deffa i sto je tu cudno,imamo 80%offera i 10%aktivnih deffera,ostalih 10% je idi mi dodji mi"
    evo sama si sebi skocila u usta,, i necu nista dalje da govorim
    2.2
    akcije ? jedini ko je slagao akcije je bio šiljo, i jedini se on cimao oko istih, a svi ste se kitili njegovim perijem, kad su posebni artovi pali citav server je likovao i ismijavao ove druge, u vezi toga ide i 2.2.1
    Ne mogu da saljem napade poslje 12 navecer jer mi neda mama !?!?!?!?!? /odlican offer sa puno iskustva najbolji ikad ima dva offa masina , mrcina, igracina, legenda uzor i idol moj / sad mi reci molim te da taj igrac nebi bio bolji kao deffer,,,, jel to moj ego ili sta ?
    2.3
    oces da pricam o aktivnim i neaktivnim igracima ? pa tu ima i smedjih tackica :snijeg::snijeg::snijeg: milina
    i kad ih se kika ovi ih drugi vrate u savez klap klap
    .
    .
    .
    .
    .

3
    pljujem ?

jel se osjecas da te pljujem ?

to sto kazem da su ovo smjesni offovi, zasto je to pljuvanje?
    isto tako i kad kazem da je smjesna kolicina deffa u ww, aj mi molim te objasni zasto je to pljuvanje ?

isti ti tvoji mega offeri, najjac igraci ikad, kojima mama ne da da salju napade poslje 12 navece su trebali igrati deff, i nebi bilo nikakvih problema, ko je tu zakazao i sta je tu zakazalo ja stvarno ne znam, mozda sam ja krivac jer pjujem, to niko nece znat ko ni dal je covjek krocio na mjesec..

najgore od svega je sto ovdje niko nece da prihvati kritiku, ali ce se uvijek hvaliti i likovati okolo sa ovim ww offovima od 15-20k konja, to nije pljuvanje nego cinjenica da je smijesna cifra !

i dalje nemoj mi molim te prosipati tu pricu o mom egu, kome sam ja ikad prosipao svoj ego aj mi reci i navedi primjer MOLIM TE !

eto od 60 ljudi u 2 saveza 80% offera to je 50 acca i ne moze se napraviti pola milje deffa na off accima za ww fazu ? i to je moj ego je li ?

da ne govorim o gubitku BV-a u fazi kada su offovi na hranjenju po oazama, i gubitku velikih izvidjaca, to je sve moj ego izvini necu vise pljuvati
    Uređeno od strane emir123 (23.09.15 um 19:06 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2014

Uobičajeno

pa realno ovo je jedan od losijih servera, eno nema ni 400 igraca na serveru hahaha
    a ofovi isto losi, akcije od kad se siljo obriso nigdje na vidiku, bile 2 mozda, znaci mjesec dana igranja simsa

znoji mi se noga topi mi se drogaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Registriran
    Aug 2012

Uobičajeno

ma ja mislim da je to moj ego

Član foruma The Thor's Avatar
    Registriran
    Jul 2014

Uobičajeno

opet pukla velika ljubav :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:: cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:
    new

Slične teme

1. Borbeni izvještaji s5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 01.08.16, 14:30
  2. Borbeni izvještaji s4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 18.01.15, 21:05
  3. Borbeni izvještaji s5
    By MOD_Superhik in forum hr5