Stranica 213 od 266 PrvaPrva ... 113163203211212213214215223263 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,121 do 2,130 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    nemam ideje :(

sve se zna ko s kime i kako :(

da si barem opet egići i pisi frendovski razmjene art da mi daju materijala,ali i oni neče :(
    Dado,,si ovo napokon javno na forumu priznao da ste svi skupa..i nomadi i huntersi i lv i neznani i ko sve jos ne..ajd nek to bar neko i javno obznani brojnost u ww fazi ipak vele znaci + dva ww-a,,pa ak sad moze ona tvoja cuvena ljestvica favorita servera kad se sve zna,jel..

zimzeleni,,vec sam dobio reporte..isto fala :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Bole

evo jednom za svagda,ja mogu govoriti samo u svoje ime i u ime HUNTERSa

Naše WW selo je Masai i ako pobjedi Masai to je naša pobjeda.

Bilo bi suludo i glupo da se mi rokamo u ww fazi sa neznanima kad se egići&šlape neće rokat sa PCom jer imaju tihi NAP

Naravno ako izbacimo iz ww utrke i egiće&šlape i PC tad će biti druga priča,ali to je SF film...

Ako mi ispadnemo iz ww utrke naravno da je logički da nastavimo suportat jedino neznane,ali za mene to neče biti pobjeda...

ljestvica favorita je i dalje ista

1.šlape&egići
    2.PC
    3.Neznani
    4.NOMADI&HUNTERS&L.V.

p.s. daj proslijedi reporte
    Uređeno od strane DADOOZG (05.05.16 um 07:54 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Dado

evo jednom za svagda, možda iz 15. pokušaja svatiš

Naše WW selo je Black hole i ako pobjedi to selo je to naša pobjeda.

Bilo bi suludo i glupo da se mi rokamo u ww fazi sa PC-em kad se Nomadi neće rokat sa Nezanima jer imaju tihi NAP

Naravno ako izbacimo iz WW utrke i Nomade i Neznane onda će to bit druga priča.

Ako mi ispadnemo iz WW utrke, naravno da je logički da nastavimo suportat jedino PC, ali za mene to neće bit pobjeda.

ljestvica favorita i dalje je ista:

1.šlape&egići
    2.PC
    3.Neznani
    4.NOMADI&HUNTERS&L.V.

p.s. ja imam reporte
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Dado,,eto ti je Lepi sve razjasnio..kad se sve zna,da se zna (da tako stoje stvari na sve strane ja nisam dosad znao)

vidim da svako malo spomenes Atilino davanje arta Radamelu na prijateljskoj bazi (nije da je uobicajeno,al nije ni da se i prije nije tako nesto vec dogadjalo),,pa sam se na to nadovezao,,jer kako vidim vi (+,- i +,+) sasvim uredno setate arteve izmedju sebe..Lv uzima bo od Neznanih,,pa uzimaju sklade od Nomada(ostalo nisam pratio,to mi je onako usput za oko zapelo),,Huntersi i Neznani imaju nap i tako to,,al svaka cast pa si to javno i glasno obznanio da je ta "suradnja" izmedju tih svih nabrojanih gotova stvar (nije da se to nije i prije znalo )..tako da,,sto se mene tice ta je tema zatvorena...

p.s.reporti poslani
    Uređeno od strane bole77 (05.05.16 um 16:55 Uhr) Razlog: nisam /dosad) bio dovoljno upoznat sa stanjem na serveru

Član foruma tomato's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

a onda davajte te reporte. da ne bodem jedini sto ih nije vidija :(

Član foruma nesretna ljubav's Avatar
    Registriran
    Oct 2014

Uobičajeno

ni vi shvatilo ništa

ovo server je gotovo

dojdite na novi moj server, da vidilo tko je igra

ima novih mojih učenika odovde oko 30, budite hrabro i dođite
    UVIJEK SAM TU BILA, RASPOLOŽENA SAM ZA PRAVU LJUBAF:cvjetic:

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Bole

pa mi imamo javni savez ili NAP sa neznanima i L.V.

egići,šlape i PC glume da igraju sami,a međusobno razmjenjuju art,to može biti normalno samo nekom ko igra u toj koaliciji...
    To je ista stvar kao da Barca posudi Messija i Neymara Realu protiv Atletica...

