Stranica 165 od 266 PrvaPrva ... 65115155163164165166167175215265 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,641 do 1,650 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    kao da ne znam kaj hoćeš
    zato vas biseru i ne diramo dok vas neznani lupaju....čak ni ne izviđamo više...
    i lijepo sam te pitao kad je zadnji put išao napad od nas na vas, samo si to prešutio, loši manipulatoru i generale...
    http://ts1.travian.com.hr/berichte.p...09872|b08591e3 neznani su se malo pogubili kak si rekel ajd ih gledajmo hehehe.E moj azri ti si nedokazan da ti atomska pukne iznad glave ti bi rekao da nije da je to vjetrić.Pustimo sad forum onima koji zaslužuju ak se slažeš

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    jel to znači da napokon igraju veliki rudlavi i veliki tramax zajedno u koaliciji

to bi bio vrh vrhova
    pa nekak sam ziher da bi to 3per htio.......
    al za tramaxa čist sumnjam
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od rudlavi cezar Vidi post
    http://ts1.travian.com.hr/berichte.p...09872|b08591e3 neznani su se malo pogubili kak si rekel ajd ih gledajmo hehehe.E moj azri ti si nedokazan da ti atomska pukne iznad glave ti bi rekao da nije da je to vjetrić.Pustimo sad forum onima koji zaslužuju ak se slažeš
    ovaj izvještaj nije izašao sa mog ACC. to je bilo tek da te malo zbrecam... a ti biseru svima objaviš javno koju sirotinju imaš u gg baš si bedak.....

pardon, ni report ne znaš napraviti
    pa to nitko i ne vidi

http://travian-reports.net/hr/report/40191749465
    ovak je bolje
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ajd dost je sad igranja u pijesku sa djecom....
    over and out

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

ovaj izvještaj nije izašao sa mog ACC. to je bilo tek da te malo zbrecam... a ti biseru svima objaviš javno koju sirotinju imaš u gg baš si bedak.....

pardon, ni report ne znaš napraviti
    pa to nitko i ne vidi

http://travian-reports.net/hr/report/40191749465
    ovak je bolje
    hehehe poznavajuci rudija sad ce biti kako je izgubio desetine milijuna deffa
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa nekak sam ziher da bi to 3per htio.......
    al za tramaxa čist sumnjam
    Nemoj nagađat igrajte svoju igru i mi čemo svoju.kao što reče čestitke na napadu,želim vam sve najbolje u idučim napadima,pa neče nas slovenci hebat.Jel tak azri,ups pa ti nemaš ništ sa njima pardon

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    hehehe poznavajuci rudija sad ce biti kako je izgubio desetine milijuna deffa
    pa sine brut da budem iskren vjerovao ti ili ne pitaj tripera mislim da bi do sad imao bar 120k defa da me nije naselio do dva najgora slovenca

Član foruma
    Registriran
    Feb 2016

Uobičajeno

Nemoj nagađat igrajte svoju igru i mi čemo svoju.kao što reče čestitke na napadu,želim vam sve najbolje u idučim napadima,pa neče nas slovenci hebat.Jel tak azri,ups pa ti nemaš ništ sa njima pardon
    A kaj ako hočemo?

Član foruma
    Registriran
    Nov 2015

Uobičajeno

koj dio ovog od milion def bodova nisi shvatio kod neznanih i def bodova kod nas dado,Nav je izveo dvije akcije i dobio si reporte,to je gaženje od nava dado?Jel tebi sinko dobro
    bile su dvije akcije protiv vas par koji ste pobjegli u zemlje treceg svijeta di se borite sa neznanim, a dolje smo vas sve pobrisali... nemoj zanemarivat one koji sad nisu u PTSPu jer nisu pobjegli gore u vase utociste na 100/20

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hey Bear Vidi post
    bile su dvije akcije protiv vas par koji ste pobjegli u zemlje treceg svijeta di se borite sa neznanim, a dolje smo vas sve pobrisali... nemoj zanemarivat one koji sad nisu u PTSPu jer nisu pobjegli gore u vase utociste na 100/20
    opet mlada i nadobudna nada meni su ti i triperu morfeus i istra susjedi,prouči ih malo.Prvi je još uzeo art brzina udaljenost sa katama 50min neprestalni napadi nemoj pričat ako neznaš

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913