Stranica 198 od 266 PrvaPrva ... 98148188196197198199200208248 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,971 do 1,980 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma nesretna ljubav's Avatar
    Registriran
    Oct 2014

Uobičajeno

sve smo radilo po planu

sad vas znamo koga ste štitilo

gotovo ste ali vi to ne znate
    UVIJEK SAM TU BILA, RASPOLOŽENA SAM ZA PRAVU LJUBAF:cvjetic:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od nesretna ljubav Vidi post
    sve smo radilo po planu

sad vas znamo koga ste štitilo

gotovo ste ali vi to ne znate

A koga smo to stitili ?ne mozete nam nista i amem
    SC je zakon 8)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

čemu euforija!?
    zašto misliš da ste nam toliko bitni da je euforija radi vas i vašeg offa!?
    euforija je radi količine skupljenog defa prilikom ovih napada jutros..
    euforija je radi toga kako smo MI jučer odradili komplet defanje, to ko je sjeo na taj def nam je manje bitno..
    euforija je jer smo sebi dokazali da možemo i da ste isključivo mojom greškom, prošli put prošli kod evila, vidjeli gdje smo, kako i zašto pogriješili, ispravili pogreške i evo rezultata - 6 offova nije dobilo report količine defa..
    euforija je jer je lijep dan..

kad veličinu/jačinu naših offova komentira netko čiji off je skoro upola manji/slabiji, ja tu nemam šta dodat osim ako je već tako mal/slab, zkj ga još niste uhvatili!?

ne defa se igrač jer vidiš da ga se ne možemo nulirat!?
    jutros na plaćenike offovi
    bisi 3:30:00
    tibet 3:30:02
    N4ever 3:31:24
    keber 3:32:40
    Ronal Barbarian 3:36:43
    Julius 04:01:10
    vremena kao da se na WW ide, a tako djeluje i onih 2k kati u jednom valu..

ne defate igrače iz drugih razloga znanih samo vama, moje nagađanje je da ili nemate dovoljno defa za zasutavit ove offove ili ste do sada svaki put defali krivu metu..
    a da su nam offeri komični, jesu, točnije sve ove akcije završe komično.. pa ih tako svi deferi redom zafrkavaju za nesposobnost, na čelu sa mnom..
    http://prntscr.com/an7h55

o svim silnim podvizima na +/+ kvadrantu prije arteva slušam priče, ali reporte još vidjela nisam, pa ne znam šta tu imam skomentirat ko je koga kako pomeo.. ako vas "lako metemo", šta bi radili sa onima koje ste vi navodno tako "lako pomeli"..

da nemamo respekta prema protivniku zasigurno nebi od samog početka slanja napada i defanja sve odrađivali maksimalno ozbiljno i sa maksimalnim zalaganjem, rezultat to dokazuje..
    a da smo nadut narod zaključio si zbog par uništenih piksela na igrici, pa nakon toga hvalisanja po forumu!?
    kul

što se tiče kucanja solo na metu, naravno da može ić solo, a to će i napraviti kada i ako off postane prevelik problem, do tada odrađuje akcije radi svih onih koji možda ne žele zakucat off..

lijep pozdrav i dođite nam opet.. :party:

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post

čemu euforija!?
    zašto misliš da ste nam toliko bitni da je euforija radi vas i vašeg offa!?
    euforija je radi količine skupljenog defa prilikom ovih napada jutros..
    euforija je radi toga kako smo MI jučer odradili komplet defanje, to ko je sjeo na taj def nam je manje bitno..
    euforija je jer smo sebi dokazali da možemo i da ste isključivo mojom greškom, prošli put prošli kod evila, vidjeli gdje smo, kako i zašto pogriješili, ispravili pogreške i evo rezultata - 6 offova nije dobilo report količine defa..

kad veličinu/jačinu naših offova komentira netko čiji off je skoro upola manji/slabiji, ja tu nemam šta dodat osim ako je već tako mal/slab, zkj ga još niste uhvatili!?

ne defa se igrač jer vidiš da ga se ne možemo nulirat!?
    jutros na plaćenike offovi
    bisi 3:30:00
    tibet 3:30:02
    N4ever 3:31:24
    keber 3:32:40
    Ronal Barbarian 3:36:43
    Julius 04:01:10
    vremena kao da se na WW ide, a tako djeluje i onih 2k kati u jednom valu..

