Stranica 203 od 266 PrvaPrva ... 103153193201202203204205213253 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,021 do 2,030 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Ne da ces dobit ovdi ban nego kad te sad tatticar bude tuzio nasmrkanom tatici ima da zavrsis na crnoj listi pa max neces vidit do 2025
    njegovo pisanje pokazuje njegovu kulturu i kučni odgoj
    da sam na mjestu Proxa i da nemam nikakve veze sa egićima automatski bi ga bacio van i naredio opće uništavanje acc jer je ovo kaj je napravio ili teška izdaja svog saveza ili javno pokazivanje suradnje,trečeg nema zato i je tako nervozan
    te priče oko date riječi na pivi se može mačku o rep objesiti

OT na reporte

svaka čast svima,PiP iskorištava egiće i zajedno rokaju po slovencima,NOMADI odličina akcija na PC

http://prntscr.com/aqfc7f

ovo se dugo nije desilo na hr serverima
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma blitz's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    njegovo pisanje pokazuje njegovu kulturu i kučni odgoj
    da sam na mjestu Proxa i da nemam nikakve veze sa egićima automatski bi ga bacio van i naredio opće uništavanje acc jer je ovo kaj je napravio ili teška izdaja svog saveza ili javno pokazivanje suradnje,trečeg nema zato i je tako nervozan
    te priče oko date riječi na pivi se može mačku o rep objesiti

OT na reporte

svaka čast svima,PiP iskorištava egiće i zajedno rokaju po slovencima,NOMADI odličina akcija na PC

http://prntscr.com/aqfc7f

ovo se dugo nije desilo na hr serverima
    dado nekad si bio dobar igrač i borio si se na travian mapi vojskom....izgleda se ne može živjeti na staroj slavi,pa si borbu prebacio na travian forum,pokušavaš atillu prikazati kao izdajicu saveza i napraviti razdor u pacijentima,nadam se da prox neće pasti na tvoje podmukle provokacije....na kraju,pokaži na savez koji nije u nekom tihom napu sa nekim (mislim na ove veče).
    s1 Ševa

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od blitz Vidi post
    dado nekad si bio dobar igrač i borio si se na travian mapi vojskom....izgleda se ne može živjeti na staroj slavi,pa si borbu prebacio na travian forum,pokušavaš atillu prikazati kao izdajicu saveza i napraviti razdor u pacijentima,nadam se da prox neće pasti na tvoje podmukle provokacije....na kraju,pokaži na savez koji nije u nekom tihom napu sa nekim (mislim na ove veče).
    dragi,kakve provokacije?
    pa ja pišem ono kaj vidim?
    zaboravljaš da su pacijenti obitelj i da se tu ne može napraviti razdor,to ni ne želim jer mada već par servera igram protiv vas ja se i dalje osječam pacijentom
    znači u tihom ste NAPu sa egićima pa lijepo to onda javno priznajte i ajmo dalje

samo kaj ni tihi NAP ne opravdava davanje najvažnijeeg arta suparničkom offeru jer taj off na kraju može završiti na vašem ww selu

ako niste u savezništvu onda dat savezu s kojim se realno boriš za osvajanje servera BO je za mene izdaja,oprosti to je samo moje mišljenje....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Feb 2016

Uobičajeno

Dado slazem se s tobom
    Svaka cast za akcije svima

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

čestitke Nomadima na akciji..finjak..jedan off obrisan, jednome 3/4...
    bravo bravo, zanimljivi reporti
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    hahahhahahaha alaj ste se ukakili s ovime sad do kraja...PC i egići znači surađuju :cerek:

Baš bi posudio art BO glavnom konkurentu za pobjedu

Džaba nama svima ostalima štancanje vojske i trošenje golda kad je server odlučen....
    Kako džabe? Pa borba je sad istok vs zapad, ako se ne konta PIP. Jedino ak misliš da se nemožete boriti protiv bogatog zapada :na karte: .

Član foruma
    Registriran
    Feb 2016

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    Kako džabe? Pa borba je sad istok vs zapad, ako se ne konta PIP. Jedino ak misliš da se nemožete boriti protiv bogatog zapada :na karte: .
    Nije misljenje vec realnost. Uostalom, jel negdje vidis ujedinjen "istok" ? Ubili ste server i svaku eventualnu neizvjesnost.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2015

Uobičajeno

ima li koji art viska, po mogucnosti BO, dovoljan je i mali

Član foruma Žile's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Mir i tisina.. Zar nema dogadanja?
    ima li kakav hof??? stavio bi ja svoj al neigram............. :p
    exS3-Tal shiar/exS1-Tango & Cash/comx2-Mio & Mao/S3-Kraljica Majka/S4-Žile1LWG exS4-PC Perla/S4-PC Žile/ S5-Loop-/S1-Staljin&hića/exS1-PD husky

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Žile Vidi post
    Mir i tisina.. Zar nema dogadanja?
    Cujem da si poceo koristit sampon za rast kose
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913