Stranica 43 od 266 PrvaPrva ... 3341424344455393143 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 421 do 430 od 2656

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Aha, nažalost nema dokaza, nažalost zaboravilo se itd itd. Vjerodostojno nema kaj.
    Usput, odbila si Crnoboga, mislim da ćeš to njemu objašnjavati. Jer ovako rečeno zvuči Crni ti je ponudio koaliciju, al pustimo njega da ti primjereno odgovori
    Uređeno od strane exAzriel (10.01.16 um 02:06 Uhr)

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

Ali ptsp,koji je najavljivao dolazak na +/+ sa 100% offera u savezu

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:: cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::c erek:

hbt skoro me ugušilo, pa di si bio maloprije ostala bi mi rizla
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Crni nije trazio nikakav pakt, te s toga nije niti odbijen mogao biti. Kako sam vec napisao sve sta sam zamolio da se ostavi cista borba NAV-PTSP, nisam trazio da nas se ne napada vec da se ptspu ne pomaze. Skype dopisivanje imamo oboje, pa nemojmo izmisljati. Ok?

Član foruma
    Registriran
    Dec 2015

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    Ali ptsp,koji je najavljivao dolazak na +/+ sa 100% offera u savezu

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:: cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::c erek:

hbt skoro me ugušilo, pa di si bio maloprije ostala bi mi rizla
    heheh

Član foruma
    Registriran
    Dec 2015

Uobičajeno

trebali ste se otic na neki drugi server rokat, na s1 cete svakako i jedni i drugi bit farme od pc-a

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

ko bi reko čuda da se deseeeeeeee

Bloom makni se od ptsp-a to ti nebu niš dobrog donijelo,sječaš se kakvi su oni?
    Iskoristili buju te za borbu protiv NAVa i onda ti ga na finjaka metnuli

Da bi nakon svega ti ušla s njima u koaliciju fakat je kao da Zdravko Mamić preuzme Hajduk
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC,Wild,SC ® ,Hunters,Chosen,NOMADI
    http://prntscr.com/6bffce
    biserko 1: http://prntscr.com/6emz77

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ma ne bitno. Ljudi se uplasili za svoje račune, i to je OK. Potpisali koaliciju i to je OK. Nama bu zabavnije. Ali onda nek priznaju zašto, a ne izmišljavati priče. Bloom je priznala zašto. A onaj kvazi Napoleon ima neke svoje bajke.

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Da,baš je velika razlika između 600k i 900k na minusu 4-5 miliona ,između ostalog..daleko je to od mog WW-a.

Nema razloga da ne budemo dobri, samo sam mislio da Wild i PiP ne budu tako lako koalirali sa ptsp ili Nav.Svakako ostajem pri onom mišljenju sa pocetka servera,da jedini logičan izbor za vas bi bio PiP za saveznistvo,sto ste i dobro odabrali.

Ali ptsp,koji je najavljivao dolazak na +/+ sa 100% offera u savezu,bez deffera te brisanje NAV-a....bez komentara
    ptsp je trkeljao u svojoj spam sobi što je htio...a to što se ekipa peca na bapske priče nije moj problem...
    koji normalan vođa saveza će okupit igrače i povest ih na klanje na istom kvadrantu gdje je još 4 saveza, brate mili malo razmisli oko onog što je realno stanje a što je željeno stanje
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Ajd konačno je priznao da se uplašio. I to je napredak.

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Ma ne bitno. Ljudi se uplasili za svoje račune, i to je OK. Potpisali koaliciju i to je OK. Nama bu zabavnije. Ali onda nek priznaju zašto, a ne izmišljavati priče. Bloom je priznala zašto. A onaj kvazi Napoleon ima neke svoje bajke.
    Mazarin...posto si potrčko Neznanima, mene bi toga bilo sram..tolike godine surove igre na serveru i onda dio vodstva postaje vodonoša
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4