ne defate igrače iz drugih razloga znanih samo vama, moje nagađanje je da ili nemate dovoljno defa za zasutavit ove offove ili ste do sada svaki put defali krivu metu..
    a da su nam offeri komični, jesu, točnije sve ove akcije završe komično.. pa ih tako svi deferi redom zafrkavaju za nesposobnost, na čelu sa mnom..
    http://prntscr.com/an7h55

o svim silnim podvizima na +/+ kvadrantu prije arteva slušam priče, ali reporte još vidjela nisam, pa ne znam šta tu imam skomentirat ko je koga kako pomeo.. ako vas "lako metemo", šta bi radili sa onima koje ste vi navodno tako "lako pomeli"..

da nemamo respekta prema protivniku zasigurno nebi od samog početka slanja napada i defanja sve odrađivali maksimalno ozbiljno i sa maksimalnim zalaganjem, rezultat to dokazuje..
    a da smo nadut narod zaključio si zbog par uništenih piksela na igrici, pa nakon toga hvalisanja po forumu!?
    kul

što se tiče kucanja solo na metu, naravno da može ić solo, a to će i napraviti kada i ako off postane prevelik problem, do tada odrađuje akcije radi svih onih koji možda ne žele zakucat off..

lijep pozdrav i dođite nam opet.. :party:
    da pomeli nas čisto lako,da se nismo meli med sobom bi imao dva offa od vašeg najboljeg ofera ovaj server kolko sam izgubio defa radi slovenaca samo kod tripera,to da su i mene bacili u deff 30 i da opet imam defa ko tvoj najbolji napadač ofa nemoj potcjenjivat kolege slovence.jedno je nešto radit u miru a drugo kad te neko a taj netko je ofer koj je po meni jedan od najboljih do sad istra zabio 4 offa osvojio sa petim art i opet ima off,na jedan sat od tebe da opet ima of tak da nemojmo ko je koga sa lakočom,zapravo nije još niko nikoga,)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ovaj put se moram čak i složiti sa rudijem,egići i šlapice vi niste imali napad na sebe cijeli server slično kao i mi i nomadi,ako se ne varam bila je samo jedna akcija na nomade tako da je sasvim druga situacija svima nama sa offovima/deffovima nego slovencima i navu i ostalima sa ++

PC vidjet ćemo sutra ujutro s kakvim vi offovima raspolažete,a kakvim mi deffom raspolažemobit će zanimljivo štivo uz jutarnju kavicu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Da, mislim da cijeli razvoj servera uvjetovao Rudi, hvala ti puno.
    Mislim da još nisam vidio osobu koja je solo dobila ili izgubila server ,ali dođe i taj dan.
    Ovaj server završavam svoju travian karijeru,ali zato mogu reć, vidio sam sve.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Da, mislim da cijeli razvoj servera uvjetovao Rudi, hvala ti puno.
    Mislim da još nisam vidio osobu koja je solo dobila ili izgubila server ,ali dođe i taj dan.
    Ovaj server završavam svoju travian karijeru,ali zato mogu reć, vidio sam sve.
    zakaj solo spajla kako solo pa ja sam skoro sav svoj def izgubio kod tripera i za ptsp,kako mi možeš reč da sam solo nešto napravio na osnovu čega.podaci su ti tu i def i of,vjeruj mi najmanje def bodova slovenci imaju od nava i najmanje of bodova na nav. Ja neznam jel tolko teško pogledat neke podatke,nav je na ptsp izveo dvije prave akcije i tu se zakucalo preko pola od oba napada,to su statistike nemreš protiv toga.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

"nav je na ptsp izveo dvije prave akcije i tu se zakucalo preko pola od oba napada"

Ako je pola od oba ,a zabilo se više o pola,znači 1.5 negdje?
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    "nav je na ptsp izveo dvije prave akcije i tu se zakucalo preko pola od oba napada"

Ako je pola od oba ,a zabilo se više o pola,znači 1.5 negdje?
    da filozof samo da malo misliš to bi bilo da se skucalo pola od dvije akcije,čitaj malo bolje

Član foruma Old_Dog's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post

čemu euforija!?
    ....
    ...
    Apsolutna najbolja izjava na ovom forumu
    Čestitam

Slične teme