Stranica 177 od 266 PrvaPrva ... 77127167175176177178179187227 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,761 do 1,770 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

hahahahha... lako nadopisat tak... slozim i ja lako reporte takve lazne
    niti su se sela tako zvala niti je hurem bio support, nego gg u kojeg nisi usao...
    tako da papcino bolje se pokrij po toj ruznoj faci i zacepi ta pogana usta :tough:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    hahahahha... lako nadopisat tak... slozim i ja lako reporte takve lazne
    niti su se sela tako zvala niti je hurem bio support, nego gg u kojeg nisi usao...
    tako da papcino bolje se pokrij po toj ruznoj faci i zacepi ta pogana usta :tough:
    uu uu tresi guzu

uu uu
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    uu uu tresi guzu

uu uu
    haha ajde ajde.. odustajem od prepucavanja sad nemam vremena.. nema se smisla prepirat s covjekom kojji je kadar i reporte prepravljat.. ak se ikad vidimo rjesit cemo to i gotovo :tough::tough::tough::tough:

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

čekaj, znaš da se zezam, i da sam dobar dečko
    šta voli tvoju guzu
    ko travu Drago Plečko

jebena stvar, jebenaaaaaaaaaaaaa

uu uu tresi guzu.. uu uu

http://prntscr.com/ah8hcw
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

haha ajde ajde.. odustajem od prepucavanja sad nemam vremena.. nema se smisla prepirat s covjekom kojji je kadar i reporte prepravljat.. ak se ikad vidimo rjesit cemo to i gotovo :tough::tough::tough::tough:

mačak meni na kraj nisu stale raznorazne vještice, terminatori, kraljevi, a bogme ni lordovi nisu dobro prolazili

evo neću više, ovo je zadnji post tebi...opet ćeš zbrisat pa će me još zajebavat lepi i šapa
    Uređeno od strane cokolinozder (19.03.16 um 16:32 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

ti si brisao acc.. ja sam samo otisao par mjeseci nakon toga radi obaveza u rl
    da pametnije ti je :tough::tough:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ček, jel to goldy ima tradiciju da ga brišu sa servera :kokice:
    s1 2015/2016 NAv u :lovju: i kaže on, pa nas svi kataju......Nemaš brige, mi smo slobodni zidari, svi nas ruše, a mi zidamo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

samo gledam i kontam, pa mora da su u obojice ko u konja, da prosti ta plemenita živina..
    nije ovo prepucavanje za bzvz sigurno, samo nastavite mi ostali pozorno pratimo, užasno nas zanima..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

jedini ko je brisao tada bio je attila... i to znaju svi kaj su igrali u sc-u taj server... i amen.. dosta

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jedini ko je brisao tada bio je attila... i to znaju svi kaj su igrali u sc-u taj server... i amen.. dosta
    i to je odgovor slovenaca na akcije šlapa i kompanije,jebote slovenci pa više tučete po meni i triperu nego ovo ovo se nemre ni nazvat akcijom jedino mi atile žao.Ovakve napade mi trpimo od početka servera i to od igrača na jedan sat i manje udaljenih da bi neko ,pogledao kartu pa skužio stvari.Nije od nava nego slovenaca nav je izveo dvije komando akcije.Za razliku od nava njihovi saveznici neznani su izveli mnoštvo,sad se čudite mudraci zašto nemaju defa ni ofa više.Al standardno nav ima.E moji slovenci neznate vi kaje nav.Najgore od svega kaj valjda ni neznate da se hvale da nas razbili umjesto vas hahahaha koje ironije:air kiss:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913