Stranica 262 od 266 PrvaPrva ... 162212252260261262263264 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,611 do 2,620 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

dobro dado daj se odluči dali je uredu ujedinit se ili ne..
    kad te prox žico off bio si protiv toga, sada tvrdiš trebali ste se ujedinit radi lepove izjave, šta je onda na kraju?
    kada je prox otišo u savez sa neznanima da nastavi klikat WW si reko da je sramota i nisko, pa kad ste vi čuli za to ste rekli da odustajete od zajedničkih planova sa neznanima, a onda jučer opet uzmete njihov def jer su vam tad dobri..
    nemam ništa protiv i jednog i drugog, meni sve to oke, jer da sam u istoj il sličnoj poziciji možda bi i ja napravila isto, dok recimo lepi znam da nebi ni jedno od toga.. na sam spomen šta ako pitamo nomade, šta ako pitamo pc, odgovarao sa ne, budemo igrali sami pa kako završimo i na kraju je tako i bilo..

svi zajedno ste nas skatali koliko 12-15 lvla!?
    i da ste išli kako ti kažeš svi zajedno skatali bi duplo, pa i troduplo ma neka i nulirate i šta onda!?
    nemate offova za katat PC, niti oni imaju offova za katat vas, a mi sigurno nebi išli odradit poso vama ili njima..
    tako da je vjerojatnija opcija da bi svi zajedno poslali pola od viđenih offova, skatali nas 20, max 30 lvla i onda bi dio offova razmijenili međusobno, a onda bi opet mi imali riječ..
    a to sve zajedno je samo puko nagađanje i "šta bi bilo kad bi bilo" razgovori, tako da o tome nema smisla..

a činjenica je:
    - da su svi WW offovi u WW fazi završili na našem WW (ako ne računamo naše demoliranje neznanih i međusobno katanje PC i NOMADIa nešto prije planova)..
    - da smo imali najviše defa (koliko mi je poznato nikad više na s1 u T4 verziji nije bilo, neka me netko ispravi ako griješim)..
    - da smo imali najveći broj jakih offova..
    iako na početku o tome nismo ni sanjali, sada zasluženo uzimamo server.. (valjda, vidimo za par dana.. )

želim zahvalit i PiPu koji je ponudio svoj def, naravno neizostavnom rudiju, te ostalima koji su na ovaj ili onaj način pomogli..
    a iznad svega hvala mojim EGOšlapama
    što su odlučili doć u naš savez i odigrati sa nama ovaj server..
    što su cijeli server trpili moje/naše kilometarske MMove bez pogovora..
    što su sve radili kako smo i tražili od njih, bez obzira dali se ili ne slagali sa odlukama vodstva..
    što su savez stavili ispred sebe i klikali za savez, samo tako smo mogli uspjeti..
    što su me koji put naživcirali, bez toga bi bilo predosano..
    što su mi pružili bezbroj trenutaka smijeha u spamuši i ostalim sobama..
    ...
    hvala ekipa, najbolji ste.. :101010:

hvala i ostalim savezima za još jedan nezaboravan S1 i ovim putem vas pozivam na feštu EGOšlapa..
    (tokom dana pošaljem IGM šefovima saveza sa detaljima, valjda će proslijediti savezu )..

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Sapo

pobjedili ste zasluženo,ali naj kakat
    Prox mene nije žicao off,ne znam jel savez....

činjenica je da su SVI offovi išli u ISTI čas na vas mi bi vas nulirali,stavi u analizator jer bi vi probili naš ili pisijev deff te nas nulirali

te priče kak lepi ne bi uzeo naš deff da mu je ključan za osvajanje servera objesi mačku o rep

uglavnom ovo je moj posljednji server,nema šanse da više igram jer ovo više nije travian,hebeš server kad na kraju ostaneš čitavog cropa

ja želim zahvaliti Veki i saletu koji su cijeli server trpili mene i moj acc,
    želim zahvaliti Huntersima savezu skupljen zbrda zdola,a na kraju dali par ww offova i brdo ww deffa
    želim zahvaliti Nomadima po meni pojedinačno gledano najboljem savezu na ovom serveru

to je to
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    Sapo

pobjedili ste zasluženo,ali naj kakat
    Prox mene nije žicao off,ne znam jel savez....

