Stranica 246 od 266 PrvaPrva ... 146196236244245246247248256 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,451 do 2,460 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Msm da nasih pet defera najboljih iz egošlapice ima više defa od svih iz neznanih garant? čak se usudim u plaću kladit,smiješ ti šapa?
    P.s okladu sam ja pogodio,rekao sam da nitko nece rusiti mnogo Ocu pivo na okupljanju
    Ovnaš prvi vrhunski ,drugi odličan, kataši (prva dva samo kontam) vrlo dobri ali ipak im fali malo snage u offu. Po meni sve očekivano (osim šta neznam zašto niste poslali svi sve).
    Napisano je na strani 225 kakav je omjer snaga na serveru. I nisam bio u krivu kad sam rekao da su egošlape jače od ujedinjenog ostatka servera (možeš vidit po deffu , a valjda ćemo i offove kakve viditi). Neznani su to spoznali davno :blackeye: pa i nešalju više ništa. :-)
    Uređeno od strane MulderQScully (30.06.16 um 08:49 Uhr)

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    Ovnaš prvi vrhunski ,drugi odličan, kataši (prva dva samo kontam) vrlo dobri ali ipak im fali malo snage u offu. Po meni sve očekivano (osim šta neznam zašto niste poslali svi sve).
    Napisano je na strani 225 kakav je omjer snaga na serveru. I nisam bio u krivu kad sam rekao da su egošlape jače od ujedinjenog ostatka servera (možeš vidit po deffu , a valjda ćemo i offove kakve viditi). Neznani su to spoznali davno :blackeye: pa i nešalju više ništa. :-)
    ae imali smo nekih razmirica ti i ja al ja zaboravio.nego kaj se tiče servera,niko ama baš niko nemože probit ovaj def,da ga probije ugodno bi me iznenadio.Ali ima ali sad slijedi ,pa nemru ne uzvratit za tako lijep posjet.Problem kod pc-a je uvjek bio def,imaju savršen off,al uvjek im fali def.Ovaj puta imaju strašno loši def a to če se uskoro videt.

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Aj sad ne kakajte,da se ujedinio server i da su svi sve poslali nulirali bi vam cudo,respektabilan deff al brate pretjerujete...ima tu deffa i od pip i od ptst

Al drago mi je da je Rudi jedan server pogodio kome se treba na kraju priklonit
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Bad Boy 3827144
    Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Aj sad ne kakajte,da se ujedinio server i da su svi sve poslali nulirali bi vam cudo,respektabilan deff al brate pretjerujete...ima tu deffa i od pip i od ptst

puno toga je rudi pogodio.prvo su me razljutili sam si kazao kaj slijedi nakon toga.Ti stvarno nemaš pojma kolko je defa unutra,zamisli dadet odgovor offa Bad Boy 3827144 vidi def daet ja ti tvrdim da nema ko to probit hm sad je i jače za par miliona
    Uređeno od strane rudlavi cezar (30.06.16 um 14:16 Uhr)

Član foruma Žile's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Naravno da ima defa.. Da skinemo zid sa 17 na 5 ja zadovoljan..
    Iskreno to je samo odugovlacenje vase pobjede!
    Uređeno od strane Žile (30.06.16 um 14:39 Uhr)
    ima li kakav hof??? stavio bi ja svoj al neigram............. :p
    exS3-Tal shiar/exS1-Tango & Cash/comx2-Mio & Mao/S3-Kraljica Majka/S4-Žile1LWG exS4-PC Perla/S4-PC Žile/ S5-Loop-/S1-Staljin&hića/exS1-PD husky

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post

Jučer si govorio da ww pada na 65, a da se ti nadaš i ispod 60-tog levela. A pao sa 99 na 97. Tako da tvoje procjene više ne uzimamo u obzir, jer ne da si falio za duplo već 16x

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Tak je dado da su svi sve poslali nulirali bi nam čudo.

Ovak će tak i tak završit sve na nama ko prošli server na PC-u ,ali ćemo mi imat zadnju riječ ovdje.

I opet to je sve igra, ali proxinju ovo zadnji server pa bi trebo pobjedit, jer idući će imat protivnika više.
    Ako se usudi doć.
    Uređeno od strane spajla (30.06.16 um 14:42 Uhr)
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Ma najbitnija stvar je da je ovo igra.. Uostalom toliko nas je malo da se svi vecinom i znamo. Ja sam uvjeren u vasu pobjedu ovaj put jer po pricama nas ljepite na 0.
    Odlicno ste to odradili i istempirali tako da cestitke unaprijed
    Moja travian karijera je gotova i zelim vam svima sve naj i da se jos dugo tu igrate i navlacite

Ps
    Nadam se da se vidimo na kojoj festi
    exS3-Tal shiar/exS1-Tango & Cash/comx2-Mio & Mao/S3-Kraljica Majka/S4-Žile1LWG exS4-PC Perla/S4-PC Žile/ S5-Loop-/S1-Staljin&hića/exS1-PD husky

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Žile Vidi post
    Ma najbitnija stvar je da je ovo igra.. Uostalom toliko nas je malo da se svi vecinom i znamo. Ja sam uvjeren u vasu pobjedu ovaj put jer po pricama nas ljepite na 0.
    Odlicno ste to odradili i istempirali tako da cestitke unaprijed
    Moja travian karijera je gotova i zelim vam svima sve naj i da se jos dugo tu igrate i navlacite

Ps
    Nadam se da se vidimo na kojoj festi
    kad je kreševo kod vas?
    ja isto kačim kopačke o klin koliko god me Sale nagovaral za jesen,u ovom trenutku neda mi se

@Gorenje
    na simulaciji od 10 milja deffa smo radili računice,nismo računali na rudu i njegovih 3-4 miliona
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Sutra ujutro u 8
    Pripremi kokice i lopatu da pocnemo preuredivat ww

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913