Ako je vama svima potreban razlog za međusobnu suradnju u vidu toga kaj smo mi i neznani u napu onda ste fakat smiješni

opće poznata kuhinja na s1 je vidljiva i na ovom serveru,mogu samo biti ponosan kaj opet igram u savezu koji igra otvorenih karata
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Cisto radi statistike (sad kad su karte otvorene)...na serveru su tri strane

koalicija A
    1.Neznani -55 acc-a
    2.Nomadi -46
    3.Huntersi -37
    4.neznani2 -39
    5.Lv -24
    eto nas na 201 acc-u + par manjih savezica i vec smo na brojci od 220 acc-a + sam 99.9% siguran da ce Nav (47 acc-a) suportat ww od Neznanih...imate dva ww-a i tri mala bo

koalicija B
    1.Slapice -46 acc-a
    2.Egoisti -48 acc-a
    -ukupno 94 acc-a

koalicija C
    1.dva Pc saveza sa ukupno 88 acc-a

i ti sad cijelo vrijeme ides ovdje provuc tezu da je ok da se na jednoj strani okupi ekipa sa vise od 250 acc-a,,a na samu pomisao da bi se ostatak servera (manje od 200 acc-a) skupio na drugu stranu se grozis i pises da to nije ok Da je i od tebe previse je Ne tresi se,,disi,smiri se,,eto ti crno na bijelo da vas i u tom slucaju ima jos uvik vise i da ne stojite bas tako lose kako to ti ides prikazat...

Član foruma S4Le's Avatar
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

super su ti argumenti, a Nav igra vec 180 dana i nece nikog podrzat tu su jer im je dosadno? to ti nije palo napamet?

HUNTERSi su trenutno u SAVEZNIŠTVU sa NOMADIMA i SPS, imamo NNP sa Neznanima i L.V. ne smatramo neprijateljima, a ko sto mozemo primjetit, neznani imaju svoj ww, mi imamo svoj, mi smo na jednim koordinatama, neznani su na drugim, isto tako na kordinatama gdje su neznani ima jos oko 100 igraca koji nisu Neznani i koji vrlo lako mogu podrzat Neznani WW, tako da ne baljezgaj i pusti dadu, dado dodje jednom tjedno malo zasere i ode, on je tu samo da vas nervira...
    ex bax – g&br,BOSANSKI RATNIK, ex bax/rsx – AGRICOLA TEAM, ex rsx – BamBam, ex hr1 – Trevor, ex hr2 Vidi Pasa, Disperadun, ex hrx – Milka, ex ba1 – Mikula Mali, ex ba2 – golober, Collector, ex ba3 – Lolek i Bolek, hrx 2016/2017 - Haile Selassie

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Cisto radi statistike (sad kad su karte otvorene)...na serveru su tri strane

koalicija A
    1.Neznani -55 acc-a
    2.Nomadi -46
    3.Huntersi -37
    4.neznani2 -39
    5.Lv -24
    eto nas na 201 acc-u + par manjih savezica i vec smo na brojci od 220 acc-a + sam 99.9% siguran da ce Nav (47 acc-a) suportat ww od Neznanih...imate dva ww-a i tri mala bo

koalicija B
    1.Slapice -46 acc-a
    2.Egoisti -48 acc-a
    -ukupno 94 acc-a

koalicija C
    1.dva Pc saveza sa ukupno 88 acc-a

.

ako ideš takvom logikom da NAP znači savez onda imamo koalicija 1 sa 220 acc i koalicija 2 sa 182 acc

Citat Citat od S4Le Vidi post
    dado dodje jednom tjedno malo zasere i ode, on je tu samo da vas nervira...
    :cerek:

http://prntscr.com/b0tvbo
    da li je ovo najveće zakucavanje na ovom serveru?
    nadam se da će bar ovi reporti biti stavljeni na forum..
    Uređeno od strane DADOOZG (06.05.16 um 07:16 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4