Stranica 128 od 266 PrvaPrva ... 2878118126127128129130138178228 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,271 do 1,280 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Kakve veze ima kova sa ičim tu
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Rudi,,odigrao sam sve (il skoro sve) servere koje je SC igrao ,,pocevsi od onog prvog t4 kad je savez nastao..i vjeruj mi da se nebi mjenjao ni za koji osvojeni server..da bi bilo lijepo da se s1 osvojio,,bi svakako,,i da se kalkuliralo moglo se,,al to onda nebi bilo to,vjerovao ti meni ili ne..btw i Kova i ekipa su fer priznali kako su prosli u onom jednom srazu kad se dogodio direktni rat,,tako da..je da su oni tada vec bili sto se kaze na zalasku karijere al to je vise nebitno za ovu pricu..

Vidim da je nocas nekoliko arteva promjenilo vlasnika..mislim da je Elmov ulov najbolji svaka cast...
    Uređeno od strane bole77 (27.02.16 um 18:09 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Rudi,,odigrao sam sve (il skoro sve) servere koje je SC igrao ,,pocevsi od onog prvog t4 kad je savez nastao..i vjeruj mi da se nebi mjenjao ni za koji osvojeni server..da bi bilo lijepo da se s1 osvojio,,bi svakako,,i da se kalkuliralo moglo se,,al to onda nebi bilo to,vjerovao ti meni ili ne..btw i Kova i ekipa su fer priznali kako su prosli u onom jednom srazu kad se dogodio direktni rat,,tako da..je da su oni tada vec bili sto se kaze na zalasku karijere al to je vise nebitno za ovu pricu..

Vidim da je nocas nekoliko arteva promjenilo vlasnika..mislim da je Elmov ulov najbolji svaka cast...
    je i elmo uvjek izbaci of koj čovjeka izludi,kako misliš nebi mjenjao server za nijedan.Pa tebe čovječe smatram normalnim i ozbiljnim.jel ti znaš da je ovo sve danas na gold znaš,da to ljude košta.I onda kad se nađe par prepametnih pojedinaca,nažalost u to se ovo pretvorilo koje baš briga kolko su kolege iz saveza potrošile onda je to sranje.nemoj gledat te pojedince ,ti pojedinci ko i sbk i u navu i svugde navuku sav def kod sebe,kaje najgore se tu krajnje arogantno smiju nekom bokcu koj je skatan i nije mu savez cjeli poslao deff.E moj pajdo to za mene nije lijepa igrica.

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

falio si Rudi,,bas si falio..jer u ova dva saveza koja si spomenuo,,i SC i Nav,, dok sam ja igrao u njima nije se nikad defalo na taj nacin kako si ga ti naveo,,deff je uvik isao tamo di bi se u tom momentu "izgatalo" da bi mogli ici napadi i uopce nije bilo bitno ko je sef saveza..i nebi vise o starim serverima
    a kako ovaj server Nav igra nebi znao,al cisto sumnjam da i na ovom serveru sefovi vuku sav deff sebi..al ti mislis da je ovo bio sav Navov deff koji ste nasli kod Rozi ? Pa ste ga lakocom probili..

znam ja zasto tebe Crni boli,,al mi nije jasno kako vise ne prebolis drlja server
    Uređeno od strane bole77 (27.02.16 um 20:22 Uhr) Razlog: bzvze

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Rudi je nervozan jer je shvatio da bu opet popušil server
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

A i idu napadi na njega, nije mu lako.
    Btw, neka piše ko kaj hoće, meni ne smeta, niti sam ikome rekao da šuti. Tak da ak kome smeta, neka pišu o tome kako se gljivarili do arta. A SAD kao fajterski savezi. Igrajte svoje, a nas na miru molim
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

janezi jel se crveni???
    nesretna ljubav.. pali su razred ovi tvoji đaci cini mi se.. nije bio predmet cuvanje arta?
    posebno se zelim zahvaliti na velikom vs/vž-u a i na malom ludom
    nadam se da budete i drugi put darezljivi..

p.s. cuo sam da zilet-zica dobro cuva arteve

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    janezi jel se crveni???
    Tražim je na karti nema jeee, slovenijeeee
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    janezi jel se crveni???
    nesretna ljubav.. pali su razred ovi tvoji đaci cini mi se.. nije bio predmet cuvanje arta?
    posebno se zelim zahvaliti na velikom vs/vž-u a i na malom ludom
    nadam se da budete i drugi put darezljivi..

p.s. cuo sam da zilet-zica dobro cuva arteve
    Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Tražim je na karti nema jeee, slovenijeeee
    što letimo visoko, kako ću vam se smijat ako vam slome ta krila.. :cerek::cerek::cerek:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    što letimo visoko, kako ću vam se smijat ako vam slome ta krila.. :cerek::cerek::cerek:
    ja sam samo malo zapjevao, a i volio bi se skucati, treba te 19ice upregnuti

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913