Stranica 259 od 266 PrvaPrva ... 159209249257258259260261 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,581 do 2,590 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    za mene do sad offer servera je majka sultanija
    Krme je vise po mom ukusu ,izdize se i offom i katama iz mase,kompletan je , dao bi prednost panakoti da nije teut ili da je ramer
    Uređeno od strane aress (04.07.16 um 17:36 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Ispod 40 lvl moja prognoza.
    ocito su te offeri lagili malo za stanje offa kad si toliko kiksao u prognozi..

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Krme je vise po mom ukusu ,izdize se i offom i katama iz mase,kompletan je , dao bi prednost panakoti da nije teut ili da je ramer
    Velika je razlika izmedu igraca koji dode na server kao ww offer i posveti se tome od pocetka server od igraca koji odradi sve akcije na serveru trosi off na fejkanje,ima gubitke u akcijama i slicno i naklika na kraju ww off

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Velika je razlika izmedu igraca koji dode na server kao ww offer i posveti se tome od pocetka server od igraca koji odradi sve akcije na serveru trosi off na fejkanje,ima gubitke u akcijama i slicno i naklika na kraju ww off
    a jadan,znamo da ti patiš od brojki..eto ti si prvi offer servera :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

...i igrača koji ne ferma ww off i zabija se bar svaka 2 tjedna pa mu server u veselju prođe

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    a jadan,znamo da ti patiš od brojki..eto ti si prvi offer servera :cerek:
    Kako si ponekad bedast....ja sam se ovaj put slozio sa tobom u vezi majke sultanjije...a ne sa aressom i usporedio sam ta dva offa

A kada mene vec vuces za nos...ja sam za razliku od tebe svaku akciju svaki server odradio kad je trebalo
    Ipak sam i sa tvog accounta preko Tora slao napade jer t i duali niste "mogli"
    I kucao offove i nikada ni nisam isao na neke ogromne ww offove nego kako ispadne...
    Da patim onda bi od pocetka servera klikao
    Uređeno od strane sbk83 (04.07.16 um 19:18 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Dado znam da si provokator i to je meni sasvim ok, forum ne bi bio forum da nema tebe.
    Ali ovo ti nije korektno, klikao si sa nama u SC-u i znaš i sam jako dobro da Ante ne pati na brojke i nije nikad štedio svoj off da bi na kraju bio faca. Neznam u 5 godina klikanja da je ikada propustio akciju i uglavnom ide prvi.

Zato nemoj bit papak i sa izmišljotinama provocirat nepotrebno.
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Kako si ponekad bedast....ja sam se ovaj put slozio sa tobom u vezi majke sultanjije...a ne sa aressom i usporedio sam ta dva offa

A kada mene vec vuces za nos...bla,bla ,bla
    Da patim onda bi od pocetka servera klikao
    Patiš. Čim kažeš da je od sultanije bolji jel krmetov je puno kompletniji, nepriča se o njihovom znanju il aktivi... već o ww-offovim jel je ta faza. Jasno je da je Panacotin, krmetov i radamelov najbolji ww-offovi. Al to nije bitno. Najbolji su oni koji su radili posao, jel bilo je i od pc-a odličnih ww-offova pa nisu puno napravili.
    Runda je gotova. Čestitke egošlapama. Zaslužena pobjeda.. Pokazalo se da ste najbolji.Uništili ste neznane. Najviše top acc plus šapa.
    Naravno uvjek je bitan faktor sreće jer su se druga dva saveza koškali između sebe i bilo je kasno kad su skužili da vam neće moć ništa sami. Da su s organizirali pa počeli fejkat i napadat ww-offere il arhije možda bi uspjeli razvuć al pošto su ratovali između sebe,nije se moglo ni očekivat da na 85 levelu se organiziraju i bace sumu sumarum.
    Meni je drago su egošlape pobjednici jel su zaslužili a ne da dobiva savez ko NAV koji ima po max 10 odličnih igrača pa ih svi zanemare i dok se ostali kolju oni na kraju skompiraju.

Poz do iduće runde. Ljeto je.:patkica:
    Uređeno od strane MulderQScully (04.07.16 um 19:55 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Nisi u pravu jer Dado je reko prvi offer severa a ne prvi off! Dakle fulao si temu skroz.
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Nights Vidi post
    Nisi u pravu jer Dado je reko prvi offer severa a ne prvi off! Dakle fulao si temu skroz.
    A žao mi je ako sam falio temu. Pa sam pogleda napadače servera i vidio da nije taj u top 20. Al vjerovatno to nije ni ta kategorija. Sve u svemu jaki offovi a boga mi i deffovi.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913