Stranica 261 od 266 PrvaPrva ... 161211251259260261262263 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,601 do 2,610 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Je kmetovi odradili vrhunski svaka im čast, defferima i offerima.
    Aress iznenadio me vaš deff ne moji offeri, svaka čast na skupljenom deffu od kud da bio.
    Kaj se tiče početka WW faze najavio sam da ćemo pobjedit,tako je i bilo, makar me Dado prozvo bahatim,znam sa kim klikam i šta ti ljudi mogu, ako žele pobjedit pobjedit ćemo uvijek, na žalost ostatak je nebitan i s tim se treba pomirit.

Pip hvala na deffu,svakako je dobro došao. Budemo još pokazali Popravnu garnituru, da završimo server.Sljedeći me možda neće bit pa će Egošlape bit 80% oslabljene,ali i onda vam svima ostalima ostaju samo mrvice, odnosno druga i treća mjesta na kraju.
    Uređeno od strane spajla (05.07.16 um 01:36 Uhr)
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Aress iznenadio me vaš deff ne moji offeri, svaka čast na skupljenom deffu od kud da bio.
    Kaj se tiče početka WW faze najavio sam da ćemo pobjedit,tako je i bilo, makar me Dado prozvo bahatim,znam sa kim klikam i šta ti ljudi mogu, ako žele pobjedit pobjedit ćemo uvijek, na žalost ostatak je nebitan i s tim se treba pomirit.

Pip hvala na deffu,svakako je dobro došao. Budemo još pokazali Popravnu garnituru, da završimo server.Sljedeći me možda neće bit pa će Egošlape bit 80% oslabljene,ali i onda vam svima ostalima ostaju samo mrvice, odnosno druga i treća mjesta na kraju.
    Pretjerujes majke ti..tvoji postovi su bolji od laxativa za one sa tvrdom stolicom

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Imaš pravo možda prije 70% oslabljene.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

upravo taj post je trebao biti razlog vašeg poraza jer su se svi trebali ujediniti protiv vas i zajedno vas zrokati,realno da su se svi offovi ujedinili nebi pobjedili bez obzira na silan deff i off...ali jbga neki potezi su tu ideju stavili sa strane tak da se desilo ovo kaj se desilo,nikad lakša pobjeda
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma kolesterol's Avatar
    Registriran
    Mar 2012

Uobičajeno

Zar si Dado stvarno navijao za tu opciju? Ne djeluje baš junački, svi znamo da nije Lepi jak u igri ko na jeziku
    Da mu nije Šape i Rudija, bio bi izbornik u rangu Čačića!
    Shrek
    ih lele što se ne ubih ispod one kruške :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2016

Uobičajeno

A da? Kakve to specijalne sposobnosti posjeduju? Manijakalno goldanje? Nonstop klikanje?

Kako god, cestitke na entuzijazamu, a posebno sapici na vodstvu.

Ajd da se jednom slozim s dadom koji je cak i nakliko vise nego pristojan off iako se (navodno) sprdao cijeli srv :d - da se bas cijeli server zainatio, mogli ste komotno izgubit. Ali cemu, recimo da je ovako posteno

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

I ovako su svi ww offovi završili na nama. A to što ste vi kalkurilali i nadali se da će nas drugi rušit a vama ostat offovi to je druga priča. A i da ste se svi skupa dogovorili neznam da li bi uspjeli rušiti više nas nego mi vas, ali i to je sad već šta bi bilo kad bi bilo...

Da milijune smo stukli na gold, i bili smo previše aktivni. Stvarno nije pošteno prema ostatku servera. Ti da imaš toliko golda sigurno bi nakliko duplo od panacote.
    SC - Barlog, Nights Watch, IBZ, Vikings
    EGO- Let's Rock
    EGO- Vikings

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

sljedeći hr1 mijenjam ekipu, u Pc se nakotilo previše umirovljenika koji imaju velikih problema sa alkoholom pa to više nije za izdržat...

@ Lepi , joj kako ga ti kenjaš
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2016

Uobičajeno

ja nebih rekao da je to ni gold, ni aktivnost ni iskustvo, vec samo jedna stvar.. a to je rudi.. da sam nije zaustavio neznane i prelomio njihove offove isto kao i nav-ove, također i onih kilu-dvije deffa koliko je naklikao tokom servera i sto je zavrsilo u nasem ww-u se u konacnici pokazalo presudno i pretvrd orah za tuđe offove..

tako da muljaš rudika velika ti hvala za ovu pobjedu

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Grac01 Vidi post
    ja nebih rekao da je to ni gold, ni aktivnost ni iskustvo, vec samo jedna stvar.. a to je rudi.. da sam nije zaustavio neznane i prelomio njihove offove isto kao i nav-ove, također i onih kilu-dvije deffa koliko je naklikao tokom servera i sto je zavrsilo u nasem ww-u se u konacnici pokazalo presudno i pretvrd orah za tuđe offove..

tako da muljaš rudika velika ti hvala za ovu pobjedu
    pričaj ti šta hoćeš ali samljeo sam par mogućih ozbiljnijih ww offova u nastojanju...i iz NAV-a i iz Neznanih...
    također i danas ujutro je Torca izgubio dosta mašinerije...a server gotov
    Uređeno od strane 3per (05.07.16 um 11:57 Uhr)
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4