Stranica 40 od 266 PrvaPrva ... 3038394041425090140 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 391 do 400 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od DADOOZG Vidi post
    kaj je frkica pa si počel vrijeđat?
    isprike...ali sam se nagledo nojeva tu na forumu u zadnjih X servera i previše...
    nije frkica
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Jedino me muči, jel 3per živi u paralelnom svemiru, ili je bunika učinila svoje, ili je naprosto čovjek koji ne zna reči istinu. No to ne mijenja činjenicu, ispao si papak
    a rugala se sova sjenici ajde, Azri budi realan, svaki server prodajete "muda pod bubrege", ali baš svaki..tako da se ja uopće ne bih iznenadila da ova 3perova priča drži vodu..
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    mi bježali....ahahaahaahahaha
    idi se tamo liz liz i cmok cmok sa Neznanima jer su vam oni jedina šansa da dostojno NAV-a završite server ali bar budite pošteni pa to javno objavi a ne ovako kako samo NAV zna
    Hahahaha, ne budali, ovaj server smo sami do kraja, svi tuku po nama, a mi tucemo po svima, a po vama najvise. Kako god zavrsilo predivno je vidjeti da ste podvili rep, a jos ni arti nisu stigli

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    Hahahaha, ne budali, ovaj server smo sami do kraja, svi tuku po nama, a mi tucemo po svima, a po vama najvise. Kako god zavrsilo predivno je vidjeti da ste podvili rep, a jos ni arti nisu stigli
    Sami ste do kraja..ok možda se slučajno preklopilo par puta da je nav izviđo za neznane ili ispitivo kakav je deff unutra itd...možda su to samo slučajnosti...ali pošto sumnjam da su to slučajnosti to dovodi do sljedeće točke a to je da ne da niste sami nego imate cijeli kvadrant NOMADA (NoN) iza sebe koji dolazi u koleraciju sa vama preko MOST-a (Neznani)

a ja fakat neznam si ti vidio kakve tučnjave ali popišam se ja na tih par katanja a rep ni kojem slučaju nije podvinut. Neki ljudi su tražili da se sve stavi crno na bijelo, ja poštujem legitimitet i nemam što skrivat za razliku...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

O moj boze daj prekini sa glupostima, ako ti kazem da NAV nece potpisivati ni na stolu ni ispod stola sa nikime onda znaj da je tako i nikako vise. MM je davno vec isao u savezu da smo do kraja sami i da ce tako i ostati. Rekli smo svi da cemo rijesiti racune koje imamo s vama i to je to. Sa Neznanima se od pocetka lupamo, sa Bloom sam probao dogovoriti da ne potpisuje ni s vama ni s nama vec da nam pusti cistu borbu, s NoN nisam niti jednu poruku izmjenio. I gotova rasprava, besmislena je. Napravili ste sta ste napravili i rijecima i optuzbama ne mozes negirati to, artevi jos ni blizu nisu tu, vise niste sami i s time ste samo pokazali koliko ste mali.

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    O moj boze daj prekini sa glupostima, ako ti kazem da NAV nece potpisivati ni na stolu ni ispod stola sa nikime onda znaj da je tako i nikako vise. MM je davno vec isao u savezu da smo do kraja sami i da ce tako i ostati. Rekli smo svi da cemo rijesiti racune koje imamo s vama i to je to. Sa Neznanima se od pocetka lupamo, sa Bloom sam probao dogovoriti da ne potpisuje ni s vama ni s nama vec da nam pusti cistu borbu, s NoN nisam niti jednu poruku izmjenio. I gotova rasprava, besmislena je. Napravili ste sta ste napravili i rijecima i optuzbama ne mozes negirati to, artevi jos ni blizu nisu tu, vise niste sami i s time ste samo pokazali koliko ste mali.
    ja nikoga za ništa ne optužujem, ovo što sam reko je samo moje viđenje na stanje na serveru...karte su otvorene, mali pa jesmo sa druge strane nije mi nimalo žao što ću kroz ova savezništva upoznati nova lica..

PS nisu ti savezi došli na +/+ radi koaliranja sa PTSP

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od 3per Vidi post
    hahaha...
    ti imaš reporte koji dokazuju veliko ništa a ja i dalje tvrdim da pod stolom šurujete sa Neznanima i kao što sam već reko prvi potezi novopečene koalicije (nav-neznani) su primjećeni, tako da tvoja laprdanja na jedno uho unutra na drugo van
    ja znam kako nav igra (1.pusti druge da obave posao pa onda veliki nav dolazi likovat a 2.diplomacija je u stilu mi smo jadni nemoćni mali fajterski savez samo sa nikim ne ratujemo jer smo si dobri sa svima,ali smo sami da pirajte druge a ne nas)...ipak smo malo predugo igrali da mi možeš ovakve floskule prodavat a ostali nojevi na forumu nek vjeruju u šta hoće
    Ja odgovorno tvrdim da Lažeš, ili buncaš, ili nešto treće. No to ne mijenja činjenicu, ispao si papak

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Ja odgovorno tvrdim da Lažeš, ili buncaš, ili nešto treće. No to ne mijenja činjenicu, ispao si papak
    ja sam mogao samo ispast papak u slučaju da sam promjenio nick i da sam se nagdje sakrio, zakukuljio i začahurio a to nisam napravio prema tome ne znam zašto bi ispao papak

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Npr zato kaj si se sakrio iza megakoaliciju.
    Npr zato jer se bavis lažima.
    Npr zato jer ti nitko ne vjeruje.
    Valjda ti je to dosta argumenata

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Npr zato kaj si se sakrio iza megakoaliciju.
    Npr zato jer se bavis lažima.
    Npr zato jer ti nitko ne vjeruje.
    Valjda ti je to dosta argumenata
    nisam se nigdje sakrio...tu sam di jesam
    ne bavim se lažima, ja iznosim samo svoja mišljenja..bila ona prava ili kriva to je na čitaocu da prosudi
    nitko mi ne vjeruje..ovo komentiram kao subjektivno mišljenje jer da mi nitko ne vjeruje nebi bio dio vodstva PTSP saveza
    ne samo da nisu argumenti nego ekspresija mržnje ali dobro će nam to doć u ovoj igri

aj uživaj
    lp

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17