činjenica je da su SVI offovi išli u ISTI čas na vas mi bi vas nulirali,stavi u analizator jer bi vi probili naš ili pisijev deff te nas nulirali

te priče kak lepi ne bi uzeo naš deff da mu je ključan za osvajanje servera objesi mačku o rep

uglavnom ovo je moj posljednji server,nema šanse da više igram jer ovo više nije travian,hebeš server kad na kraju ostaneš čitavog cropa

ja želim zahvaliti Veki i saletu koji su cijeli server trpili mene i moj acc,
    želim zahvaliti Huntersima savezu skupljen zbrda zdola,a na kraju dali par ww offova i brdo ww deffa
    želim zahvaliti Nomadima po meni pojedinačno gledano najboljem savezu na ovom serveru

to je to
    Nije da provociram, samo pitam...zašto misliš da bi nas nulirali da ste išli zajedno i misliš da bi onda ti uspio srušiti 2 a ne 1 level?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

u tom slucaju moja isprika..
    aress mi reko da su zicani offovi pojedinaca, al ne njega direktno kao vodstvo i da si ti imo spreman razgovor za kopirat na forum, no oke..

daj mi taj analizator da vidim kako nas nulirate ..
    imas na forumu tocan broj defa i offove pa uvrsti samo vase offove i def i vidjet ces da nikad nece dobit tocno kao u kirilu sto kaze, to vec znaju svi..

Član foruma
    Registriran
    Jul 2016

Uobičajeno

Dado,
    pa daj više odi i ne pojavljuj se više nigdje
    Briši ti u svoja četiri zida i pokrij se po glavi i pusti ljude da se zabavljaju i druže bez takvih dušitelja poput tebe.

ajd nek ti je sa srećom, obriši sve svoje račune na forumu i ne pojavljuje se više u travian vodama.

a ekipama na ovom serveru, svaka čast, lijepo igrano i odigrano, još nije kraj al valjda bude skoro. nekada je ovo bila čista i zabavna igra no kako je sve manje igrača tako je postalo normalno da se danas defaju a sutra kataju međusobno savezi pa niš čudno i za pc i neznane i ostale, iako je čudno da prox talo loše odigral ovaj server, valjda ga kosti bole

sretno pobjednicima valjda bude fešte :harmonikaš::harmonikaš::harmonikaš:

dadi posljednji pozdravi sa traviana ROTFL uz želju ne pojavio se više

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

aress se napil pa bulaznil i ti njemu vjeruješ

ja sam po prirodi lijen,stavi u analizator sve offove zajedno sa Panacotom kao probijačem uz još 4-5 klinera zid bi pao na nulu i lakše bi bilo katat

Ja da sam organiziral akciju organizirao bi i manje pikavce na art koji bi mogli probiti 500-600 kila deffa

Mi (PC) smo na s4 tako prošli i nema ti tog deffa koji može zaustaviti 20 ww offova poredanih u pola sata

uglavnom to spada u sferu kaj bi bilo kad bi bilo,vi ste realno zaslužili ovaj server te niti ku**enje od lepog vam nije naškodilo,a moglo je
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Sapice sefice,,daj budi covik dokraja i posalji Dadi pozivnicu za Slape,,da i on osvoji ovaj s1..zar ne vidis kako ovo sve tesko podnosi :( meni ga zao...Dado,izdrzi jos malo,,rijesit cemo mi tu pozivnicu vec nekako :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

a onda mu cilj bio ono sto sam mu i predlozila.. mi da idemo katat PC, a on neka koristi priliku pa roka drugi ww.. sreca lepi odhebo moju ideju, ljepse je ovako.. vi svi sami protiv nas

a to je tocno, vec sam i rekla, mogli su se svi oni offovi nava slozit na x3 il kojeg offera pa bi bilo vise problema za nas..
    a nije neki poso ubacit offove u kirril skup sa defom, par min posla..

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    samljeo sam par mogućih ozbiljnijih ww offova u nastojanju...i iz NAV-a
    pala:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Citat Citat od sapica Vidi post
    a onda mu cilj bio ono sto sam mu i predlozila.. mi da idemo katat PC, a on neka koristi priliku pa roka drugi ww.. sreca lepi odhebo moju ideju, ljepse je ovako.. vi svi sami protiv nas

a to je tocno, vec sam i rekla, mogli su se svi oni offovi nava slozit na x3 il kojeg offera pa bi bilo vise problema za nas..
    a nije neki poso ubacit offove u kirril skup sa defom, par min posla..
    Jedno je teorija a drugo je praksa, u konacnici bi rezultat bio jednak + ulozen trud. Defali bi mozda ww s milju defa manje mozda i s 2 manje i kate svejedno nebi pucale jer su ofovi pre mali. Nama je WW bio usput, nemamo ni jednog ofera koji je od prvog dana kliko za WW, onog jednog sto smo imali je umro od dosade u brdima i odusto iza arta.
    Nije nam WW bio prioritet niti cilj, niti smo si to mogli i zeljeli priustit s brojem igraca koje imamo.
    I ares bi volio slagat planer sa 20 aktivnih ofera, na zalost imamo ih manje od 10, pa biraj oce tih 10 se igrat, ili ce gljivarit i klikat ww of cjeli server.
    Ovako bilo jednostavnije i zabavnije, zabijes sve pa si miran. Kome se da jos u pol ljeta slagat akcije po planeru, i slat.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913