Stranica 260 od 266 PrvaPrva ... 160210250258259260261262 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,591 do 2,600 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Možda ja griješim ali statistika nema nema nikakve veze sa kvalitetom offera.

Offovi su ovaj server odlični, ne pamtim kad su na hr serverima bili jači, a ni deffa neznam kad je bilo više u zadnje vrijeme. Dva ww-a sa preko 10 milja nisam očekivao, svaka čast defferima!

Nadam se da će idući bit još bolji.
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od MulderQScully Vidi post
    a ne da dobiva savez ko NAV koji ima po max 10 odličnih igrača pa ih svi zanemare i dok se ostali kolju oni na kraju skompiraju.

Poz do iduće runde. Ljeto je.:patkica:
    misliš na jedini savez koji je još tu od početka :usisava:
    ...eto, možda se ipak nebo otvori pa i mi odemo u povijest....btw, sk(r)ompiranje ili ne - 3x je ipak 3x

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Nights Vidi post
    Dado znam da si provokator i to je meni sasvim ok, forum ne bi bio forum da nema tebe.
    Ali ovo ti nije korektno, klikao si sa nama u SC-u i znaš i sam jako dobro da Ante ne pati na brojke i nije nikad štedio svoj off da bi na kraju bio faca. Neznam u 5 godina klikanja da je ikada propustio akciju i uglavnom ide prvi.

Zato nemoj bit papak i sa izmišljotinama provocirat nepotrebno.
    :goodpost:

:101010::101010:

e bgmi se s ovim moram slozit..
    a Dado je samo ljubomoran sto nema ne samo ni najjaci rimski off,,nego ni prosjecan off za ovakav server !!!

Član foruma
    Registriran
    Nov 2011

Uobičajeno

A nitko nebude Pip pohvalio,pa i oni su nekom pomogli?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Nights Vidi post
    Možda ja griješim ali statistika nema nema nikakve veze sa kvalitetom offera.

Offovi su ovaj server odlični, ne pamtim kad su na hr serverima bili jači, a ni deffa neznam kad je bilo više u zadnje vrijeme. Dva ww-a sa preko 10 milja nisam očekivao, svaka čast defferima!

Nadam se da će idući bit još bolji.
    pa moram pikat tramaxa viš da se pali ko srednjoškolka na Brad Pita

offovi su takvi kakvi jesu jer se skupilo sve kaj vrijedi na hr serverima,utuklo s ebrdo love i server je bil dosta neaktivan...ona sredina sa akcijama je bila prema početcima traviana pustopoljina...

iduči server teško da bu bolji jer bu još manje ekipe :(
    Citat Citat od bole77 Vidi post
    :goodpost:

:101010::101010:

e bgmi se s ovim moram slozit..
    a Dado je samo ljubomoran sto nema ne samo ni najjaci rimski off,,nego ni prosjecan off za ovakav server !!!
    dragi,da sam se htio bahatiti onda bi IGRAO ovaj server,najbolje ti može Sale reči koliko sam bil aktivan,nije me bilo po tjedan dana na acc,sve curilo...
    da sam se htio bahatiti i da sam bil aktivan off bi zidao u OFF selu jer u GG niti ne može biti veći od ovoga(možda za cca 20 kila impova kaj je bila rupa i jedno 10-15 kila impova koliko sam izgubio na artu BO te čišćenju neaktivaca)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    pa moram pikat tramaxa viš da se pali ko srednjoškolka na Brad Pita

offovi su takvi kakvi jesu jer se skupilo sve kaj vrijedi na hr serverima,utuklo s ebrdo love i server je bil dosta neaktivan...ona sredina sa akcijama je bila prema početcima traviana pustopoljina...

iduči server teško da bu bolji jer bu još manje ekipe :(

dragi,da sam se htio bahatiti onda bi IGRAO ovaj server,najbolje ti može Sale reči koliko sam bil aktivan,nije me bilo po tjedan dana na acc,sve curilo...
    da sam se htio bahatiti i da sam bil aktivan off bi zidao u OFF selu jer u GG niti ne može biti veći od ovoga(možda za cca 20 kila impova kaj je bila rupa i jedno 10-15 kila impova koliko sam izgubio na artu BO te čišćenju neaktivaca)
    sudeci po forumu na kojem si se oglasavao jako jako cesto,,nebi se bas reklo da si bio tako neaktivan

a znas kako kaze jedan od clanova foruma (pomozi mi da se sjetim koji je to),,sve su to isprike (neman bas vremena,,real life,,pijanke i tako to) svake kvalitetne farme
    Uređeno od strane bole77 (04.07.16 um 21:21 Uhr) Razlog: sjetio se da je Dado taj koji kaze da su to isprike svake kvalitetne farme

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    sve su to isprike (neman bas vremena,,real life,,pijanke i tako to) svake kvalitetne farme
    :101010:

:cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

jep to ja kažem

al možda je takav i server bil,neaktivan server pa čovjek nema volje za igrom,da nas se neko usudio napast bilo bi bolje
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

jako lijepi offovi EgoŠlape, bow bow..odličan off, još bolji deff Lepi, super kmetove imaš
    znam da vi još imate za ponoviti, imaju li ostali ili će stati na ovome?
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Jun 2016

Uobičajeno

Još nije gotovo ? Izgubit ću volju prije restarta..
    Između ostaloga..prvi s1 SYN, prvi s4 reBorn, drugi s4 PC..član foruma od 08

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913