Stranica 253 od 266 PrvaPrva ... 153203243251252253254255263 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,521 do 2,530 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2016

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    ništa od toga,tak je bio prijedlog i za ovaj server na ++ pa su se svi razbježali..kad bi svi došli na jedne koorde onda bi i ja odigrao još jedan server sa Saletom ako me naravno želi
    Znaci nećeš sa hikom i mnom ?
    Između ostaloga..prvi s1 SYN, prvi s4 reBorn, drugi s4 PC..član foruma od 08

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Nije bitno Vidi post
    Znaci nećeš sa hikom i mnom ?
    Ma frende trolam,gotov je travian za mene

P.s. tramax,atilla i ostali pobornici huligana jel podrzavate i ovo kamenovanje Rakitica i njegove obitelji? Sramota.....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Ma frende trolam,gotov je travian za mene

P.s. tramax,atilla i ostali pobornici huligana jel podrzavate i ovo kamenovanje Rakitica i njegove obitelji? Sramota.....
    hm... pa naravno da ne lajkam metodu, ali kakve su mu bile izjave ne čudi me, s obzirom da ne živi u Hr, nikad nije igrao u HNL, niti bude..kakve je gluposti Perišić laprdao, njega će netko zapalit ili polijat kiselinom

a šta kažeš na uhićenja s obzirom da francuzi nikog nisu priveli, optužili za ništa?
    to je ko normalno?
    znači ti se sad popišaj u Londonu, nek te snimi kamera, ja javim dorhu, i oni te tu tuže za javni red i mir a englezi niš..
    normalno je da HNS kazne za uporabu pirotehnike(hulići), izazivanje tuče (domoljubi), isticanje "zanimljivih" simbola(jbt opet domoljubi) i za rasizam(domoljubi) a kažnjavaju se samo jedni
    onog debosa cijelog obučenog u kockice koji se jasno vidi na snimkama da gazi onog balonju, kad će njega klepit? a?
    dokad samo jedne?
    ponosan si šta u ložama sjede ljudi osumnjičeni za milijunske prevare(pa i tebe varaju Dado, to je i tvoja lova kao i moja)
    ubojice, kojima bi trebalo zabranit vozit tačke na plejki
    to te ne hebe jel?

ali baklje, e ajmo linčovat malo, šta su tražili to će i dobit, na ovaj ili onaj način...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

ponosan sam šta sam hrvat i šta me po svijetu predstavlja Tomo Horvatinčić koji nakon ubojstva dvoje talijana tuži djecu ubijenih za nastalu štetu na jahti, jer zamisli govno ju je prodalo samo za 150 000 nakon ubojstva, a koštala ga je 500 000

PROUD TO BE CROAT!!!
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

nema tu više stalnih akcija,dokaz je to da ja nisam imal pravog napada na svoj GG a glavna meta sam uvijek
    hahahaha, a ima razlog zašto nisi bio u nikakvim kombinacijama za napad pa ko bi te istrpio ovdje??

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    hahahaha, a ima razlog zašto nisi bio u nikakvim kombinacijama za napad pa ko bi te istrpio ovdje??
    nebi ni ogrebli zid da ste došli
    Imao sam min. 200 kila deffa konstantno u krugu od dva sata,tako se igra u Huntersima

@tema huligani
    ne,nisam ponosan ni na horvatinčića koji je zaslužil zatvor ni na mamića koji je vjerovatno zaslužil zatvor,ali ćemu pobogu kamenovat dečka koji je između Švicarse i Hrvatske izabrao Hvatsku te igrao do zadnje kapi krvi za nju,kaj ne kamenujete horvatinčiće i mamiće...
    huligane treba uhitit,neće ih se na žalost moči kazneno goniti,ali im treba udariti pečat na čelo te im zabranit da prismrdnu stadionu pa makar i za boćanje

nazad na OT
    http://prntscr.com/bnsotz
    ajmo Masaiiiiiiii
    mi tražimo nekog da Šapi prereže žice za struju
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Imao sam min. 200 kila deffa konstantno u krugu od dva sata,tako se igra u Huntersima

@tema huligani
    ne,nisam ponosan ni na horvatinčića koji je zaslužil zatvor ni na mamića koji je vjerovatno zaslužil zatvor,ali ćemu pobogu kamenovat dečka koji je između Švicarse i Hrvatske izabrao Hvatsku te igrao do zadnje kapi krvi za nju,kaj ne kamenujete horvatinčiće i mamiće...
    huligane treba uhitit,neće ih se na žalost moči kazneno goniti,ali im treba udariti pečat na čelo te im zabranit da prismrdnu stadionu pa makar i za boćanje

nazad na OT
    ajmo Masaiiiiiiii

onda mene dr. kučica zahebava da deff odvlačim, a defali me jednom

hulići- a čuj, sve je popizdilo, i ako se netko ne opameti SP u Rusiji ćemo na plejki igrat

EP- pazi sad kad ovi lapani od Portugalaca postanu prvaci bez pobjede u 90. minuta na turniru

WW- go go Nomadi!!
    Uređeno od strane cokolinozder (02.07.16 um 10:33 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    Sveukupno gledajući uz aressov najbolji off viđeni.
    A neznam kako je veći od Bad Boyevog .[/QUOTE]

Lijepo je kad netko zavrsi osnovnu skolu pa zna elementarnu matematiku ROTFLROTFL

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

@tema huligani

nazad na OT
    ajmo Masaiiiiiiii
    Ak nas vakula ne zahebe,najavio je grmljavinsku oluju na podricju sredisnje Hrvatske..pa mozd se t-com spusi

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od S4Le Vidi post
    nisam siguran, al mislim da je pod "najbolji" mislio ko ima najvevi broj dole na ukupnom stanju
    E sale nebi se bas slozio..mislim da je najbolji defer onaj koji aktivno sudjeluje u def akcijama i uz to u zbroju kroz citav server izbacio najvise defa..cifra dolje je trenutno stanje ..i mislim da se tu vecina jednoglasno slaze

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913